wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Sławomir Nitras pokazał w czasie wywiadu specjalną kartkę dla swojej córki

11 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Na antenie TVN24 kończyła się już "Rozmowa Piaseckiego". Tuż przed zejściem z anteny Sławomir Nitras schylił się i wyciągnął specjalną kartkę z prywatną wiadomością. Okazało się, że jego córka Kornelia obchodzi 16. urodziny. "Kocham

  • Do zdarzenia doszło w wydaniu "Rozmowy Piaseckiego" z 11 marca. Gościem Piaseckiego był Sławomir Nitras - poseł Koalicji Obywatelskiej i członek Platformy Obywatelskiej ze Szczecina

  • Tematami rozmów był powstający ruch Rafała Trzaskowskiego, nowy kandydat na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, ruch Szymona Hołowni oraz przyjęcie miliardów złotych w ramach Funduszy Unijnych

  • Na sam koniec programu Sławomir Nitras skierował specjalną wiadomość do swojej córki. "Kornelia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Kocham Cię, córeczko" - czytamy

Konrad Piasecki na koniec programu spytał, "czy projekt Wspólna Polska został już złożony do grobu". Parlamentarzysta prosił o cierpliwość, zapewniając, że już za kilka tygodni opinia publiczna pozna następne kroki inicjatywy prezydenta Warszawy. TVN24 przeznacza na program dziennikarza 15 minut czasu antenowego. 

Na antenie TVN24 doszło do zaskakującej sytuacji. Konrad Piasecki początkowo nie mógł dostrzec hasła

- Ruch Trzaskowskiego "Wspólna Polska" będzie reprezentował wszystkich Polaków. Będziemy w tej sprawie niezwykle aktywni - zadeklarował Sławomir Nitras. Czas antenowy dobiegł końca. Konrad Piasecki ponownie przedstawił swojego gościa, podziękował za udział w rozmowie, zapraszając do następnych programów TVN24. W tym momencie poseł Platformy Obywatelskiej wyciągnął kartkę A4. Na papierze wydrukował specjalne życzenia dla córki.

"Kornelia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Kocham Cię, córeczko" - mogliśmy przeczytać. Zaskoczony dziennikarz dopytał, co znajdowało się na materiale. - Nie widzę, co pan pokazuje. Wzrok już nie ten - zażartował. Początkowo Konrad Piasecki był przekonany, że na A4 widnieje bliżej nieokreślone hasło polityczne. - Przepraszam pana, musiałem to zrobić. Dzisiaj pracuję w Warszawie, a moja córka ma już 16. urodziny. Postanowiłem jej złożyć życzenia. Strasznie ją kocham i życzę jej wszystkiego najlepszego - wyjaśniał.

- Ja też bardzo pozdrawiam moje córki, choć do urodzin jeszcze daleko - dodał na zakończenie dziennikarz TVN24. Warto podkreślić, że Sławomir Nitras na co dzień mieszka w Szczecinie. Stąd brak możliwości fizycznego złożenia życzeń Kornelii. 

Przed złożeniem życzeń córce Sławomir Nitras zapewniał, że Koalicja Obywatelska przed poparciem dla Funduszy Unijnych chce zabezpieczyć sposób redystrybucji środków. Parlamentarzysta obawia się ewentualnego przekazania finansów na ręce Daniela Obajtka. Były kandydat na urząd prezydenta Szczecina skomentował stanowisko Lewicy, która już obiecała głosowanie za miliardami złotych dla Polski. Na antenie TVN24 wyraził nadzieję na skorygowanie poglądów. 

- Jeżeli pan myśli, że my doprowadzimy do sytuacji, w której Morawiecki z Ziobrą będą rozkradać pieniądze, przy błogosławieństwie Kaczyńskiego, a Rydzyk już będzie zacierał rączki, to ja panu powiem, że my nie jesteśmy frajerami - tłumaczył. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • 29-latka wyszła ze szpitala i zmarła. Tragedia w Łęcznej

  • Polsat i TVP dostały 5,3 mln zł na promocję działań rządu. Odpowiedź na interpelację

  • Ekspert skomentował szczegóły opieki Jarosława Kaczyńskiego nad kotem

Źródło; [TVN24/Rozmowa Piaseckiego]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >