Finalista "Top Model" ma mieć za sobą kryminalną przeszłość. Model widnieje na liście przestępców seksualnych.. Instagram/topmodelpolskatvnŹródło: Instagram/topmodelpolskatvn
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Listopada 2020

TVN w ostatniej chwili zareagował na oskarżenia pod adresem uczestnika "Top Model". Skandal, jakiego jeszcze nie było

Finalista "Top Model" ma mieć za sobą kryminalną przeszłość. Zdaniem jednego z plotkarskich portali Dominic D'Angelica został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią. W efekcie model widnieje na liście przestępców seksualnych.

Dominic D'Angelica jest jedną z największych gwiazd trwającej edycji polskiego "Top Model". Zdaniem fanów produkcji, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych uczestnik jest jednym z faworytów i ma realne szanse na  wygranie programu. Niewykluczone, że model zostanie jednak zdyskwalifikowany.

Ujawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneUjawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneCzytaj dalej

Zdaniem portalu Pudelek.pl, mężczyzna był w przeszłości skazany za przestępstwo seksualne. W 2011 roku D'Angelica miał zostać osądzony za uprawianie seksu oralnego z osobą poniżej 16. roku życia.

Finalista Top Model przestępcą seksualnym?

Model miał wówczas 22 lata. Z danych, do których dotarł serwis, wynika, że za popełnione przestępstwo finalista "Top Model" został skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszenie na 3 lata.

Dominic miał ponadto otrzymać zakaz spożywania alkoholu i przebywania z osobami nieletnimi. Pudelek powołuje się na dokumenty sądowe z hrabstwa Amador w stanie Kalifornia.

Wielka afera na wizji w TVN. Dziennikarzowi puściły nerwy i przyparł do muru gościa programu, nikt się nie spodziewałWielka afera na wizji w TVN. Dziennikarzowi puściły nerwy i przyparł do muru gościa programu, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Model miał być ponownie aresztowany w roku 2014 wraz ze swoim bliźniakiem Stefanem. Bracia mieli dopuścić się pobicia ze spowodowaniem ciężkiego uszkodzenia ciała.

Plotkarski serwis wskazuje, że w efekcie D'Angelic spędził w więzieniu 5 miesięcy. Doniesienia te po raz kolejny mają potwierdzać dokumenty z hrabstwa Amador.

Informacje o kryminalnej przeszłości uczestnika polskiego "Top Model" miała posiadać fundacja Operation Care Amador County, która prowadzi działalność na rzecz ofiar przestępstw seksualnych.

Pudelek zaznacza ponadto, że z uczestnictwa Dominica w programie zdawała sobie sprawę rodzina ofiary, która podjęła próbę skontaktowania się z produkcją już w sierpniu bieżącego roku. Z doniesień wynika, że nie otrzymali jednak odpowiedzi.

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Wiadomo już, co dalej z godzinami dla seniorów. Odpowiedź MRiPS w wielu wzbudzi oburzenie
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Rodzina dziewczyny miała wystąpić z oficjalną prośbą do fundacji, by jej przedstawiciele dotarli do producentów reality show, w których brał udział D'Angelica.

Finał dziewiątej edycji polskiej edycji programu zostanie wyemitowany w najbliższą środę o godzinie 21:30.

Zanim weszła na antenę TVN24, przypadkowo usłyszała skandaliczne słowa ze studia. Zanim weszła na antenę TVN24, przypadkowo usłyszała skandaliczne słowa ze studia. "Chcesz tak?"Czytaj dalej

Aktualizacja. Dominic D'Angelica usunięty z programu

Tuż po godzinie dwunastej wspomniany serwis poinformował, że model został zdyskwalifikowany z finału "Top Model".

"W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje" -  czytamy w oświadczeniu produkcji.

źródło: Pudelek / Twitter

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czteroletnia dziewczynka wypadła z okna. Wstała i poszła do piekarni prosić o pomoc
  2. Tylko Magda Gessler zna sekret idealnych placków ziemniaczanych. Raz ich skosztujesz - przepadniesz na zawsze
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Ferie 2021: wszystko już jasne. Gowin potwierdził wiadomość ws. sezonu zimowego
  7. Oferty, na które Polacy czekają cały rok. Gigantyczne przeceny w Lidlu, sprzęt elektroniczny kupimy za "grosze"