wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVN w ostatniej chwili zareagował na oskarżenia pod adresem uczestnika "Top Model". Skandal, jakiego jeszcze nie było

24 Listopada 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Finalista "Top Model" ma mieć za sobą kryminalną przeszłość. Zdaniem jednego z plotkarskich portali Dominic D'Angelica został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią. W efekcie model widnieje na liście przestępców seksualny

Finalista Top Model przestępcą seksualnym?

Model miał wówczas 22 lata. Z danych, do których dotarł serwis, wynika, że za popełnione przestępstwo finalista "Top Model" został skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszenie na 3 lata.

Dominic miał ponadto otrzymać zakaz spożywania alkoholu i przebywania z osobami nieletnimi. Pudelek powołuje się na dokumenty sądowe z hrabstwa Amador w stanie Kalifornia.

Model miał być ponownie aresztowany w roku 2014 wraz ze swoim bliźniakiem Stefanem. Bracia mieli dopuścić się pobicia ze spowodowaniem ciężkiego uszkodzenia ciała.

Plotkarski serwis wskazuje, że w efekcie D'Angelic spędził w więzieniu 5 miesięcy. Doniesienia te po raz kolejny mają potwierdzać dokumenty z hrabstwa Amador.

Informacje o kryminalnej przeszłości uczestnika polskiego "Top Model" miała posiadać fundacja Operation Care Amador County, która prowadzi działalność na rzecz ofiar przestępstw seksualnych.

Pudelek zaznacza ponadto, że z uczestnictwa Dominica w programie zdawała sobie sprawę rodzina ofiary, która podjęła próbę skontaktowania się z produkcją już w sierpniu bieżącego roku. Z doniesień wynika, że nie otrzymali jednak odpowiedzi.

Rodzina dziewczyny miała wystąpić z oficjalną prośbą do fundacji, by jej przedstawiciele dotarli do producentów reality show, w których brał udział D'Angelica.

Finał dziewiątej edycji polskiej edycji programu zostanie wyemitowany w najbliższą środę o godzinie 21:30.

Aktualizacja. Dominic D'Angelica usunięty z programu

Tuż po godzinie dwunastej wspomniany serwis poinformował, że model został zdyskwalifikowany z finału "Top Model".

"W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje" -  czytamy w oświadczeniu produkcji.

źródło: Pudelek / Twitter

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >