Pytanie na Śniadanie. Instagram/pytanienasniadanieŹródło: Instagram/pytanienasniadanie
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Lipca 2020

Pytanie na Śniadanie w TVP ma poważne problemy. Nie chodzi wyłącznie o oszustwa skarbowe, których dopuszczać się miała prowadząca

Pytanie na Śniadanie jest jednym z dwóch, najchętniej oglądanych programów śniadaniowych w Polsce. Produkcja nie spuszcza wzroku ze swojej konkurencji. Choć Dzień Dobry TVN ma na swoim koncie spore wpadki wizerunkowe, nie traci widzów.

Pytanie na Śniadanie miało powody do radości, kiedy główny konkurent programu zaliczał wpadkę za wpadką. Przypominamy, że w studio Dzień Dobry TVN doszło ostatnio do przynajmniej dwóch skandali. Głównym bohaterem pierwszego stał się, słynący z kontrowersji, Filip Chajzer. Dziennikarz, rozmawiając z psycholożką, postanowił zasymulować atak paniki. Jego niesmaczny występ oburzył internautów, którzy w zachowaniu prowadzącego dopatrywali się bagatelizowania problemu i wyśmiewania osób, cierpiących na zaburzenia psychiczne.

Watykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoWatykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Dzień Dobry TVN ze złą passą

Kolejną wtopą, która odbiła się echem w niemalże wszystkich mediach, był odcinek o najprzystojniejszym mężczyźnie świata. Zwycięzcą przedstawianego w programie rankingu był Jungkook z niezwykle popularnego, koreańskiego zespołu BTS. Prowadzący postanowili wyśmiać jego aparycję, nazywając wokalistę mało męskim. Jakby tego było mało, poza seksistowskimi, w programie pojawiły się również ksenofobiczne wątki. Dołączono do niego bowiem sondę uliczną, w której reporter pytał przechodniów o zdanie, na temat lidera rankingu. Problem polgał na tym, że miał ze sobą zdjęcie nie tego piosenkarza.

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółDo sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółCzytaj dalej

Pytanie na Śniadanie szuka prowadzącego

Okazuje się jednak, że mimo złej wizerunkowej passy, Dzień Dobry TVN ma wierne grono widzów. Jest ono w ostatnim czasie, na nieszczęście TVP, większe niż w przypadku Pytania na Śniadanie. - Szefostwo "Pytania na Śniadanie" jest zmartwione ostatnimi wynikami programu - po miesiącach na pozycji lidera znów wyprzedziło ich "Dzień dobry TVN". Dlatego zaczęli rozglądać się za nowymi twarzami, które przyciągną widzów - twierdzi źródło portalu Pudelek.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Tarcza antykryzysowa ratowała, teraz sprawdza. Kontrole w całym kraju, mogą przyjść do każdego z beneficjentów

W związku ze spadkiem oglądalności, TVP ma rozglądać się za znanymi osobami. Jako potencjalny gospodarz Pytania na Śniadanie wymieniany miał być Mikołaj Roznerski. - Roznerski gra w kultowym "M jak miłość", jest przystojny i lubiany. Jego kącik o sporcie zawsze cieszył się popularnością. Stąd pomysł, żeby dołączył do grona prezenterów - zdradza Pudelkowi pracownik TVP.

Warto wspomnieć, że w poważne tarapaty wpadła ostatnio prowadząca program Marcelina Zawadzka. Celebrytka została oskarżona o korzystanie z tzw. karuzeli vatowskiej. Grozi jej za to aż 8 lat więzienia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Komitet Trzaskowskiego oficjalnie domaga się powtórzenia wyborów
  2. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  3. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii