TVN Projekt Lady. TVN/Player.pl/Projekt Lady odc. 1/07.09.20/Screen
Źródło: TVN/Player.pl/Projekt Lady odc. 1/07.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Września 2020

Zadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieli

TVN już po premierze "Projektu Lady". Zachowanie uczestniczek może zaskakiwać. Ujęcia przedstawione na antenie komercyjnego medium pokazują, że przed mentorkami wiele pracy. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan poradzi sobie z przyszłymi damami?

Od 5 lat możemy obserwować nietypowy projekt telewizji TVN. "Projekt Lady" jest jedną z najlepiej oglądanych produkcji. Kandydatki na "damy" przyjeżdżają na specjalne szkolenia do pałacu w Rozalinie, a wcześniej, w Radziejowicach. Pod czujnym i surowym okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan, Ireny Radomskiej-Kamińskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz kobiety pobierają lekcje wychowania oraz etykiety. Podczas udziału w programie uczestniczki biorą w udział w zajęciach z psycholożką.

Widzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałWidzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałCzytaj dalej

TVN już po premierze "Projektu Lady". Przepychanki, alkohol i wulgaryzmy to namiastka

Pierwsze minuty programu mogą zaskakiwać. Na ujęciach przedstawionych przez TVN widzimy autobus pełen pijanych kobiet. Adeptki "Projektu Lady" wykrzykiwały wulgarne hasła. Doszło też do przepychanek. Jedna z pasażerek spożyła nadmierne ilości alkoholu, co wymusiło zatrzymanie pojazdu. Chwilę po dojechaniu na miejsce kontynuowano spożywanie napojów procentowych. Przyszłe damy zostały powitane przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, która uświadomiła podopieczne, że ich praca oraz droga nie będzie łatwa.

Podczas festiwalu w Opolu emitowanego w TVP jedna z artystek naraziła się obozowi rządzącemu? Podczas festiwalu w Opolu emitowanego w TVP jedna z artystek naraziła się obozowi rządzącemu? "Nieważne czy dziewczyna z dziewczyną, chłopak z chłopakiem"Czytaj dalej

Konwencja programu budzi kontrowersje. Trzeba przyznać, że kobiety są kreowane na wzór dość konserwatywnych norm. Byłe już uczestniczki projektu TVN-u wielokrotnie wskazywały, że nauka etykiety niejednokrotnie schodziła na drugi plan. Najważniejszym elementem show są zajęcia z Tatianą Mindewicz-Puacz, która z zawodu jest psychoterapeutką. Jej rozmowy z dziewczętami potrafią wskazać indywidualne problemy oraz ich rozwiązanie. Wspólnie z Małgorzatą Rozenek-Majdan "damy" są uczone wiary i pewności siebie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. A miało być tak pięknie. Klienci Biedronki są wściekli, padły mocne słowa

TVN wywołał burzę premierą programu "Projekt Lady". Pierwsza rozmowa z mentorkami skutkowała łzami. Uczestniczki przynawały, że nie potrafią mówić o swoich emocjach. Wskazywały, że często nie radzą sobie z myślami, które pojawiają się w ich głowie. Doszło też do pierwszych konfliktów. Z pewnością można stwierdzić, że piąty sezon telewizyjnego show będzie jednym z najciekawszych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit
  2. Z ostatniej chwili: porażający wypadek na torach. 17-latek wjechał w bok rozpędzonego pociągu
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [TVN/Projekt Lady]