Kamil Durczok. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News
Źródło: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Lipca 2020

Kamil Durczok wraca do dziennikarstwa. Opublikował wymowne nagranie

Kamil Durczok wraca do pracy. W sieci opublikował film, w którym zdradził pewną tajemnicę.

Były szef „Faktów” TVN po miesiącach braku aktywności wreszcie powraca do dziennikarstwa. W opublikowanym na Facebooku nagraniu nawiązuje do polityki i zapowiada nowy projekt dziennikarski. Internauci zwrócili jednak uwagę na jego przemianę wizerunkową.

Kamil Durczok przerywa milczenie

„Zapraszam na pierwsze w wersji video WOLNE (O)SĄDY. Oglądajcie, komentujcie, udostępniajcie” – napisał na Facebooku znany dziennikarz. Działalność internetowa Kamila Durczoka dotychczas ograniczała się do wpisów, teraz wygląda na to, że były szef „Faktów” postanowił przerzucić się na nagrania wideo. Internauci szczególną uwagę zwrócili na jego wygląd, szczególnie zauważalne są podkrążone oczy i wychudzona twarz. Dziennikarz w swoim materiale przyznał, że w ostatnim czasie zmagał się z chorobą, jednak już wszystko wraca do normy.

Powrót do dziennikarstwa Kamila Durczoka

Znany dziennikarz zapowiedział również nowy projekt, który ukarze się już we wrześniu. Nie przedstawił jeszcze szczegółów dotyczących nowych wyzwań, które przed sobą stawia.

Portal natemat.pl przypomina, iż w ostatnim czasie Durczok zmagał się z wieloma problemami. Jednym z nich był wypadek samochodowy na autostradzie A1. Według policji miał on 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo, prokuratura oskarżyła dziennikarza o podrobienie podpisu swojej byłej żony na wekslu i dokumentach zabezpieczających kredyt hipoteczny.

Źródło: [Facebook, natemat.pl]

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]