wtv.pl > Tvn

Tvn

wtv
19.03.2022 08:30 Uwaga! TVN: Ciała wśród pacjentów jedzących posiłki. "Lekarze przychodzili raz na kilka dni"

Kilka historii opisanych przez "Uwaga! TVN" nie bez powodu może być źródłem niepokoju nie tylko rodzin pacjentów przebywających w szpitalu w Iławie, ale wszystkich zastanawiających się, jak radzą sobie placówki postawione przed wyjątkowo trudnym zadaniem otworzenia nowych oddziałów zakaźnych. Niestety historia, chociażby pana Jana Szwezika pokazuje, że służba zdrowia nie staje na wysokości zadania.

wtv
19.03.2022 08:30 Anita Werner nie powstrzymała swojego rozmówcy na czas. Na dziennikarkę spadły gromy

W "Faktach po faktach" emitowanych na antenie TVN24 tuż pod głównym wydaniu wiadomości, Anita Werner gościła Adama Hofmana. Były polityk pojawił się w programie w związku z nagraniem upublicznionym przez Romana Giertycha. Niestety widzowie nie byli zachwyceni tym, co zobaczyli oraz usłyszeli.W mediach społecznościowych pojawiła się spora fala krytyki pod adresem dziennikarki TVN24. Wypowiedzi Adama Hofmana wskazywane są jako niewnoszące nic nowego do tematu korupcji na szczytach władzy udowadnianej przez Romana Giertycha. Wielokrotnie jednak poruszany był temat, który oburzył widzów. Anita Werner nie była w stanie zareagować i przerwać swojemu rozmówcy.

wtv
19.03.2022 08:29 Polityk poszedł do salonu samochodowego i zobaczył włączony TVN. Wściekł się

Prof. Krasnodębski postanowił odwiedzić salon samochodowyEuroposeł, który raz po raz wpisuje się w eurosceptyczną narrację rządzących, oburzył się widokiem telewizora, na którym włączono TVN24"Antypaństwowa propaganda" - oburzał się politykSocjolog, filozof społeczny, publicysta, doktor habilitowany nauk humanistycznych – to tylko kilka z tytułów, jakie nosi europoseł Prawa i Sprawiedliwości Zdzisław Krasnodębski. Polityk błyszczy wobec kryzysu wywołanego polskim wetem w sprawie unijnego budżetu.Cytowany przez portal tysol.pl profesor mówił m.in. o "ataku na Polskę".Dla wielu dzisiejszych gorących orędowników UE kiedyś bijącym światłem była Moskwa, bo oni lub ich rodzice wierzyli, że komunizm zdoła wykorzenić wszystkie negatywne z ich punktu widzenia cechy Polaków. A teraz światło ducha dziejów świeci im z Brukseli i Berlina. To szeroko rozumiana opozycja ponosi główną odpowiedzialność za siłę ataku na Polskę, przekonywał Krasnodębski.

wtv
19.03.2022 08:27 Media podały kolejne nazwisko, założyciel TVN miał się zaszczepić poza kolejnością. "Nie dementuję, nie potwierdzam"

Ujawniono informacje, że Mariusz Walter jest kolejną osobą związaną ze stacją TVN, która miała przyjąć w przychodni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego szczepionkę na koronawirusaWiadomość tę podał portal wPolityce, a Wirtualne Media skontaktowały się z założycielem TVN, który nie zdecydował się na potwierdzenie podawanych przez dziennikarzy informacjiKolejne głośne nazwiska związane ze stacją TVN padają w kontekście afery związanej z pomijaniem oficjalnej kolejności szczepień przeciwko koronawirusowi. Po ujawnieniu, iż Edward Miszczak przyjął pierwszą dawkę szczepionki, dziennikarze ujawniają, że również Mariusz Walter mógł skorzystać z takiej opcji.Informacje podane przez wPolityce nie są oficjalne, a sam portal nie zdecydował się na przekazanie wiadomości na temat źródła mówiącego o szczepieniu założyciela TVN. Na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym rozpoczęła się kontrola w sprawie udostępniania szczepionki osobom nieuprawnionym, a sam Mariusz Walter rozmawiał z portalem Wirtualne Media i odniósł się do dziennikarskich ustaleń.

wtv
19.03.2022 08:27 Adam Bielan na antenie TVN uderzył w Edwarda Miszczaka. Mocne spięcie u Moniki Olejnik

Chociaż głównym tematem spotkania w TVN24 nie były szczepienia, to krótka wymiana zdań pomiędzy Adamem Bielanem a Moniką Olejnik na pewno zapadła widzom w pamięć. Afera szczepionkowa ma szansę nadszarpnąć wizerunek Edwarda Miszczaka.Monika Olejnik postanowiła bronić na antenie dyrektora programowego TVN. Adam Bielan, komentując odpowiedzialność poszczególnych osób za pominięcie harmonogramu ministerstwa wskazał, że przecież również dyrektor TVN nie poniósł żadnych konsekwencji.

wtv
19.03.2022 08:26 Niespodziewane słowa Andrzeja Dudy w TVN. Zwrócił się do Polek i Polaków z ważnym apelem ws. obostrzeń

Andrzej Duda właśnie udziela wywiadu dla TVN-u. Program "Sprawdzam" trwa od godziny 20:00Prowadzący pyta o relacje polsko-amerykańskie, proces szczepień, a także o najnowsze wydarzenia społeczno-polityczne"Rozumiem desperację przedsiębiorców" - podał Duda, choć nie pochwalił otwierania lokali pomimo obostrzeńOd 21 stycznia TVN promowało trwający program z udziałem Andrzeja Dudy. Występ prezydenta na antenie komercyjnego medium jest dość zaskakujący. Stale postępująca polaryzacja sceny politycznej dotknęła także rynek mediów. ⏰ Dzisiaj o 20.00 prezydenckie wydanie @SprawdzamTVN24. ????Gościem @skorzynski będzie prezydent @AndrzejDuda.Będziemy w @tvn24 ???? i tutaj: https://t.co/R3KILTqhjm ????????Stay tuned! pic.twitter.com/zgNFuE8Vc1— Sprawdzam (@SprawdzamTVN24) January 22, 2021

wtv
19.03.2022 08:26 Nie każdy wie, że córką Papcia Chmiela była "Żona Hollywood". Pożegnała ojca wzruszającymi słowami

Emitowany jakiś czas temu na TVN program "Żony Hollywood" opowiadał o życiu Polek za oceanem. Klucz doboru bohaterek formatu był jasny: musiały one odnieść sukces i cieszyć się naprawdę wysokim standardem życia.Monique Lehman Chmielewska była jedną z wielu barwnych osobowości występujących w "Żonach Hollywood". Bujająca w obłokowych artystka skupiona na duchowym przeżywaniu codzienności podbiła serca widzów, jednak wiele osób może być zaskoczonych informacją, że jest ona córką Papcia Chmiela.

wtv
19.03.2022 08:26 Jakiej muzyki słucha Donald Tusk? Przedstawił 5 ulubionych piosenek, wielu nie spodziewało się podobnego gustu

W niedzielę "Dzień Dobry TVN" pokazało listę 5 ulubionych piosenek Donalda TuskaNa liście znalazły się utwór Perfectu oraz grupy BreakoutPrócz tego były premier wskazał jeszcze, że uwielbia piosenki Marka Grechuty, Ewy Demarczyk oraz Edmunda Fettinga Ustalenia "Dzień Dobry TVN" mogą rzucić nieco nowe światło na osobę Donalda Tuska. Możliwe, że osoby, którym nie do końca blisko do podzielania politycznych doktryn byłego premiera, odnajdą z nim wspólny język w kwestii gustu muzycznego.Lista ulubionych utworów Donalda Tuska nie jest długa niemniej wiele mówi o tym, czego w wolnych chwilach słuchać może polityk, który do niedawna zajmował wysokie europejskie stanowisko.

wtv
19.03.2022 08:26 Kulisy pracy w TVN. Dziennikarze mają mieć zakaz samodzielnego decydowania o podejmowaniu współpracy

TVN Discovery Polska 3 dni temu pytał pracowników o współpracę z konkurencyjnymi stacjami. Informowano o zakazie podtrzymywania romantycznych relacji z pracownikami, czy też zatrudniania członków rodzinyDziś wyszło na jaw, że prezenterzy medium muszą prosić o zgodę na zawarcie współpracy influencerskiej. Dziennikarze informacyjni nie mogą nawet ubiegać się o podobną zgodę"Komercyjna działalność reklamowa i promocyjna w mediach społecznościowych również wymaga konsultacji" - komentują przedstawiciele telewizji dla "Wirtualnych Mediów"Dziennikarze "Wirtualnych Mediów" deklarują, że poniedziałkowe ankiety miały dotrzeć do reporterów, dziennikarzy oraz operatorów zatrudnionych w TVN-ie. Celem przedsięwzięcia miało być wykrycie wszelkich możliwych konfliktów interesów w firmie.

wtv
19.03.2022 08:25 Kolejna fala zwolnień w TVN. WM: Ze stacji odejdzie kilkanaście osób

25 stycznia reporterzy, operatorzy i dziennikarze TVN-u otrzymali dokumenty informujące o rodzajach konfliktów interesówDziś okazało się, że aż kilkanaście osób otrzymało wypowiedzenia. Są to głównie pracownicy serwisów informacyjnych TVN24Według kierownictwa chodziło o "uproszczenie struktur firmy"Władze TVN przekazały "Wirtualnym Mediom" krótkie stanowisko, w którym wyjaśniono, co konkretnie spowodowało redukcję etatów w komercyjnym medium. - Naszym głównym celem jest uproszczenie struktur firmy w taki sposób, żeby uzyskać maksymalną elastyczność, a co za tym idzie, jak najlepsze dopasowanie do potrzeb widzów i wymogów rynku - czytamy w oświadczeniu.

wtv
19.03.2022 08:25 Pamiętacie Magdę Welc z "Mam Talent"? Wokalistka wraca na scenę z nowym repertuarem

Magda Welc wystąpiła w 3. sezonie popularnego show oferowanego widzom przez telewizję TVN. 11-letnia wówczas dziewczynka wprawiła w osłupienie Agnieszkę Chylińską, Kubę Wojewódzkiego i Małgorzatę Foremniak, wykonując utwór Edyty Geppert „Niczego nie żałuję”.Widzowie pamiętają wokalistkę również z wyjątkowej wersji „Do kołyski”, utworu znanego z repertuaru zespołu Dżem.Dziś Magdalena Welc ma 22 lata i powraca do muzycznego świata z nowym utworem, planując jednocześnie kontynuowanie kariery.

wtv
19.03.2022 08:25 Waldemar Buda cieszy się z protestów. Spotkała go mocna krytyka

Od samego rana największe media protestują przeciw propozycji nałożenia podatku na przychody od reklam. Danina ma objąć właśnie stacje, radiostacje i portale internetoweCzęść mediów prowadzi jednodniowy strajk. Inne nagłaśniają i krytykują projekt Ministerstwa FinansówDo akcji protestacyjnej odniósł się polityk Prawa i Sprawiedliwości. Waldemar Buda, uważa, że bez TVN-u i Gazety Wyborczej ludzie zaczynają się do siebie uśmiechać"Kurcze ale spokój. Ludzie na ulicach zaczynają się do siebie uśmiechać, normalnie rozmawiać. Czy da się ten protest Gazety Wyborczej i TVN-u jakoś wydłużyć?" - czytamy we wpisie Waldemara Budy. Tweet wywołał ponad 400 komentarzy i kilkaset reakcji.

wtv
19.03.2022 08:24 Marcin Wrona trafił do szpitala. Opublikował zdjęcie posiłku, który mu podano

Dziennikarz Marcin Wrona znany jest telewidzom jako korespondent "Faktów" TVN w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, w ostatnim czasie zastępował go jednak w tej roli Michał Sznajder, co wiązało się z faktem, że Marcin Wrona wrócił do Polski. Na początku lutego można go było usłyszeć na antenie Radia Opole, dla którego komentował wydaną przez siebie niedawno książkę "Wroną po Stanach". Brał także udział w wirtualnym spotkaniu z czytelnikami opolskiej Biblioteki Obcojęzycznej WBP, dzieląc się z nimi opowieściami na temat Stanów Zjednoczonych.Jak podaje Fakt, powołując się na wpisy samego dziennikarza w mediach społecznościowych, jego powrót do kraju wiązał się także z koniecznością opieki nad chorymi rodzicami. Te plany pokrzyżowała jednak dziennikarzowi jego własna choroba.

wtv
19.03.2022 08:24 "Wiadomości" TVP o wyroku ws. znieważenia Viki Gabor. "W sprawie gwiazdy TVN wyrok byłby inny"

Sąd w Krakowie umorzył sprawę w sprawie znieważenia Viki Gabor przez internetowych hejterówO sprawie poinformowały w swoim materiale "Wiadomości" TVPZdaniem jednego z komentatorów, wyrok mógłby być inny, gdyby chodziło o osobę związaną ze środowiskiem TVN-uZawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa wobec Viki Gabor wniosło Stowarzyszenie Romów w Polsce.

wtv
19.03.2022 08:24 TVP Info opublikowało materiał o kłótni Michała Piróga z Augustinem Egurrolą

W ostatni wtorek, 16 lutego "Wiadomości" TVP ogłosiły "artystyczny transfer roku". Okazało się, że Agustin Egurrola zrezygnował ze współpracy z TVN-em, by pełnić funkcję jurora w najnowszej edycji projektu "Dance, Dance, Dance"Poza Egurolą jury będzie składać się z Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczak. Michał Piróg oskarża artystów o legitymizowanie działań Telewizji PolskiejCzłonek zespołu "Top Model" opublikował zaskakujący wpis na platformie Instagram. "Jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: to tylko rozrywka" - czytamyOd marca 2019 roku Telewizja Polska zaprezentowała dwie edycje "Dance, Dance, Dance". Projekt złożony jest z celebrytów, którzy zestawieni w pary, konkurują ze sobą o uznanie jurorów i tytuł zwycięzcy programu. 5 marca ruszy premiera 3. sezonu show. Zasili go gwiazdor TVN-u, Agustin Egurolla.

wtv
19.03.2022 08:24 Posłanka Lewicy rozmawiała z politykiem Porozumienia o jego partii. On zaczął mówić o jej uśmiechu

Gośćmi programu "Tak jest" na antenie TVN24 byli Lech Jaworski i Agnieszka Dziemianowicz-BąkDziałacz Porozumienia wielokrotnie komentował urodę posłanki LewicyZareagować na nieskrępowane komplementy padające z ust polityka Porozumienia musiała prowadząca program TVN24.

wtv
19.03.2022 08:23 Awantura w "Kropce nad i". "A zna pan Mariana Basia?"

W środę na antenie TVN 24 Monika Olejnik w "Kropce nad i" gościła Jacka Ozdobę (Solidarna Polska) oraz Joannę Muchę (Polska 2050)Prowadząca nie mogła uzyskać od wiceministra klimatu informacji na temat konkretnych liczb dotyczących środków odzyskanych w ramach uszczelniania VATW pewnym momencie w studiu doszło do zwykłego przekrzykiwania się wszystkich ze wszystkimiMonika Olejnik zauważyła dodatkowo, że jedna z osób z zaplecza technicznego nieustannie rozmawia, przez co trudno jest się jej skupićJacek Ozdoba i Joanna Mucha byli gośćmi Moniki Olejnik w środowym wydaniu "Kropki nad i". Kiedy rozmowa zeszłą na temat realnych kwot, które odzyskano dzięki uszczelnieniu VAT, ton oraz prezentacja stanowisk stawały się coraz bardziej wojownicze. Emocjom dała się ponieść nawet sama prowadząca.Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba reprezentował w "Kropce nad i" Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry. Joanna Mucha natomiast Polskę 2050 Szymona Hołowni, do której niedawno się przeniosła, opuszczając po wielu latach szeregi Platformy Obywatelskiej.

wtv
19.03.2022 08:23 Fundacja odpowiada na wywiad z uczestnikiem "Top Model", który dopuścił się wykorzystania nastolatki. "Nadal kłamie"

Finał ostatniej edycji Top Model miał miejsce 25 listopada. W ostatniej chwili zdyskwalifikowano amerykańskiego uczestnika. Wszystko przez wzgląd informacje o przemocy seksualnej, jakiej miał poddać osobę nieletniąOd zeszłorocznej jesieni mama ofiary wraz z Fundacją Operation Care przedstawiły historię ofiary. Ujawniono, że gwiazdor został skazany prawomocnym wyrokiem amerykańskiego sądu. - Twój brat Stefan D'Angelica złożył pełen podpis kursywą na pośladkach mojej córki, jak udokumentowano w dowodzie numer 29 - tłumaczyła dla "Pudelka" mama nastolatkiDziś mężczyzna odpowiedział na zarzuty. Miał sam zgłosić się do dziennikarzy Pudelka, by wyjaśnić, że nie podpisywał się na żadnym cieleOd początku afery uczestnik Top Model nie zabierał głosu w mediach. Nie zaprzeczał ani nie potwierdzał relacji matki, która została opublikowana na "Pudelku". D'Angelica podkreślił jedynie, że nie dano mu szansy na doprowadzenie procesu do końca. Wszystko przez wzgląd na chorobę dwóch sędziów i absencji kolejnych dwóch. W wyniku układu zawartego między stronami procesu, mężczyzna otrzymał wyrok w zawieszeniu.

wtv
19.03.2022 08:22 Kłótnia Kuby Wojewódzkiego i jurora TVP. "Nie zgrzyta ci moralnie?"

Dawid Kwiatkowski wystąpił w pierwszej części talk-show Wojewódzkiego. Wokalista debiutował na kanapie TVN-u już w 2014 roku. Gwiazdorzy znają się od blisko 7 latArtysta wspominał dawne czasy, ostatnie rozmowy z Wojewódzkim, a także opowiadał o rozwoju kariery zawodowej. Dziennikarz postanowił zadać pytanie o współpracę z TVP"Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść" - pytałOd 2018 roku Dawid Kwiatkowski jest trenerem w "The Voice of Kids". Od tego czasu jest jedną z młodszych twarzy, współpracujących z TVP. Jeszcze do niedawna obecność gwiazd z formatach rozrywkowych Telewizji Polskiej nie budziła większych kontrowersji. Przejście Agustina Egurroli do "Dance Dance Dance" doprowadziło do fali kontrowersji. Według Kingi Rusin podobne działania doprowadzają do legitymizowania przekazu, prezentowanego na antenie publicznego nadawcy. Kuba Wojewódzki postanowił podjąć temat.

wtv
19.03.2022 08:22 Sławomir Nitras pokazał w czasie wywiadu specjalną kartkę dla swojej córki

Do zdarzenia doszło w wydaniu "Rozmowy Piaseckiego" z 11 marca. Gościem Piaseckiego był Sławomir Nitras - poseł Koalicji Obywatelskiej i członek Platformy Obywatelskiej ze SzczecinaTematami rozmów był powstający ruch Rafała Trzaskowskiego, nowy kandydat na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, ruch Szymona Hołowni oraz przyjęcie miliardów złotych w ramach Funduszy UnijnychNa sam koniec programu Sławomir Nitras skierował specjalną wiadomość do swojej córki. "Kornelia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Kocham Cię, córeczko" - czytamyKonrad Piasecki na koniec programu spytał, "czy projekt Wspólna Polska został już złożony do grobu". Parlamentarzysta prosił o cierpliwość, zapewniając, że już za kilka tygodni opinia publiczna pozna następne kroki inicjatywy prezydenta Warszawy. TVN24 przeznacza na program dziennikarza 15 minut czasu antenowego.

wtv
19.03.2022 08:20 Maciej Dolega przechodzi z TVN do TVP Info

Maciej Dolega, gwiazda TVN-u, przeszedł do TVP Info, gdzie poprowadzi poranne pasmo programoweDziennikarz pracował już niegdyś w TVP, ale przeszedł do grupy TVN, gdzie pracował przez 10 latNie jest odosobniony w kwestii przejścia do konkurencyjnych mediów - ze względu na falę zwolnień w TVN wiele osób związanych wcześniej z tą stacją szukało pracy u konkurencjiJak twierdzi szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski, na swoim biurku ma coraz więcej CV od dziennikarzy z innych stacji.

Skandal w policji
19.03.2022 08:19 Wyszła na jaw wielka afera w policji. Oskarżenia są porażające

We wczorajszym reportażu "Superwizjera" TVN24 przedstawiono historie funkcjonariuszek policji, które miały paść ofiarą mobbingu oraz molestowania seksualnego ze strony ich przełożonych. Jedna z nich otrzymała polecenie służbowe odbycia stosunku oralnego ze swoim szefem."Superwizjer" TVN24 przedstawił historie trzech funkcjonariuszek, które opowiedziały o mobbingu i molestowaniu seksualnym w policjiJedna z nich po zgłoszeniu skandalicznego zachowania swojego przełożonego, została zawieszona w czynnościach służbowychInna przedstawiona w materiale policjantka otrzymała polecenie odbycia stosunku seksualnego ze swoim przełożonymHistorie przedstawione w materiale dotyczą m.in. funkcjonariuszek policji z Nysy i Rybnika.

Hotel Paradise
19.03.2022 08:18 Gwiazdor "Hotelu Paradise" bawi się za pieniądze zebrane na leczenie? Niepokojące doniesienia

Gwiazdor „Hotelu Paradise”, Sebastian, został przyłapany przez swoich fanów na kontrowersyjnych działaniachJeszcze niedawno mężczyzna zbierał pieniądze na swoją operację po tym, jak w czasie kręcenia programu niefortunnie upadł i uszkodził barkJak się okazało, mimo że wcześniej potrzebował pilnie zebrać środki na poratowanie zdrowia, teraz bawi się z kolegami w ZakopanemNa jego Instagramie wybuchła afera - niezadowoleni fani pytali, skąd wziął pieniądze na wyjazd, skoro na operację potrzebował zebrać środki w internecieCelebryta odpowiedział im szokującym wpisem - konflikt między nim, a zawiedzionymi fanami wciąż trwa.

TVN
19.03.2022 08:17 TVN nakręci wersję LGBTQ+ programu "Kawaler do wzięcia"!

TVN chce nakręcić własną wersję popularnego programu rozrywkowego „Kawaler do wzięcia” - ma on wystąpić w wersji LGBTQ+.Przeprowadzono już castingi na wybranków księcia z bajki, którym ma być bogaty, najlepiej mieszkający za granicą przystojny mężczyzna. Program emitowany będzie jedynie na platformie Player.Według doniesień ma go poprowadzić Martyna Kondratowicz.

TVN
19.03.2022 08:16 Diana Rudnik po długiej przerwie wróciła do głównego wydania "Faktów"

Diana Rudnik jest aktywna w branży mediów już od 1992 roku, jednak współpracę z TVN-em podjęła dopiero w 2016 roku. Pierwsze kroki stawiała w redakcji TVP3 Katowice, a następnie w TVP3 Łódź. Po 10 latach pracy na rzecz publicznego nadawcy zaczęła prowadzić pierwsze serwisy informacyjne Polsatu, jednak już po 4 latach wróciła do Telewizji Polskiej.Prezenterka wyszła poza przedstawianie najważniejszych wiadomości z kraju i świata dopiero w roku 2010, gdy zajęła się realizowaniem materiałów interwencyjnych.

Magda Mołek
19.03.2022 08:16 Magda Mołek po roku skomentowała swoje odejście z telewizji

Sezon letni nie był łaskawy zarówno dla programu śniadaniowego TVN-u, jak i programu Telewizji Polskiej. Odejście Kingi Rusin, kontrowersyjne zwolnienie Magdy Mołek, nieustające pogłoski o działaniach Edwarda Miszczaka na długo dawały się stacji we znaki.TVP nie miało lepiej, bowiem wprost zostało oskarżone o "terroryzowanie" prezenterów. Po niemal roku, gdy medialna burza na dobre ustała, Magda Mołek postanowiła opowiedzieć, jak radzi sobie bez komercyjnej stacji.