wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Gwiazda TVN nagle straciła pracę, dowiedziała się w bulwersujących okolicznościach. Wreszcie wyznała całą prawdę

14 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVN zakończył współpracę z Magdą Mołek. Znana i szanowana dziennikarka o wypowiedzeniu dowiedziała się z mediów. Jej program "W roli głównej" został zdjęty z anteny. W ostatnim czasie przekazała swoim fanom ważną wiadomość.

Wielu z nas siadało przed telewizorami, aby obejrzeć programy prowadzone przez Magdę Mołek. Prezenterka telewizyjna słynie z niezwykle wysokiego poziomu dziennikarstwa. Jej rozmowy z przedstawicielami świata show-biznesu biły rekordy oglądalności. Przestrzeń i atmosfera, jaką tworzyła, sprzyjała gwiazdom, aby otworzyć się przed widzami. Od kilku tygodni jej działalność całkowicie przeniosła się na platformę YouTube. W rozmowie z sympatykami odniosła się do wielu medialnych spekulacji.

TVN rezygnuje z pracy z Magdą Mołek. "Stamtąd wyniosłam już wszystko

W ostatnim czasie Magda Mołek zorganizowała Q&A. Wyjaśnijmy, że jest to materiał, na którym dana osoba odpowiada na pytania komentujących. Pozwala to lepiej poznać celebrytę, aktora lub innego artystę. Widzowie sympatyzujący z byłą dziennikarką prosili o ustosunkowanie się do sytuacji między nią, a produkcją TVN-u. Przypomnijmy, że wypowiedzeniu gwiazda dowiedziała się nie od swoich pracodawców, a z mediów społecznościowych.

 - Nie wiem, czy czegoś mi brakuje po 25 latach. To, co robię na kanale (na YouTube - przyp. red.), jest spełnieniem moich dziennikarskich marzeń, bo rozmawiam, jak chcę, z kim, kiedy i o czym chcę, i to jest wolność. Myślę, że zrobiłam w swoim życiu już wszystkie wielkie imprezy w telewizji, spotkałam wspaniałych ludzi, z wieloma się serdecznie zakolegowałam - tłumaczyła Magda Mołek. Widać jednak, że nagła decyzją TVN-u odcisnęła swoje piętno na dziennikarce. Sama jednak chce zachować się profesjonalnie. Deklaruje, że pomimo ostatnich wydarzeń, TVN wpłynął na jej rozwój.

Magda Mołek o pracy w TVN "Wierzę, że telewizja się jeszcze zmieni"

"Mam wrażenie, że stamtąd wyniosłam już wszystko. Wierzę w to, że telewizja jeszcze się zmieni i będzie tam przestrzeń do tego, żeby robić rzeczy wielkie, ale to jest pieśń przyszłości. Nikt nie wie, która to będzie telewizja - powiedziała na swoim kanale "W moim stylu" na YouTube. Magda Mołek w ostatnim czasie poprowadziła też interesującą rozmowę z Urszulą Chincz. Obie komentowały wówczas nie najlepszą sytuacje, jaka ma panować w polskich mediach. 

TVN odstąpił od współpracy z Magdą Mołek, jednak dziennikarka nie chce jeszcze krytykować swojego byłego pracodawcy. Nie komentuję spraw związanych ze swoim obecnym pracodawcą [...] Pozwólcie, że nie będę się do tego odnosić. [...] Wierzę w to, że dorośli ludzie umieją się zachowywać elegancko i prędzej czy później się dogadają, więc jestem otwarta na wszystkie eleganckie rozwiązania - tłumaczyła ciekawskim fanom. 

Źródło: [YouTube/W moim stylu]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >