wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Marcin Wrona trafił do szpitala. Opublikował zdjęcie posiłku, który mu podano

12 Lutego 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Dziennikarz TVN i korespondent "Faktów" w Stanach Zjednoczonych Marcin Wrona, który odwiedził Polskę, aby pomóc chorującym rodzicom, sam trafił przed kilkoma dniami do szpitala w Jaworznie. Marcin Wrona podziękował pracownik

Dziennikarz Marcin Wrona znany jest telewidzom jako korespondent "Faktów" TVN w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, w ostatnim czasie zastępował go jednak w tej roli Michał Sznajder, co wiązało się z faktem, że Marcin Wrona wrócił do Polski

Na początku lutego można go było usłyszeć na antenie Radia Opole, dla którego komentował wydaną przez siebie niedawno książkę "Wroną po Stanach". Brał także udział w wirtualnym spotkaniu z czytelnikami opolskiej Biblioteki Obcojęzycznej WBP, dzieląc się z nimi opowieściami na temat Stanów Zjednoczonych.

Jak podaje Fakt, powołując się na wpisy samego dziennikarza w mediach społecznościowych, jego powrót do kraju wiązał się także z koniecznością opieki nad chorymi rodzicami. Te plany pokrzyżowała jednak dziennikarzowi jego własna choroba.

Marcin Wrona trafił do szpitala

"Przyleciałem do Polski, żeby pomoc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja" - napisał Marcin Wrona na Instagramie przed kilkoma dniami, załączając zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy jego zabandażowane ramię i aparaturę medyczną.

[EMBED-1566]

Marcin Wrona trafił na oddział urologiczny szpitala w Jaworznie, z którego został wypisany w piątek, czym również pochwalił się na Instagramie, zarazem dziękując pracownikom szpitala za profesjonalną opiekę.

"WYPIS!!!! Ogromne podziękowania dla ordynatora, lekarzy (dr Jakuba) i REWELACYJNYCH Pan pielęgniarek i salowych z urologii szpitala w Jaworznie. Super opieka, profesjonalizm i atmosfera jak w domu. I WIELKIE DZIĘKI dla Państwa za słowa otuchy i wsparcie" - czytamy we wpisie Marcina Wrony na Instagramie.

[EMBED-1568]

Prawdziwą furorę w sieci zrobił jednak wpis opublikowany przez Marcina Wronę na dzień przed wypisaniem go ze szpitala. W Tłusty Czwartek dziennikarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem posiłku, który otrzymał w szpitalu w Jaworznie.

Obok masła, dwóch kromek chleba i kilku plasterków wędliny na talerzu znalazł się także pączek. "Jestem pod dużym wrażeniem!!! W naszym szpitalnym śniadanku są dziś tez pączki" - napisał Marcin Wrona na Instagramie.

[EMBED-1567]

"Pączek pewnie smakował, ale szyneczka trochę bladziutka" - czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem dziennikarza TVN. "Gdyby nie pączek, nic by się Pan nie najadł" - stwierdził w swoim wpisie inny użytkownik Instagrama.

Źródło: Fakt.pl, Wirtualna Polska / teleshow.wp.pl, Instagram / marcin_wrona

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Orędzie Tomasza Grodzkiego w TVP. Marszałek uderzył w Telewizję Polską na jej antenie

  • Nie żyje Larry Flynt. Zmarł w wieku 78 lat

  • Jabłonowski zadzwonił do TVN-u i zwyzywał recepcjonistkę. Skandaliczne zachowanie polskich "patriotów"

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >