wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zadziwiające sceny na żywo w Dzień Dobry TVN, prowadzący się nie popisał. Ekspertka nie ukrywała zażenowania

1 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

"Dzień Dobry TVN" stał się miejscem niecodziennego występu Filipa Chajzera. Bez żadnego poczucia wstydu porównywał kiszonki i przetwory do męskich narządów rozrodczych. Z jego żenujących według wielu widzówżartów śmia

W ostatnich dniach programy śniadaniowe słyną z licznych wpadek. Zarówno w "Pytanie na Śniadanie", jak i w "Dzień Dobry TVN" mogliśmy zaobserwować oburzające zachowania dziennikarzy. Wyświewanie osób chorujących na depresję, marnowanie żywności, a teraz żarty z genitaliów. Wiele wskazuje na to, że postawy te bawią jedynie prezenterów telewizyjnych. Jednym z nich jest Filip Chajzer, który pobił kolejne rekordy żenady. Postawił swojego gościa w nietypowej sytuacji.

"Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer wyprowadził widzów z równowagi

W śniadaniowej produkcji komercyjnego medium zaszły kolejne zmiany. Do prowadzenia telewizyjnego show wybrano Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. Zaskakujący wybór podzielił sympatyków programu. Wielokrotnie wskazywali, że decyzja ta może znacznie obniżyć poziom "Dzień Dobry TVN". Obawy te wynikały z wcześniejszych kontrowersji, jakie wywoływał dziennikarz. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu parodiował on atak paniki, które dla osób z zaburzeniami psychicznymi stanowią ogromną przeszkodę w codziennym funkcjonowaniu. Ohme wskazywała wówczas, że jego zachowanie mogło być niestosowne, jednak Chajzer "już tak ma". 

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zaprosili do studia ekspertkę, która tłumaczyła, jak wykonać dobre i tanie przetwory. Niestety prowadzący nieustannie przerywał jej wypowiedzi. Wszystko przez wzgląd na warzywo, które kojarzyło mu się z męskim narządem rozrodczym. - Żeby szybciej je ukisić, można odciąć końcówki - deklarowała kobieta, której szybko przerwano stwierdzeniem, że "ogórki wtedy lepiej wejdą". Prowadzący pytał też, czy zalanie ich ciepłą wodę nie sprawi, że produkt spożywczy "zwiotczeje". Gościni była zdenerwowana postawą dziennikarza. Widać było, że Chajzer nie jest zainteresowany wysłuchaniem ekspertki, którą sam zaprosił. 

"Dzień Dobry TVN" postanowił przedstawić Polakom sposoby na kiszenie ogórków. Dyskusja jednak szybko przerodziła się w występ Filipa Chajzera, który nie przypadł widzom do gustu. Liczne wtrącenia oburzyły samą ekspertkę. Osoby zainteresowane metodami robienia przetworów z pewnością mogły czuć się zawiedzione ostatnim wydaniem programu śniadaniowego. 

 Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z Dzień Dobry TVN z 23 lipca. 

Źródło: [Dzień Dobry TVN]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >