TVN Filip Chajzer. Dzień Dobry TVN/ScreenŹródło: Dzień Dobry TVN/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Sierpnia 2020

Zadziwiające sceny na żywo w Dzień Dobry TVN, prowadzący się nie popisał. Ekspertka nie ukrywała zażenowania

"Dzień Dobry TVN" stał się miejscem niecodziennego występu Filipa Chajzera. Bez żadnego poczucia wstydu porównywał kiszonki i przetwory do męskich narządów rozrodczych. Z jego żenujących według wielu widzówżartów śmiała się współprowadząca Małgorzata Ohme, co wyraźnie zirytowało ekspertkę.

W ostatnich dniach programy śniadaniowe słyną z licznych wpadek. Zarówno w "Pytanie na Śniadanie", jak i w "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zaobserwować oburzające zachowania dziennikarzy. Wyświewanie osób chorujących na depresję, marnowanie żywności, a teraz żarty z genitaliów. Wiele wskazuje na to, że postawy te bawią jedynie prezenterów telewizyjnych. Jednym z nich jest Filip Chajzer, który pobił kolejne rekordy żenady. Postawił swojego gościa w nietypowej sytuacji.

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz Nowy Dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczkaCzytaj dalej

"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer wyprowadził widzów z równowagi

W śniadaniowej produkcji komercyjnego medium zaszły kolejne zmiany. Do prowadzenia telewizyjnego show wybrano Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Zaskakujący wybór podzielił sympatyków programu. Wielokrotnie wskazywali, że decyzja ta może znacznie obniżyć poziom "Dzień Dobry TVN". Obawy te wynikały z wcześniejszych kontrowersji, jakie wywoływał dziennikarz. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu parodiował on atak paniki, które dla osób z zaburzeniami psychicznymi stanowią ogromną przeszkodę w codziennym funkcjonowaniu. Ohme wskazywała wówczas, że jego zachowanie mogło być niestosowne, jednak Chajzer "już tak ma". 

Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęciaŚlub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęciaCzytaj dalej

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zaprosili do studia ekspertkę, która tłumaczyła, jak wykonać dobre i tanie przetwory. Niestety prowadzący nieustannie przerywał jej wypowiedzi. Wszystko przez wzgląd na warzywo, które kojarzyło mu się z męskim narządem rozrodczym. - Żeby szybciej je ukisić, można odciąć końcówki - deklarowała kobieta, której szybko przerwano stwierdzeniem, że "ogórki wtedy lepiej wejdą". Prowadzący pytał też, czy zalanie ich ciepłą wodę nie sprawi, że produkt spożywczy "zwiotczeje". Gościni była zdenerwowana postawą dziennikarza. Widać było, że Chajzer nie jest zainteresowany wysłuchaniem ekspertki, którą sam zaprosił. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Wiadomo już gdzie Amerykanie ulokują w Polsce swoje czołgi. Liczebność wojsk się zwiększy

"Dzień Dobry TVN" postanowił przedstawić Polakom sposoby na kiszenie ogórków. Dyskusja jednak szybko przerodziła się w występ Filipa Chajzera, który nie przypadł widzom do gustu. Liczne wtrącenia oburzyły samą ekspertkę. Osoby zainteresowane metodami robienia przetworów z pewnością mogły czuć się zawiedzione ostatnim wydaniem programu śniadaniowego. 

 Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Dzień Dobry TVN z 23 lipca. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski apeluje do wszystkich Polaków. Prosi o jedną rzecz, każdy musi się dostosować
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Bezrobocie, inflacja i PKB. Wychodzimy obronną ręką na tle UE
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani

Źródło: [Dzień Dobry TVN]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!