wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Adam Bielan na antenie TVN uderzył w Edwarda Miszczaka. Mocne spięcie u Moniki Olejnik

7 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W "Kropce nad i" na antenie TVN24 doszło do spięcia między Moniką Olejnik i jej gościem, Adamem Bielanem. Polityk nie omieszkał wykorzystać wizyty u dziennikarki do przypomnienia, że Edward Miszczak skorzystał ze szczepienia poza kolejnością. Mo

Chociaż głównym tematem spotkania w TVN24 nie były szczepienia, to krótka wymiana zdań pomiędzy Adamem Bielanem a Moniką Olejnik na pewno zapadła widzom w pamięć. Afera szczepionkowa ma szansę nadszarpnąć wizerunek Edwarda Miszczaka.

Monika Olejnik postanowiła bronić na antenie dyrektora programowego TVN. Adam Bielan, komentując odpowiedzialność poszczególnych osób za pominięcie harmonogramu ministerstwa wskazał, że przecież również dyrektor TVN nie poniósł żadnych konsekwencji.

Adam Bielan atakuje dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka

W czasie wtorkowego wydania "Kropki nad i" widzowie TVN24 byli świadkami niecodziennej rozmowy Moniki Olejnik. Słynąca z temperamentu i ciętej riposty dziennikarka nie postanowiła puścić mimo uszu uwagi względem Edwarda Miszczaka.

- Jeżeli pani mówi o aferze WUM-u i odpowiedzialności poszczególnych osób, to chcę powiedzieć, że uczestnikiem tej afery jest dyrektor programowy telewizji TVN - powiedział Adam Bielan w TVN24. - Ja nic nie wiem o tym, żeby firma Discovery wyciągnęła odpowiedzialność wobec pana Edwarda Miszczaka za to, że wepchał się, jak to napisał dziennikarz Onetu, do kolejki do życia - kontynuował.

Na uwagę względem dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka zareagować postanowiła Monika Olejnik. Nie zwykła ona ignorować tematów mogących prowadzić do scysji i gorących dyskusji. Tym razem nie było inaczej.

- Wie pan, może ktoś się wpychał, może ktoś się nie wpychał, nie ma co bronić tej sytuacji, ale o ile wiem, nie zajęto siłowo Centrum Medycznego - powiedziała Monika Olejnik prowadząca "Kropkę nad i".

Jednocześnie polityk będący gościem na antenie TVN24 postanowił odnieść się do niedawnej wypowiedzi dziennikarki i wytknąć jej niespójność z tym, czego oczekuje od innych, a tym, co prezentuje swoimi wypowiedziami.

Afera szczepionkowa jeszcze długo będzie ciążyć na wizerunku najważniejszych osób w TVN-ie?

- Przepraszam, ale pani mówiła przez kilka minut o odpowiedzialności etycznej. Chcę powiedzieć, że Łukasz Szumowski nie jest już ministrem zdrowia, Janusz Cieszyński nie jest już wiceministrem zdrowia, a Edward Miszczak jest dalej dyrektorem programowym TVN i udaje, że nic się nie stało - uszczypliwie zaznaczył Adam Bielan. Monika Olejnik nie pozostała dłużna na tą dotkliwą uwagę.

- Przepraszam bardzo, nie można porównywać tych spraw. O ile wiem, to minister Szumowski nadal jest posłem, a pan Cieszyński chyba dostał intratną posadę - ucięła personalną wycieczkę prowadząca "Kropkę nad i".

Źródło: wmeritum.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Kontrowersyjne nagranie księdza w sieci. Interwencja u ministra

  • Syn Gierka pokazał grób ojca. Przekazał kilka mało znanych informacji

  • Czy ulicami Warszawy ruszy Orszak Trzech Króli? Organizatorzy wydarzenia odpowiedzieli

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >