wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło sieć

27 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to "wolne media". Wbiła szpile TVP. Jej wpis na platformie Instagram wzbudził emocje. Okazało się, że dziennikarka nie pojawiła się na ramówce komercyjnego medium. Wzbudziło to wiele wątpliwości i pyta

"Kropka nad i" jest jednym z najlepiej oglądanych programów publicystycznych w telewizji TVN. Sukces produkcji wynika między innymi z talentu dziennikarskiego prowadzącej. Monika Olejnik nie boi się zaprosić nawet najbardziej kontrowersyjnego polityka. Jej mocne pytania sprawiły, że część parlamentarzystów wciąż unika odwiedzin na planie. Niestety, Monika Olejnik nie stawiła się na ramówce TVN-u. Wielu fanów zaczęło dopytywać o przyszłość dziennikarki w medium.

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to wolne medium. Wbiła szpile TVP

Przypomnijmy, że od kilku tygodni na rynku mediów ma miejsce niemałe przetasowanie. Zarówno TVN, jak i TVP żegna się z wieloma, znanymi dziennikarzami. Takie osoby jak Kinga Rusin, Tamara Gonzalez, Michał Olszański swoje pierwsze kroki stawiali właśnie w wyżej wymienionych stacjach. Monika Olejnik postanowiła uspokoić widzów. W mediach społecznościowych umieściła wpis, w którym poinformowała o przyszłości "Kropki nad i". Najnowsze odcinki programu będziemy mogli obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Nagranie wykonano w trakcie treningu dziennikarki. Każdy jej sympatyk wie, że prowadząca "Kropki nad i" prowadzi aktywny i zdrowy tryb życia. "To wyjątkowa prezentacja ramówki #TVNDiscovery ???? Zamiast blasku fleszy - blask słońca. Zapraszam na «Kropkę na i» WOLNYCH MEDIACH w @tvn24.pl od poniedziałku do czwartku o g.20, Do zobaczenia w poniedziałek 31.08.2020" - informuje za pośrednictwem platformy Instagram, redaktorka TVN. 

TVN, jak mówi Monika Olejnik, to wolne medium. Wbiła też szpile TVP. Konkurencja między komercyjnym a publicznym medium zakończyła się już niejedną aferą. Prowadząca "Kropki nad i" od wielu tygodni deklaruje, że jej stacja należy do grona "wolnych mediów". Dziennikarka wpisuje się do grona osób, które uważają, że materiały emitowane przez publiczne medium, jawnie wspierają polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: [Facebook/Monika Olejnik]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >