TVN Monika Olejnik TVP. (zdj. il.) YouTube/Uwaga! TVN / Kropka nad i TVN (screen)Źródło: (zdj. il.) YouTube/Uwaga! TVN / Kropka nad i TVN (screen)
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Sierpnia 2020

Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło sieć

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to "wolne media". Wbiła szpile TVP. Jej wpis na platformie Instagram wzbudził emocje. Okazało się, że dziennikarka nie pojawiła się na ramówce komercyjnego medium. Wzbudziło to wiele wątpliwości i pytań. Prowadząca "Kropki nad i" rozwiała wątpliwości.

"Kropka nad i" jest jednym z najlepiej oglądanych programów publicystycznych w telewizji TVN. Sukces produkcji wynika między innymi z talentu dziennikarskiego prowadzącej. Monika Olejnik nie boi się zaprosić nawet najbardziej kontrowersyjnego polityka. Jej mocne pytania sprawiły, że część parlamentarzystów wciąż unika odwiedzin na planie. Niestety, Monika Olejnik nie stawiła się na ramówce TVN-u. Wielu fanów zaczęło dopytywać o przyszłość dziennikarki w medium.

,,Wolałbym, żeby mój syn był martwy, niż żeby był gejem”. Chwilę później doszło do tragedii,,Wolałbym, żeby mój syn był martwy, niż żeby był gejem”. Chwilę później doszło do tragediiCzytaj dalej

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to wolne medium. Wbiła szpile TVP

Przypomnijmy, że od kilku tygodni na rynku mediów ma miejsce niemałe przetasowanie. Zarówno TVN, jak i TVP żegna się z wieloma, znanymi dziennikarzami. Takie osoby jak Kinga Rusin, Tamara Gonzalez, Michał Olszański swoje pierwsze kroki stawiali właśnie w wyżej wymienionych stacjach. Monika Olejnik postanowiła uspokoić widzów. W mediach społecznościowych umieściła wpis, w którym poinformowała o przyszłości "Kropki nad i". Najnowsze odcinki programu będziemy mogli obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Magdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyłoMagdalena Ogórek przeszła osobisty dramat. Niewielu ma świadomość, co się wydarzyłoCzytaj dalej

Nagranie wykonano w trakcie treningu dziennikarki. Każdy jej sympatyk wie, że prowadząca "Kropki nad i" prowadzi aktywny i zdrowy tryb życia. "To wyjątkowa prezentacja ramówki #TVNDiscovery ???? Zamiast blasku fleszy - blask słońca. Zapraszam na «Kropkę na i» WOLNYCH MEDIACH w @tvn24.pl od poniedziałku do czwartku o g.20, Do zobaczenia w poniedziałek 31.08.2020" - informuje za pośrednictwem platformy Instagram, redaktorka TVN. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to wolne medium. Wbiła też szpile TVP. Konkurencja między komercyjnym a publicznym medium zakończyła się już niejedną aferą. Prowadząca "Kropki nad i" od wielu tygodni deklaruje, że jej stacja należy do grona "wolnych mediów". Dziennikarka wpisuje się do grona osób, które uważają, że materiały emitowane przez publiczne medium, jawnie wspierają polityków Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre wiadomości z Mazowsza, jest źle. Strefa czerwona i żółta w województwie
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu

Źródło: [Facebook/Monika Olejnik]