TVN Magda Mołek. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Sierpnia 2020

Gwiazda TVN nagle straciła pracę, dowiedziała się w bulwersujących okolicznościach. Wreszcie wyznała całą prawdę

TVN zakończył współpracę z Magdą Mołek. Znana i szanowana dziennikarka o wypowiedzeniu dowiedziała się z mediów. Jej program "W roli głównej" został zdjęty z anteny. W ostatnim czasie przekazała swoim fanom ważną wiadomość. Deklaruje, że całą sprawę chce rozwiązać w sposób profesjonalny.

Wielu z nas siadało przed telewizorami, aby obejrzeć programy prowadzone przez Magdę Mołek. Prezenterka telewizyjna słynie z niezwykle wysokiego poziomu dziennikarstwa. Jej rozmowy z przedstawicielami świata show-biznesu biły rekordy oglądalności. Przestrzeń i atmosfera, jaką tworzyła, sprzyjała gwiazdom, aby otworzyć się przed widzami. Od kilku tygodni jej działalność całkowicie przeniosła się na platformę YouTube. W rozmowie z sympatykami odniosła się do wielu medialnych spekulacji.

Na ulicach Warszawy pojawiły się tłumy z transparentami, ludzie wyszli na ulicę. Co się dzieje?Na ulicach Warszawy pojawiły się tłumy z transparentami, ludzie wyszli na ulicę. Co się dzieje?Czytaj dalej

TVN rezygnuje z pracy z Magdą Mołek. "Stamtąd wyniosłam już wszystko

W ostatnim czasie Magda Mołek zorganizowała Q&A. Wyjaśnijmy, że jest to materiał, na którym dana osoba odpowiada na pytania komentujących. Pozwala to lepiej poznać celebrytę, aktora lub innego artystę. Widzowie sympatyzujący z byłą dziennikarką prosili o ustosunkowanie się do sytuacji między nią, a produkcją TVN-u. Przypomnijmy, że wypowiedzeniu gwiazda dowiedziała się nie od swoich pracodawców, a z mediów społecznościowych.

Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowiekaMagdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowiekaCzytaj dalej

 - Nie wiem, czy czegoś mi brakuje po 25 latach. To, co robię na kanale (na YouTube - przyp. red.), jest spełnieniem moich dziennikarskich marzeń, bo rozmawiam, jak chcę, z kim, kiedy i o czym chcę, i to jest wolność. Myślę, że zrobiłam w swoim życiu już wszystkie wielkie imprezy w telewizji, spotkałam wspaniałych ludzi, z wieloma się serdecznie zakolegowałam - tłumaczyła Magda Mołek. Widać jednak, że nagła decyzją TVN-u odcisnęła swoje piętno na dziennikarce. Sama jednak chce zachować się profesjonalnie. Deklaruje, że pomimo ostatnich wydarzeń, TVN wpłynął na jej rozwój.

Magda Mołek o pracy w TVN "Wierzę, że telewizja się jeszcze zmieni"

"Mam wrażenie, że stamtąd wyniosłam już wszystko. Wierzę w to, że telewizja jeszcze się zmieni i będzie tam przestrzeń do tego, żeby robić rzeczy wielkie, ale to jest pieśń przyszłości. Nikt nie wie, która to będzie telewizja - powiedziała na swoim kanale "W moim stylu" na YouTube. Magda Mołek w ostatnim czasie poprowadziła też interesującą rozmowę z Urszulą Chincz. Obie komentowały wówczas nie najlepszą sytuacje, jaka ma panować w polskich mediach. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak źle jeszcze nigdy nie było, sytuacja jest fatalna. Media obiegła ponura wiadomość 2. Nie było żadnej kradzieży aparatu słuchowego. Matka wymyśliła napad, żeby dostać odszkodowanie 3. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

TVN odstąpił od współpracy z Magdą Mołek, jednak dziennikarka nie chce jeszcze krytykować swojego byłego pracodawcy. Nie komentuję spraw związanych ze swoim obecnym pracodawcą [...] Pozwólcie, że nie będę się do tego odnosić. [...] Wierzę w to, że dorośli ludzie umieją się zachowywać elegancko i prędzej czy później się dogadają, więc jestem otwarta na wszystkie eleganckie rozwiązania - tłumaczyła ciekawskim fanom. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetki
  2. Pracownik TVP3 Lublin zmanipulował materiał. Został zwolniony
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Stało się, przywracają obostrzenia, wpłyną na wakacje. Nasi sąsiedzi podjęli decyzję

Źródło: [YouTube/W moim stylu]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!