wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kłótnia Kuby Wojewódzkiego i jurora TVP. "Nie zgrzyta ci moralnie?"

10 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki do programu emitowanego w TVN-ie zaprosił jedną z twarzy TVP. Dawid Kwiatkowski, bo o nim mowa, jest trenerem i jurorem w "The Voice of Kids". Dziennikarz postanowił poruszyć trudny temat i poprosił o ocenę działalności pu

  • Dawid Kwiatkowski wystąpił w pierwszej części talk-show Wojewódzkiego. Wokalista debiutował na kanapie TVN-u już w 2014 roku. Gwiazdorzy znają się od blisko 7 lat

  • Artysta wspominał dawne czasy, ostatnie rozmowy z Wojewódzkim, a także opowiadał o rozwoju kariery zawodowej. Dziennikarz postanowił zadać pytanie o współpracę z TVP

  • "Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść" - pytał

Od 2018 roku Dawid Kwiatkowski jest trenerem w "The Voice of Kids". Od tego czasu jest jedną z młodszych twarzy, współpracujących z TVP. Jeszcze do niedawna obecność gwiazd z formatach rozrywkowych Telewizji Polskiej nie budziła większych kontrowersji. Przejście Agustina Egurroli do "Dance Dance Dance" doprowadziło do fali kontrowersji. Według Kingi Rusin podobne działania doprowadzają do legitymizowania przekazu, prezentowanego na antenie publicznego nadawcy. Kuba Wojewódzki postanowił podjąć temat.

Kuba Wojewódzki do jurora TVP: "Czy to nie zgrzyta ci moralnie?"

Pytanie o miejsce zatrudnienia padło po rozmowie na temat minusów życia gwiazd. Kwiatkowski wspominał o natarczywych osobach, a także wrażliwości na dotyk. W trakcie talk-show wokalista zaczął opowiadać o swoim wyznaniu. Artysta wychowywał się w rodzinie katolickiej, jednak przeszedł na protestantyzm. Wskazywał, że każdy z nas grzeszy, ale sam codziennie się modli. To był moment, w którym Wojewódzki wspomniał o TVP.

- Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść? To jest pytanie, bo nie rozumiem moich kolegów, którzy tam pracują. Wytłumacz mi to, żebym się nie czepiał. Czy to nie zgrzyta ci moralnie? - dociekał.

Na odpowiedź Kwiatkowskiego nie trzeba było długo czekać. - Myślę, że oglądając program, w którym biorę udział, czuć bardzo dużą miłość do bliźniego - usłyszał Kuba Wojewódzki.

Dziennikarz TVN-u nie pozostawił tematu. Krótka deklaracja jurora Telewizji Polskiej nie zaspokoiła jego ciekawości. - Czyli ta rzygająca propaganda przed i po nie jest częścią tego, w czym ty występujesz? - pytał prezenter. - Moim zdaniem nie - rzucił Kwiatkowski. 

Juror "The Voice of Kids" stronił od wypowiadania się o materiałach informacyjnych TVP. Temat rozmowy szybko skręcił w kierunku marzeń 25-letniego artysty. - Chcę, żeby moi odbiorcy spojrzeli na moją historię i zobaczyli, z jakiego bagna pochodzę [...]. Pochodzę z domu, w którym było bardzo dużo alkoholu [...]. Powinienem o tym mówić, żeby młodzi ludzie wiedzieli, że nawet pochodząc z mojego domu, można skończyć na kanapie u Kuby Wojewódzkiego - mogliśmy usłyszeć.

Gość Wojewódzkiego zaznaczył, że bardzo kocha rodziców, którzy obecnie starają się nadrobić rodzicielstwo. Juror "The Voice of Kids" chce wspierać dzieci w podążaniu za marzeniami, co ma umożliwiać bycie częścią projektu Telewizji Polskiej, który jest skierowany właśnie do młodych talentów. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [Kuba Wojewódzki - Talk-show]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >