wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Na antenie "Dzień dobry TVN" zrobiło się nieprzyjemnie. Dziennikarz ostro zażartował ze swojego kolegi, zapadła cisza

9 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego, mianującego się tytułem "Króla TVN" było obiektem dyskusji w "Dzień Dobry TVN" i to właśnie tam padły słowa, po których w studio zapadła niezręczna cisza. Kiedy do Andrzeja Sołtysika dot

Widzowie włączający rano TVN często są świadkami niecodziennych sytuacji. Pewne jest wręcz to, że „Dzień Dobry TVN” zaskoczy ich kolejnymi sytuacjami, których w programach nierealizowanych na żywo nie da się uświadczyć. Dziennikarze często reagują na wydarzenia na bieżąco i dopiero po czasie dociera do nich, że to, co padło z ich ust, nie do końca powinno znaleźć się w przestrzeni publicznej. Tym razem solidną wpadkę zaliczył Andrzej Sołtysik, który w niewybredny sposób skomentował zdjęcie kolegi ze stacji, Kuby Wojewódzkiego.

Andrzej Sołtysik na antenie TVN żartował ze śmierci

Kuba Wojewódzki i Andrzej Sołtysik od lat pracują w tej samej stacji, zatem panowie dobrze się znają. Możliwe, że w kontaktach prywatnych ich żarty są nieco bardziej niepoprawne, niż te prezentowane w telewizji i właśnie to sprowadziło na Andrzeja Sołtysika niemałe kłopoty. Dziennikarz w trakcie komentowania starego zdjęcia Kuby Wojewódzkiego zdecydował się odnieść do wspomnianego przez niego Jeamsa Deana. Życiorys legendarnego aktora oraz jego tragiczna śmierć posłużyła Andrzejowi Sołtysikowi do podzielenia się z widzami TVN niestosownym żartem. Po jego słowach w studio „Dzień Dobry TVN” na Hożej zapadła niezręczna cisza, a jego partnerka głośno go upomniała. Co takiego powiedział Andrzej Sołtysik?

Andrzej Sołtysik to prawdziwy weteran „Dzień Dobry TVN”

„Dzień Dobry TVN” nie jest jedynym miejsce pracy Andrzeja Sołtysika. Jest on związany również z TVN Fabuła, co wyraźnie bliższe jest jego zainteresowaniom i pasjom. Dziennikarz jednak nieustannie pojawia się w śniadaniówce TVN-u, gdzie porusza zarówno ważne tematy społeczne, jak i te bardziej błahe. Na stronie dziendobry.tvn.pl znaleźć można archiwalne fragmenty programu, gdzie dla przykładu Andrzej Sołtysik rozprawia z zaproszoną stylistką na temat jesiennych trendów. W czasie dyskusji na temat starego zdjęcia Kuby Wojewódzkiego doszło do niezręcznej sytuacji.

- Jest rok 1993. Zaczynam prowadzić program #hallogramy w Polsacie...Talk show na żywo. Niczym #jamesdean zostaję ikoną popkultury - przeczytać można pod archiwalnym zdjęciem Kuby Wojewódzkiego udostępnionym przez dziennikarza na Instagramie. Andrzej Sołtysik, chcąc pochwalić się znajomością życiorysu amerykańskiego aktorka oraz wprowadzić rozmowy na nieco żartobliwy ton zdecydował się na żart. Zapewne, gdyby mógł zdecydować jeszcze raz, zrezygnowałby z jego wypowiedzenia.

Widzowie TVN usłyszeli niestosowny żart na temat śmierci Jeamsa Deana

- Dobrze, że nie rozwalił się za młodu o drzewo, jak Dean - wypalił nagle Andrzej Sołtysik. Dziennikarz raczej nie jest utożsamiany ze skandalami, do tego dał się poznać jako osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do pracy. Możliwe, że luźny format śniadaniówki TVN zbytnio mu się udzielił. Gospodyni „Dzień Dobry TVN” zdecydowała się przerwać trwającą w studio ciszę i skarciła kolegę. Mina Andrzeja Sołtysika mówi wiele i mimo tłumaczeń, niesmak pozostał.

Źródło: Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Zdjęcie wyróżniające do fragment programu "Dzień Dobry TVN" dostępnego na stronie dziendobry.tvn.pl

Źródło: TeleShow Wirtualna Polska

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >