wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVP Info opublikowało materiał o kłótni Michała Piróga z Augustinem Egurrolą

17 Lutego 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Gwiazdorzy TVN-u weszli w poważny spór. Augustin Egurrola po latach współpracy z komercyjną stacją wszedł w skład sędziowski programu TVP "Dance, Dance, Dance". Dawny współpracownik tancerza, Michał Piróg powiedział o

  • W ostatni wtorek, 16 lutego "Wiadomości" TVP ogłosiły "artystyczny transfer roku". Okazało się, że Agustin Egurrola zrezygnował ze współpracy z TVN-em, by pełnić funkcję jurora w najnowszej edycji projektu "Dance, Dance, Dance"

  • Poza Egurolą jury będzie składać się z Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczak. Michał Piróg oskarża artystów o legitymizowanie działań Telewizji Polskiej

  • Członek zespołu "Top Model" opublikował zaskakujący wpis na platformie Instagram. "Jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: to tylko rozrywka" - czytamy

Od marca 2019 roku Telewizja Polska zaprezentowała dwie edycje "Dance, Dance, Dance". Projekt złożony jest z celebrytów, którzy zestawieni w pary, konkurują ze sobą o uznanie jurorów i tytuł zwycięzcy programu. 5 marca ruszy premiera 3. sezonu show. Zasili go gwiazdor TVN-u, Agustin Egurolla. 

Spięcie gwiazdorów TVN. Egurrola przeszedł do TVP

Egurrola oceniał występy artystów w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz". Następnie przez aż 13 edycji programu TVN "Taniec z gwiazdami" odpowiadał za oprawę taneczną. Od 2013 roku zaś ekspert występował w "Mam talent!". 

Nie znamy przyczyn, dla których jedna z twarzy komercyjnego medium zdecydowała się na współpracę z publicznym nadawcą. Co więcej, decyzja została ogłoszona w wieczornym dzienniku informacyjnym Telewizji Polskiej. "Wiadomości" TVP znane są zaś z niewybrednych komentarzy pod adresem grup z szerokiego spektrum "anty-PiS-u", a także samego TVN-u. 

Nerwów na wodzy nie utrzymał Michał Piróg, publikując mocny wpis na platformie Instagram. "Jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: to tylko rozrywka" - czytamy. Tancerz podał, że na balach wielu "s******li" również pojawiali się artyści, tłumacząc, iż chodzi jedynie o rozrywkę. Juror "Top Model" zwrócił uwagę na subiektywność swoich odczuć. Według niego, każdy może robić co chce.  

Konflikt wykorzystała Telewizja Polska, przypominając o incydencie z udziałem niedoszłego finalisty "Top Model" - Dominica D'Angelici. Warto podkreślić, że mężczyzna tuż przed wejściem do ostatniego etapu konkursu musiał zmierzyć się z oskarżeniami o podjęcie czynności seksualnych z osobą nieletnią. Model miał zostać skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. 

W obronie mężczyzny stanął Michał Piróg. TVP opublikowało dawny wpis tancerza. "Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść" - mogliśmy przeczytać 24 listopada. Sam artykuł zaś opatrzono tytułem "Piróg obraża Egurrolę za wybór TVP. Bronił skazanego za seks z nieletnią modela TVN". 

Dominic D'Angelica miał być ponownie aresztowany w roku 2014 wraz ze swoim bliźniakiem Stefanem. Wszystko przez wzgląd na dopuszczenie się pobicia, którego skutkiem było doprowadzenie do ciężkiego uszkodzenia ciała. Model został wyrzucony z programu chwilę po ujawnieniu doniesień, jednak rodzina ofiary nadużyć seksualnych miała poinformować TVN o kryminalnej przeszłości mężczyzny jeszcze w sierpniu 2020 roku.

Sprawa byłego gwiazdora TVN-u jest regularnie poruszana przez Telewizję Polską. Jeszcze w sierpniu na antenie TVP zarzucano komercyjnej stacji "zaniedbania, o czym pisaliśmy 26 listopada. "Cały materiał Wiadomości TVP o TVN. Powód jest wyjątkowo zrozumiały".

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [TVP Info/Instagram/Michał Piróg]

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >