Szkło kontaktowe. Twitter/TVN24/Kadr z programuŹródło: Twitter/TVN24/Kadr z programu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 7 Sierpnia 2020

Pani Teresa dodzwoniła się do programu na żywo w TVN24 a dziennikarze oniemieli. Nagranie podbija sieć

TVN24: Do programu publicystycznego „Szkło kontaktowe” dodzwoniła się pani Teresa, której wypowiedź wryła w fotel prowadzących w studio. Kobieta zażartowała sobie z dziennikarzy i wyraziła swoje poglądy polityczne.

Nagranie fragmentu programu „Szkło kontaktowe” stało się hitem na Twitterze. Można obejrzeć je pod tym linkiem. Pani Teresa z Magnuszewa w prześmiewczy sposób zatelefonowała do dziennikarzy obecnych przed kamerami. Nikt nie spodziewał się tego, co powiedziała.

Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocjeBeata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocjeCzytaj dalej

Zwolenniczka Andrzej Dudy zadzwoniła do TVN24

Program na żywo miał miejsce dzień przed zaprzysiężeniem Andrzeja Dudy na drugą kadencję prezydencką. Jednym z elementów charakterystycznych dla programu „Szkło kontaktowe” są telefony widzów, którzy mogą wyrażać swoją opinię na temat sytuacji w kraju i różnych innych wydarzeń. Tak właśnie postanowiła zrobić pani Teresa z Magnuszewa, która zaskoczyła Tomasza Sianeckiego i Artura Andrusa. Na początku kobieta podziękowała dziennikarzom TVN24 za „rzetelne prowadzenie programów”. „Chciałam podziękować za prowadzenie tych audycji Kasi Kasi (Katarzynie Kasi), pani Adamek (Katarzyna Adamek), pani Monice (Monika Olejnik), panu Piaseckiemu (Konrad Piasecki)” – wymieniała kobieta.

Ironiczny telefon do studia TVN24

Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotęGrozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotęCzytaj dalej

 
Gdy wydawało się, że kobieta naprawdę chwali dziennikarzy stacji TVN, nagle zmieniła ton głosu: „Za prowadzenie waszych rzetelnych programów, bo dzięki wam wygrał nasz kochany prezydent Duda! I jutro będziemy świętować cały dzień, a wam strasznie łyso sprzedawczyki. Andrus gdzieś ty przyszedł z kabaretu tutaj się pośmiać?” – śmiała się kobieta.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Od dziś wchodzi zakaz działalności dla grupy Polaków. Maseczki obowiązkowe nawet na ulicy

Przez krótką chwilę dziennikarze nie wiedzieli jak mają się zachować. Tomasz Sianecki zachował spokój i z kulturalny sposób: „uśmiechamy się do pani, pani Tereso” – odpowiedział prowadzący program „Szkło kontaktowe”.
 
Źródło: [msn.com, Twitter]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oszałamiająca oferta Rossmanna. Wiele kobiet będzie zachwyconych, można dostać wyjątkowy prezent
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  4. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  5. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  6. Bawili się nad polskim morzem. Wrócili do domu i wykryto zakażenie