wtv.pl > Gwiazdy > Dlaczego Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Taniec z Gwiazdami"?
Iberion Iberion
Iberion Iberion 28.04.2024 23:47

Dlaczego Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w "Taniec z Gwiazdami"?

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPIF

Wielu telewidzów bacznie obserwuje najnowszą edycję programu „Taniec z Gwiazdami”, w której podziwiać mogą taneczne występy swoich ulubionych celebrytów. Jedną z bardziej wyrazistych i kontrowersyjnych postaci bieżącego sezonu jest – a w zasadzie była – Dagmara Kaźmierska, która swoją rozpoznawalność zdobyła w programie „Królowe Życia”. Ostatnio gwiazda podzieliła się ze światem informacją, że rezygnuje z udziału w programie. Dlaczego tak się stało?

Dagmara Kaźmierska – kim jest? Podstawowe informacje

Dagmara Kaźmierska to popularna celebrytka, znana przede wszystkim ze swoich występów w programie „Królowe Życia”, gdzie jest jedną z fundamentalnych postaci. Cechuje ją niebanalna osobowość i zadziorność, za którą widzowie ją uwielbiają – niemniej, plotki z życia gwiazd niejednokrotnie donosiły także o mrocznej przeszłości Dagmary. Warto wiedzieć, że kobieta w 2009 roku została skazana prawomocnym wyrokiem Sądu za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo i stręczycielstwo.

Niemniej, Kaźmierska przyznała się do swojej przyszłości, zapewniając przy tym, że jest to zamknięty rozdział w jej życiu. Zapewniła również, że chce się teraz skupić na rozwoju, zarówno spełniając się jako przedsiębiorczyni, jak i kontynuując budowanie swojego wizerunku w mediach. Jedną z okazji miała ku temu niedawno, występując w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Dagmara Kaźmierska w „Tańcu z Gwiazdami” – dlaczego zrezygnowała?

Występ Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z Gwiazdami” na pewno nie przebiegł zgodnie z wyobrażeniami celebrytki. Jurorzy, delikatnie mówiąc, nie pałali do niej sympatią, wystawiając jej niezwykle niskie noty – mimo to, Dagmara nadal mogła cieszyć się obecnością w programie za sprawą głosowania widzów.

Ostatnio jednak celebrytka poinformowała, że rezygnuje z dalszego udziału w programie. Internauci spekulowali, że decyzja ta może być wynikiem hejtu, jaki wylał się na Dagmarę w związku z jej miernymi występami. Okazało się jednak, że winne jest złamane żebro, które uniemożliwia kobiecie swobodny taniec – Dagmara utrzymywała nawet, że ma problemy z oddychaniem.

Na szczęście są jeszcze inne programy telewizyjne, w których wierni fani Dagmary Kaźmierskiej będą mogli ją obserwować. Gwiazda znana jest wszakże z walecznego charakteru i barwnej osobowości, której nie zamierza chować do szafy.

Powiązane