Adam Bielan na antenie TVN 24 wdał się w potyczkę słowną z Moniką Olejnik, poszło o Edwarda Miszczaka. screen "Kropka nad I", TVN24, wydanie 05.01.2021 r.Źródło: screen "Kropka nad I", TVN24, wydanie 05.01.2021 r.
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 7 Stycznia 2021

Adam Bielan na antenie TVN uderzył w Edwarda Miszczaka. Mocne spięcie u Moniki Olejnik

W "Kropce nad i" na antenie TVN24 doszło do spięcia między Moniką Olejnik i jej gościem, Adamem Bielanem. Polityk nie omieszkał wykorzystać wizyty u dziennikarki do przypomnienia, że Edward Miszczak skorzystał ze szczepienia poza kolejnością. Monika Olejnik nie zamierzała pozostawić jego słów bez odpowiedzi, więc w efekcie wywiązała się niezbyt miła i mało merytoryczna słowna przepychanka.

Chociaż głównym tematem spotkania w TVN24 nie były szczepienia, to krótka wymiana zdań pomiędzy Adamem Bielanem a Moniką Olejnik na pewno zapadła widzom w pamięć. Afera szczepionkowa ma szansę nadszarpnąć wizerunek Edwarda Miszczaka.

Monika Olejnik postanowiła bronić na antenie dyrektora programowego TVN. Adam Bielan, komentując odpowiedzialność poszczególnych osób za pominięcie harmonogramu ministerstwa wskazał, że przecież również dyrektor TVN nie poniósł żadnych konsekwencji.

Adam Bielan atakuje dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka

W czasie wtorkowego wydania "Kropki nad i" widzowie TVN24 byli świadkami niecodziennej rozmowy Moniki Olejnik. Słynąca z temperamentu i ciętej riposty dziennikarka nie postanowiła puścić mimo uszu uwagi względem Edwarda Miszczaka.

70 tys. pracowników sieci Biedronka dostało kontrowersyjny prezent. Już za 3 dni czeka ich koncert Zenka Martyniuka70 tys. pracowników sieci Biedronka dostało kontrowersyjny prezent. Już za 3 dni czeka ich koncert Zenka MartyniukaCzytaj dalej

- Jeżeli pani mówi o aferze WUM-u i odpowiedzialności poszczególnych osób, to chcę powiedzieć, że uczestnikiem tej afery jest dyrektor programowy telewizji TVN - powiedział Adam Bielan w TVN24. - Ja nic nie wiem o tym, żeby firma Discovery wyciągnęła odpowiedzialność wobec pana Edwarda Miszczaka za to, że wepchał się, jak to napisał dziennikarz Onetu, do kolejki do życia - kontynuował.

Na uwagę względem dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka zareagować postanowiła Monika Olejnik. Nie zwykła ona ignorować tematów mogących prowadzić do scysji i gorących dyskusji. Tym razem nie było inaczej.

- Wie pan, może ktoś się wpychał, może ktoś się nie wpychał, nie ma co bronić tej sytuacji, ale o ile wiem, nie zajęto siłowo Centrum Medycznego - powiedziała Monika Olejnik prowadząca "Kropkę nad i".

Jednocześnie polityk będący gościem na antenie TVN24 postanowił odnieść się do niedawnej wypowiedzi dziennikarki i wytknąć jej niespójność z tym, czego oczekuje od innych, a tym, co prezentuje swoimi wypowiedziami.

Afera szczepionkowa jeszcze długo będzie ciążyć na wizerunku najważniejszych osób w TVN-ie?

- Przepraszam, ale pani mówiła przez kilka minut o odpowiedzialności etycznej. Chcę powiedzieć, że Łukasz Szumowski nie jest już ministrem zdrowia, Janusz Cieszyński nie jest już wiceministrem zdrowia, a Edward Miszczak jest dalej dyrektorem programowym TVN i udaje, że nic się nie stało - uszczypliwie zaznaczył Adam Bielan. Monika Olejnik nie pozostała dłużna na tą dotkliwą uwagę.

- Przepraszam bardzo, nie można porównywać tych spraw. O ile wiem, to minister Szumowski nadal jest posłem, a pan Cieszyński chyba dostał intratną posadę - ucięła personalną wycieczkę prowadząca "Kropkę nad i".

Źródło: wmeritum.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: