wtv.pl > Tvn

Tvn

Nowe informacje w związku z nieprawidłowościami związanymi z lotem Andrzeja Dudy w lipcu 2020 r.
19.03.2022 08:16 Kontrowersyjny lot Andrzeja Dudy. Ujawniono stenogramy

WP w połowie kwietnia ujawniło skandal związany z lotem Andrzeja Dudy z Zielonej Góry do Warszawy 2 lipca 2020 r.TVN24 dotarł do „zaginionych” stenogramów rozmowy kokpitu z wieżąNa nagranych padać mają słowa mówiące o naciskach ze strony załogi samolotuChociaż nigdzie nie jest wspomniane, iż za naciski odpowiedziany jest prezydent Andrzej Duda, to pada stwierdzenie, że pochodzą one od „najważniejszych pasażerów”Ujawniono również, iż Kancelaria Prezydenta miała świadomość, iż kontrolerzy lotu nie są w stanie pozostać na swoim stanowisku dłużej niż do 22Kolejne kontrowersje związane z nieregulaminowym lotem Andrzeja Dudy do Warszawy. O sprawie informowaliśmy już w połowie kwietnia, tuż po ujawnieniu skandalu przez Wirtualną Polskę.Sprawa związana z ewentualnymi działaniami w związku z możliwym skandalem źle wpływającym na wizerunek prezydenta Andrzeja Dudy ma swój ciąg dalszy. Do mediów dotarły stenogramy rozmów między załogą siedzącą w kokpicie a wieżą. Dodatkowo dziennikarze weszli w posiadanie wymiany korespondencji między LOT-em i Kancelarią Prezydenta. Osoba pracująca w kancelarii miała potwierdzić autentyczność ustaleń.

TVN
19.03.2022 08:16 Gwiazdy "Hotel Paradise" wyłożyły się na pytaniach z podstawówki. Kompromitacja na wizji

"Hotel Paradise" po raz trzeci daje młodym uczestnikom szansę na zaistnienie w wielkim świecie mediów społecznościowych. Tym razem kolejna edycja show wywołuje jeszcze większe emocje. Produkcja TVN-u postanowiła sprawdzić wiedzę osób, które właśnie otrzymały swoje 5 minut.Wszystko wskazuje na to, że nawet pytania z zakresu szkoły podstawowej mogą przerastać niektórych wschodzących celebrytów.

TVN zdecydował się wprowadzić zmiany w wywiadzie Meghan Markle i Harry'ego u Oprah Winfrey
19.03.2022 08:15 TVN ugiął się pod krytyką, dotyczącą reemisji wywiadu Meghan i Harry`ego

W czasie reemisji wywiadu Meghan Markle i Harry'ego TVN zdecydował się wysłuchać krytyki po wcześniejszej emisjiStacja zrezygnowała z trójki lektorówWszystkie kwestie wypowiadała Katarzyna Makuch, znana m.in. z pracy przy „Lego Batman: Film”Sporo odbiorców nie ukrywało swojego niezadowolenia związanego ze sposobem prezentacji głośnego wywiadu Meghan Markle i Harry'ego na antenie TVN. Niestety materiał został w niefortunny sposób przygotowany do emisji.Co ważne, krytyce poddano nie tylko sam sposób doboru lektorów przez TVN, ale również późniejszą rozmowę na tematy poruszane przez parę, która zdecydowała się na opuszczanie szeregów brytyjskiej rodziny królewskiej.

DDTVN
19.03.2022 08:15 Czy Filip Chajzer odejdzie z DDTVN? Zabrał głos

Marzena Rogalska odeszła z Telewizji Polskiej na kilka dni po wybuchu strajku w branży mediów. Wskazywała, że 10 luty był najtrudniejszym dniem w całej karierze zawodowej. Przekonywała, iż nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Jedna z internautek zapytała, gdzie teraz będzie mogła obserwować jej występy. Dziennikarka udzieliła znaczącej odpowiedzi. "Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji" - zapewniała. Media prędko rozpowszechniły doniesienia o przejściu Rogalskiej do DDTVN. Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

Na Twitterze Krystyny Pawłowicz pojawiły się przytyki do widzów TVN
19.03.2022 08:15 Krystyna Pawłowicz: Kto ogląda TVN, jest głupi

Na Twitterze Krystyny Pawłowicz pojawiła się krytyczna uwaga pod adresem widzów TVNSędzia Trybunału Konstytucyjnego wskazała, że widzowie prywatnego nadawcy są „głupi’ i nie potrzeba badań do przekazania takiej diagnozyJednocześnie zapewniła, iż widzowie TVP należą do grupy osób „mądrych”Aktywność Krystyny Pawłowicz na Twitterze jest już niczym kolejne odcinki opery mydlanej. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie pozwala dać o sobie zapomnieć i dzieli się ze światem kolejnymi tezami.Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła skomentować poziom inteligencji widzów TVN. Chociaż wybrana metoda badawcza wydaje się wyjątkowo wątpliwa pod względem wiarygodności stawianych tez, sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie wydaje się mieć z tym problemu.

Wpadka w "Milionerach"
19.03.2022 08:15 Wpadka w "Milionerach". Uczestniczka nie mogła dobrze odpowiedzieć

Uczestniczka "Milionerów" przegrała w programie TVN, udzielając odpowiedzi na pytanie dotyczące daty pierwszego wybicia dzwonu na wieży Big BenPani Justyna z Warszawy stwierdziła, że nastąpiło to 31 kwietnia 1859 r.Okazuje się jednak, że żadna z podanych odpowiedzi nie była prawidłowa! Dzwon zabrzmiał po raz pierwszy 11 lipca 1859 r.To nie pierwsza tego typu wpadka w "Milionerach", ale wywołała wyjątkowo duże emocje wśród internautów.

TVN
19.03.2022 08:15 Afera z nowym show TVN. Uczestniczka jest aktorką?

TVN nie odniosło się do sprawy. Głos zabrała jednak sama zainteresowana.