wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zadziwiające sceny na antenie TVN, doszło do wyzwisk oraz przepychanek. Widzowie oniemieli

8 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

TVN już po premierze "Projektu Lady". Zachowanie uczestniczek może zaskakiwać. Ujęcia przedstawione na antenie komercyjnego medium pokazują, że przed mentorkami wiele pracy. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan poradzi sobie z przyszłymi damami?

Od 5 lat możemy obserwować nietypowy projekt telewizji TVN. "Projekt Lady" jest jedną z najlepiej oglądanych produkcji. Kandydatki na "damy" przyjeżdżają na specjalne szkolenia do pałacu w Rozalinie, a wcześniej, w Radziejowicach. Pod czujnym i surowym okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan, Ireny Radomskiej-Kamińskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz kobiety pobierają lekcje wychowania oraz etykiety. Podczas udziału w programie uczestniczki biorą w udział w zajęciach z psycholożką.

TVN już po premierze "Projektu Lady". Przepychanki, alkohol i wulgaryzmy to namiastka 

Pierwsze minuty programu mogą zaskakiwać. Na ujęciach przedstawionych przez TVN widzimy autobus pełen pijanych kobiet. Adeptki "Projektu Lady" wykrzykiwały wulgarne hasła. Doszło też do przepychanek. Jedna z pasażerek spożyła nadmierne ilości alkoholu, co wymusiło zatrzymanie pojazdu. Chwilę po dojechaniu na miejsce kontynuowano spożywanie napojów procentowych. Przyszłe damy zostały powitane przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, która uświadomiła podopieczne, że ich praca oraz droga nie będzie łatwa. 

Konwencja programu budzi kontrowersje. Trzeba przyznać, że kobiety są kreowane na wzór dość konserwatywnych norm. Byłe już uczestniczki projektu TVN-u wielokrotnie wskazywały, że nauka etykiety niejednokrotnie schodziła na drugi plan. Najważniejszym elementem show są zajęcia z Tatianą Mindewicz-Puacz, która z zawodu jest psychoterapeutką. Jej rozmowy z dziewczętami potrafią wskazać indywidualne problemy oraz ich rozwiązanie. Wspólnie z Małgorzatą Rozenek-Majdan "damy" są uczone wiary i pewności siebie.

TVN wywołał burzę premierą programu "Projekt Lady". Pierwsza rozmowa z mentorkami skutkowała łzami. Uczestniczki przynawały, że nie potrafią mówić o swoich emocjach. Wskazywały, że często nie radzą sobie z myślami, które pojawiają się w ich głowie. Doszło też do pierwszych konfliktów. Z pewnością można stwierdzić, że piąty sezon telewizyjnego show będzie jednym z najciekawszych. 

Źródło: [TVN/Projekt Lady]

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >