wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Gwiazdor TVN nie kryje oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa, chodzi o Tomasza Komendę

23 Września 2020

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Sprawą Tomasza Komendy od premiery "25 lat niewinności" żyje znów cała Polska. Jego losem zainteresowali się również bracia Collins, którzy zaproponowali mu do wyboru kilka stanowisk i ze wzburzeniem wypowiadają się o jego s

Po wyjściu z więzienia, czyli przez ostatnie dwa lata, Tomasz Komenda został pozostawiony sam sobie. Wraz z narzeczoną spodziewają się dziecka, a w takiej sytuacji pieniądze są bardzo istotne. 

Rafał Collins z TVN: farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie

Pod swoje skrzydła wzięli go bracia Collins, którzy zaoferowali mu pracę. Mógł wybrać, czy zechce sprawdzić się w ich restauracji, studiu tuningu pojazdów czy... fundacji. Komenda wybrał trzecia opcję i został specjalistą ds. adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych - praca pozwoli czerpać mu więc z własnych doświadczeń. Komendzie zaoferowano pracę zdalnę, by mógł wiekszość czasu spędzić z rodziną i pomoc psychologiczną, która przygotuje go do nowej roli. Serwis plotek.pl skontaktował się z braćmi i zapytał, jak wygląda ich współpraca. 

- Dlaczego zatrudniliśmy Tomka? Bo on totalnie na to zasługuje. Farsą jest to, że do tej pory boryka się z problemami. Farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie. Farsą jest również to, że nie ma zapewnionej nawet pomocy psychologicznej - mówili.

Tomasz Komenda wciąż walczy

Komenda wciąż nie dostał odszkodowania za niesłuszne osadzenie w więzieniu. Bracia Collins nie mogą bezpośrednio pomóc mu w walce o nie, zatrudniają jednak najlepszych i doświadczonych adwokatów, którzy już zajęli się sprawą. Póki co mówią również, że nie potrzebują więcej wsparcia z zewnątrz i sami zajmą się Tomaszem.

- Na dzień dzisiejszy nie odzywały się do nas żadne firmy. Odezwała się tylko jedna osoba, która oferuje wsparcie, by Tomek mógł zrobić prawo jazdy. Na ten moment nie potrzebujemy jednak żadnej pomocy. Poradzimy sobie, damy radę. Jeśli kiedyś w przyszłości potrzebowalibyśmy jakiejś pomocy, to mamy fantastycznych przyjaciół - mówią. 

źrodło: [plotek.pl]

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >