TVN Tomasz Komenda. YouTube / TVN (Dzień Dobry TVN)
Źródło: YouTube / TVN (Dzień Dobry TVN)
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 23 Września 2020

Gwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza Komendę

Sprawą Tomasza Komendy od premiery "25 lat niewinności" żyje znów cała Polska. Jego losem zainteresowali się również bracia Collins, którzy zaproponowali mu do wyboru kilka stanowisk i ze wzburzeniem wypowiadają się o jego sytuacji.

Po wyjściu z więzienia, czyli przez ostatnie dwa lata, Tomasz Komenda został pozostawiony sam sobie. Wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka, a w takiej sytuacji pieniądze są bardzo istotne.

Jarosław Jakimowicz powinien się bać? Światło dzienne mogą ujrzeć wszystkie jego sekrety, nie może nic zrobićJarosław Jakimowicz powinien się bać? Światło dzienne mogą ujrzeć wszystkie jego sekrety, nie może nic zrobićCzytaj dalej

Rafał Collins z TVN: farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie

Pod swoje skrzydła wzięli go bracia Collins, którzy zaoferowali mu pracę. Mógł wybrać, czy zechce sprawdzić się w ich restauracji, studiu tuningu pojazdów czy... fundacji. Komenda wybrał trzecia opcję i został specjalistą ds. adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych - praca pozwoli czerpać mu więc z własnych doświadczeń. Komendzie zaoferowano pracę zdalnę, by mógł wiekszość czasu spędzić z rodziną i pomoc psychologiczną, która przygotuje go do nowej roli. Serwis plotek.pl skontaktował się z braćmi i zapytał, jak wygląda ich współpraca.

Koszmar ulubienicy widzów z Koszmar ulubienicy widzów z "Top Model". Choroba nadeszła nagle, szczegóły są zatrważająceCzytaj dalej

- Dlaczego zatrudniliśmy Tomka? Bo on totalnie na to zasługuje. Farsą jest to, że do tej pory boryka się z problemami. Farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie. Farsą jest również to, że nie ma zapewnionej nawet pomocy psychologicznej - mówili.

Tomasz Komenda wciąż walczy

Komenda wciąż nie dostał odszkodowania za niesłuszne osadzenie w więzieniu. Bracia Collins nie mogą bezpośrednio pomóc mu w walce o nie, zatrudniają jednak najlepszych i doświadczonych adwokatów, którzy już zajęli się sprawą. Póki co mówią również, że nie potrzebują więcej wsparcia z zewnątrz i sami zajmą się Tomaszem.

Słowa Katarzyny Cichopek w Słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie" oburzyły wielu widzów. Wreszcie przerwała milczenieCzytaj dalej

- Na dzień dzisiejszy nie odzywały się do nas żadne firmy. Odezwała się tylko jedna osoba, która oferuje wsparcie, by Tomek mógł zrobić prawo jazdy. Na ten moment nie potrzebujemy jednak żadnej pomocy. Poradzimy sobie, damy radę. Jeśli kiedyś w przyszłości potrzebowalibyśmy jakiejś pomocy, to mamy fantastycznych przyjaciół - mówią.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

źrodło: [plotek.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd już potwierdził. Miliony Polaków nie dostaną więcej ważnego wsparcia finansowego
  2. Warszawa ma gigantyczne kłopoty. Brakuje pieniędzy. Miasto tnie inwestycje [lista]
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii