wtv.pl > Tvn

Tvn

wtv
19.03.2022 08:36 Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci

Na konferencji sztabu Andrzeja Dudy jego działacze zaprezentowali film, ukazujący efekty burzy i ulewy deszczu, jaka w ostatnich dniach przeszła przez Warszawę. Stolica została całkowicie zalana, a w wielu miejscach doszło do poważnych podtopień. W tym czasie w mieście nie było Rafała Trzaskowskiego, co nie umknęło Telewizji Polskiej, partii PiS i sztabowcom Andrzeja Dudy. Sprytnie podchwycono ten temat, jako dobry do wykorzystania w trakcie kampanii prezydenckiej. W pewnym momencie podczas konferencji doszło do awantury między sztabowcami a dziennikarką TVN24. Atmosferę podsyciła kwestia debaty.

wtv
19.03.2022 08:35 TVN ujawnia treść listu od sondażowni po wyborach. Polsat i TVP miały otrzymać taki sam

Emocje po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich wciąż sięgają zenitu. Chwilę po ogłoszeniu sondażowych wyników instytutu IPSOS doszło do medialnej sprzeczki między dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej a TVN-em. Jarek Olechowski, bo o nim mowa, zarzucił komercyjnej stacji manipulację. Jego zdaniem stwierdzenie, że wyniki Exit Poll uniemożliwiają jednoznaczne ogłoszenie zwycięstwa Andrzeja Dudy, było niezgodne z prawdą.

wtv
19.03.2022 08:35 Kamil Durczok wraca do dziennikarstwa. Opublikował wymowne nagranie

Były szef „Faktów” TVN po miesiącach braku aktywności wreszcie powraca do dziennikarstwa. W opublikowanym na Facebooku nagraniu nawiązuje do polityki i zapowiada nowy projekt dziennikarski. Internauci zwrócili jednak uwagę na jego przemianę wizerunkową.

wtv
19.03.2022 08:35 Pytanie na Śniadanie w TVP ma poważne problemy. Nie chodzi wyłącznie o oszustwa skarbowe, których dopuszczać się miała prowadząca

Pytanie na Śniadanie miało powody do radości, kiedy główny konkurent programu zaliczał wpadkę za wpadką. Przypominamy, że w studio Dzień Dobry TVN doszło ostatnio do przynajmniej dwóch skandali. Głównym bohaterem pierwszego stał się, słynący z kontrowersji, Filip Chajzer. Dziennikarz, rozmawiając z psycholożką, postanowił zasymulować atak paniki. Jego niesmaczny występ oburzył internautów, którzy w zachowaniu prowadzącego dopatrywali się bagatelizowania problemu i wyśmiewania osób, cierpiących na zaburzenia psychiczne.

wtv
19.03.2022 08:34 Zadziwiające sceny na żywo w Dzień Dobry TVN, prowadzący się nie popisał. Ekspertka nie ukrywała zażenowania

W ostatnich dniach programy śniadaniowe słyną z licznych wpadek. Zarówno w "Pytanie na Śniadanie", jak i w "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zaobserwować oburzające zachowania dziennikarzy. Wyświewanie osób chorujących na depresję, marnowanie żywności, a teraz żarty z genitaliów. Wiele wskazuje na to, że postawy te bawią jedynie prezenterów telewizyjnych. Jednym z nich jest Filip Chajzer, który pobił kolejne rekordy żenady. Postawił swojego gościa w nietypowej sytuacji.

wtv
19.03.2022 08:34 TVP Info w zdumiewający sposób atakuje TVN. Odpowiedź na zarzuty jest mocna

Dziennikarka TVP postanowiła wypytać Polki i Polaków o to, czy ich zdaniem zasądzenie prac społecznych na rzecz wspólnoty byłoby odpowiednią karą wobec wywieszenia tęczowych flag na stołecznych pomnikach. Jak czytamy na stronie internetowej TVP Info, część osób wskazywała, że "autorzy profanacji powinni raczej zapłacić grzywnę". Jedna z uczestniczek sondy nie znała jednak sprawy, za co winą obarczono TVN.

wtv
19.03.2022 08:34 Istnienie TVN zagrożone? Rząd powraca do kontrowersyjnego tematu, dziennikarze dotarli do niepokojących informacji

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach doszło do spotkania liderów Zjednoczonej Prawicy w podwarszawskiej miejscowości, Jachrance. Jarosław Kaczyński postanowił wykorzystać okazję, aby przedstawić swoim współpracownikom plany na najbliższe miesiące. Nieoficjalne doniesienia z posiedzenia przekazała "Wirtualna Polska". Wskazała, że już 7 listopada odbędzie się kongres ugrupowania, na którym zostaną wybrane nowe władze. Przewodniczący prawicowego stronnictwa miał zadeklarować wprowadzenie nowych twarzy na scenę polityczną.

wtv
19.03.2022 08:34 Pani Teresa dodzwoniła się do programu na żywo w TVN24 a dziennikarze oniemieli. Nagranie podbija sieć

Nagranie fragmentu programu „Szkło kontaktowe” stało się hitem na Twitterze. Można obejrzeć je pod tym linkiem. Pani Teresa z Magnuszewa w prześmiewczy sposób zatelefonowała do dziennikarzy obecnych przed kamerami. Nikt nie spodziewał się tego, co powiedziała.

wtv
19.03.2022 08:34 Protestujący spotkał dziennikarza TVN, doszło do nerwowej wymiany zdań w programie na żywo. Zadziwiające nagranie obiega media

7 sierpnia w samym centrum Warszawy doszło do niespodziewanego protestu, który wywiązał się po ogłoszeniu decyzji o 2-miesięcznym areszcie dla Margot. Manifestujący na początku zebrali się pod siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii na Solcu, aby ostatecznie przejść na Nowy Świat. Tam doszło do wywieszenia tęczowej flagi na pomniku Mikołaja Kopernika, a także zatrzymania samej aktywistki.

wtv
19.03.2022 08:34 Jak naprawdę skończyły uczestniczki programu "Projektu Lady"? Niejasna sytuacja wokół produkcji TVN

Od kilku lat w Polsce mamy do czynienia szeroką ofertą programów rozrywkowych. Uczestnicy najróżniejszych produkcji rywalizują ze sobą na głosy, wiedzę naukową, zdolności kulinarne, układy choreograficzne, a nawet stylizacje fryzur. TVN w ostatnim czasi postawił na nietypową konkurencję. "Projekt Lady" umożliwa niewychowanym osobom naukę "szacunku, godności i zaangażowania". Ta, która wykona najmniejszy postęp lub największy regres traci swoje miejsce w pałacu w Rozalinie. Musi też oddać jurorkom swoje perły.

wtv
19.03.2022 08:34 Gwiazda TVN nagle straciła pracę, dowiedziała się w bulwersujących okolicznościach. Wreszcie wyznała całą prawdę

Wielu z nas siadało przed telewizorami, aby obejrzeć programy prowadzone przez Magdę Mołek. Prezenterka telewizyjna słynie z niezwykle wysokiego poziomu dziennikarstwa. Jej rozmowy z przedstawicielami świata show-biznesu biły rekordy oglądalności. Przestrzeń i atmosfera, jaką tworzyła, sprzyjała gwiazdom, aby otworzyć się przed widzami. Od kilku tygodni jej działalność całkowicie przeniosła się na platformę YouTube. W rozmowie z sympatykami odniosła się do wielu medialnych spekulacji.

wtv
19.03.2022 08:33 Szymon Hołownia przerwał milczenie ws. swoich napiętych relacji z TVN-em. "Odcięli się ode mnie"

Prowadzący wspomniał dyskusję publicystów z "Polskiego Radia 24", którzy zastanawiali się, w jaki sposób Hołowni miałoby udać się utrzymać na polskiej scenie politycznej przez 3 lata, nie mając do dyspozycji imponujących pieniędzy oraz struktur. – Zawsze wzruszają mnie takie akty troski – wskazuje kandydat na prezydenta RP w zakończonych 12 lipca wyborach. – Poradzimy sobie. My dzisiaj na spotkaniach mamy większą frekwencję – czasami COVID na to nie pozwala, więc musimy niestety sobie z tym radzić i wiele osób odsyłać z kwitkiem – niż w czasie kampanii [...] Dzisiaj dostaliśmy informację, że zarejestrowaliśmy stowarzyszenie.

wtv
19.03.2022 08:33 Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"

Szczegóły materiału "Uwagi" przytacza tygodnik "Wprost". Dziennikarce TVN-u udało się dotrzeć do rodziny 88-letniego pana Władysława, który od dwóch lat mieszka ze swą córką Ireną, a także jej rodziną. Cierpiący na liczne schorzenia mężczyzna nie jest bowiem zdolny do samotnej egzystencji. Starszy pan przez lata próbował wyjść z choroby alkoholowej, a w roku 2013 dodatkowo pojawiły się u niego problemy z pamięcią.

wtv
19.03.2022 08:33 Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło sieć

"Kropka nad i" jest jednym z najlepiej oglądanych programów publicystycznych w telewizji TVN. Sukces produkcji wynika między innymi z talentu dziennikarskiego prowadzącej. Monika Olejnik nie boi się zaprosić nawet najbardziej kontrowersyjnego polityka. Jej mocne pytania sprawiły, że część parlamentarzystów wciąż unika odwiedzin na planie. Niestety, Monika Olejnik nie stawiła się na ramówce TVN-u. Wielu fanów zaczęło dopytywać o przyszłość dziennikarki w medium.

wtv
19.03.2022 08:33 Dziennikarz TVN nagle zatrzymany. Zabrano mu telefon i dokumenty, trafił na białoruski komisariat

Od czasu ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów prezydenckich na Białorusi nie słabną masowe protesty, które obserwuje cały świat. Manifestujący przekonują, że Alaksandr Łukaszenka sfałszował podane rezultaty, wielu z nich nawołuje do jego odejścia. Prodemokratyczne siły są jednak agresywnie tłumione przez tamtejsze służby. Zatrważające nagrania z białoruskich ulic od 9 sierpnia obiegają sieć, motywując mieszkańców innych krajów do okazania pełnej solidarności z protestującymi.

wtv
19.03.2022 08:33 TVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasador

Plany repolonizacji mediów przez obóz PiS nie są bynajmniej domeną jedynie kilku ostatnich tygodni. Te pojawiły się już w roku 2016, wskazuje Wirtualna Polska. Niespełna dwa lata później Georgette Mosbacher ostrzegała obóz Prawa i Sprawiedliwości, strasząc niejako utratą dobrych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, stwierdziwszy, że tamtejszy kongres ma pozytywny stosunek do Polski, jednak sytuacja ta może ulec zmianie, jeśli partia rządząca dokona "zamachu na wolne media". Temat zapowiadanych zmian rozgorzał na nowo po wygranych wyborach prezydenckich przez kandydata PiS Andrzeja Dudę.

wtv
19.03.2022 08:33 TVN naprawdę pozwolił na emisję? Oburzające sceny w popularnym programie, zapowiada się skandal

Media w Polsce mają niezwykle szeroką ofertę programów rozrywkowych. Niestety, nie każda produkcja przekazuje odpowiednie wartości. Jedną z nich jest "Hotel Paradise". Uczestnicy zgromadzeni w balijskim apartamentowcu, próbują znaleźć sobie parnerkę lub partnera. Pierwszy sezon projektu TVN okazał się hitem. Premiera kolejnej serii została przedstawiona na głównej antenie komercyjnego medium. Zachowanie jednego z mężczyzn względem uczestniczek wzbudziło oburzenie.

wtv
19.03.2022 08:33 Informator ujawnił kulisy przetasowań w "Dzień dobry TVN". Padły słowa o autocenzurze

Programy śniadaniowe od kilku dni dominują w debacie publicznej. Wszystko za sprawą zmian kadrowych, do jakich doszło w "Dzień dobry TVN" oraz w "Pytaniu na śniadanie". Kinga Rusin wspólnie z Piotrem Kraśką zakończyli pracę na planie programu śniadaniowego. O ich odejściu spekulowano od wielu tygodni. Informator portalu Plejada.pl poinfrormował, co wydarzyło się za kulisami TVN-u. Dowiadujemy się, że znana prezenterka rozpocznie działalność w kompletnie nowym formacie.

wtv
19.03.2022 08:33 Zadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieli

Od 5 lat możemy obserwować nietypowy projekt telewizji TVN. "Projekt Lady" jest jedną z najlepiej oglądanych produkcji. Kandydatki na "damy" przyjeżdżają na specjalne szkolenia do pałacu w Rozalinie, a wcześniej, w Radziejowicach. Pod czujnym i surowym okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan, Ireny Radomskiej-Kamińskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz kobiety pobierają lekcje wychowania oraz etykiety. Podczas udziału w programie uczestniczki biorą w udział w zajęciach z psycholożką.

wtv
19.03.2022 08:32 Gwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza Komendę

Po wyjściu z więzienia, czyli przez ostatnie dwa lata, Tomasz Komenda został pozostawiony sam sobie. Wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka, a w takiej sytuacji pieniądze są bardzo istotne.

wtv
19.03.2022 08:32 Jej zeznania pogrążyły Tomasza Komendę. "Byłam szantażowana"

Tomasza Komendę uniewinniono 16 maja 2018 roku decyzją Sądu Najwyższego, który uchylił wyroki skazujące mężczyznę, jednoznacznie stwierdzając jego brak zaangażowania w morderstwo 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej. Tygodnik "Wprost" zwraca uwagę, że po wyjściu na wolność w rozmowie z dziennikarzem "Uwagi! TVN" Komenda zaznaczał, że ma żal do sąsiadki, której zeznania były jednym z dowodów, na podstawie którego skazano mężczyznę. Jak twierdził, "od niej wszystko się zaczęło".

wtv
19.03.2022 08:32 Chciałeś kiedyś zostać statystą w swoim ulubionym show? Wiemy ile byś zarobił

Nie wszyscy wiedzą, że za zasiadanie na widowni popularnych telewizyjnych talent-show otrzymuje się wynagrodzenie. Zdradzamy ile zarabiają statyści w polskich produkcjach telewizyjnych. Stawki są zróżnicowane. Czy ze statystowania da się uzbierać na miesięczną pensję? Niewątpliwie jest to zadanie interesujące i pozwalające zajrzeć nieco od kuchni na telewizyjne programy rozrywkowe. Ujawniamy zarobki telewizyjnych statystów. Z naszego artykułu dowiesz się ile zarabia statysta w talen-show.

wtv
19.03.2022 08:32 Na antenie "Dzień dobry TVN" zrobiło się nieprzyjemnie. Dziennikarz ostro zażartował ze swojego kolegi, zapadła cisza

Widzowie włączający rano TVN często są świadkami niecodziennych sytuacji. Pewne jest wręcz to, że „Dzień Dobry TVN” zaskoczy ich kolejnymi sytuacjami, których w programach nierealizowanych na żywo nie da się uświadczyć. Dziennikarze często reagują na wydarzenia na bieżąco i dopiero po czasie dociera do nich, że to, co padło z ich ust, nie do końca powinno znaleźć się w przestrzeni publicznej. Tym razem solidną wpadkę zaliczył Andrzej Sołtysik, który w niewybredny sposób skomentował zdjęcie kolegi ze stacji, Kuby Wojewódzkiego.

wtv
19.03.2022 08:32 W TVN dziennikarz nagle wypalił na wizji w niewybrednych słowach. W studiu zamarli, gdy tylko go usłyszeli

Andrzej Sołtysik, bo o nim mowa, słynie ze swojego spokojnego usposobienia. Prowadzone przez niego programy charakteryzuje przede wszystkim lekka forma. Tym razem jednak dziennikarz TVN-u dał poznać się z zupełnie innej strony. Zażartował ze swojego kolegi z pracy. Porównał go do Jamesa Deana, który zginał w wyniku wypadku samochodowego. Przyczyną ostrych słów była fotografia umieszczona na platformie Instagram przez Kubę Wojewódzkiego. W studiu TVN zapadła głucha cisza.

wtv
19.03.2022 08:32 Niespodziewany chwyt TVP wobec TVN na wizji podczas emisji materiału. Hipokryzja, czy celowe działanie?

Tego raczej żaden z zagorzałych fanów TVP Info się nie spodziewał. Kiedy nowa duma narodowa, młodziutka Iga Świątek, udzieliła wywiadu tuż po wygraniu prestiżowego turnieju Wielkiego Szlemu, Telewizja Polska nie mogła opuścić transmisji wywiadu z nową nadzieją polskiego sportu. Niestety zapewne na Woronicza pojawiły się wyjątkowo nietęgie miny ze względu na konieczność umieszczenia pewnej adnotacji. Niespodziewany napis skierowany w stronę TVN na długo zostanie w pamięci wielu osób.

wtv
19.03.2022 08:32 Po ślubie zaczął się koszmar, "mówił, że śmierdzi padliną", dom został zdemolowany. Niewyobrażalny dramat, nagłośniony przez TVN

Policja interweniowała już setki razy - dzwonił po nią każdy z małżonków, końca konfliktu nie widać jednak na horyzoncie.

wtv
19.03.2022 08:31 Kamery TVN przypadkowo uchwyciły skandaliczną sytuację na proteście. Policja nie wiedziała, co robić

Wczoraj wieczorem TVN pokazywał tłumy zgromadzone nie tylko w Warszawie, ale w kilkudziesięciu polskich miastach. Na ulice wyszły kobiety i mężczyźni, którzy nie zgadzają się z politycznym i ideologicznym wyrokiem Trybunały Konstytucyjnego. W internecie pojawił się fragment relacji TVN 24, gdzie przypadkiem uchwycono nietypową interwencję policji. Funkcjonariusze nie wiedzieli, co należy zrobić, a słowa, jakie padają w czasie nagrania, są wręcz absurdalne.

wtv
19.03.2022 08:31 TVN dotarł do najnowszych wieści ws. wyroku dotyczącego aborcji. Wiadomo, co będzie dalej

Jak wskazuje TVN, wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zabronienia aborcji w przypadku wykrycia poważnych wad płodu nie będzie musiał czekać na publikację tak długo, jak trzy wyroki z marca, kwietnia i listopada 2016 roku. Wtedy, mimo zapisu o konieczności niezwłocznej publikacji, trafiły one do Dziennika Ustaw dopiero 5 czerwca 2018 roku. Tym razem sprawę udało się załatwić zdecydowanie szybciej. TVN przekazał dokładną datę publikacji.