wtv.pl > Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk

Żona Krzysztofa Krawczyka

Brat Krzysztofa Krawczyka
13.06.2022 02:02 Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Krawczyk spoczął w grobie matki

Brat Krzysztofa Krawczyka nawet nie wiedział o śmierci muzyka. Po ponad miesiącu od zgonu wokalisty ogłoszono śmierć Andrzeja Krawczyka. Niezwykle przykre informacje podał Andrzej Kosmala. "Niech spoczywa w pokoju" - mogliśmy przeczytać we wpisie byłego menedżera gwiazdora.Brat Krzysztof Krawczyka zmarł w wieku 70 lat. Dziś odbył się pogrzeb Andrzeja Krawczyka, który relacjonowały media. Jak się okazało, spełniono ostatnią wolę 70-latka. Senior chciał spocząć w mogile wraz ze swoją matką. Co zaskakujące, Krzysztof spoczął w Grotnikach, w innym grobowcu.O przyczynach rozdzielenia mogił poinformował były menedżer wokalisty. "Krzysztof, zakochany w Grotnikach, postanowił spocząć na tej ziemi, a Andrzeja poprosił, by pilnował rodziców" - relacjonował Andrzej Kosmala.

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 09:20 Córka Andrzeja Krawczyka skrytykowała Krzysztofa Juniora tuż po pogrzebie ojca

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na pogrzebie brata ojca. Podczas ceremonii mogliśmy jednak dostrzec Ewę Krawczyk, która wraz ze skromnym gronem najbliższych żegnała Andrzeja Krawczyka. Tuż po ceremonii córka zmarłego opublikowała zaskakujący post. Uderzyła w Igora Krawczyka. "Moi rodzice wychowywali Juniora przez dłuższy czas. Wstyd" - czytamy. Spór w rodzinie Krzysztofa Krawczyka zdaje się ciągnąć w nieskończoność. Ewa Krawczyk pokłóciła się Marianem Lichtmanem, a Krzysztof Igor Krawczyk walczy w sądzie o zachowek po artyście. Po śmierci króla polskiej sceny muzycznej media zalały opinię publiczną doniesieniami o jego synu. Następnie doszło do konfliktu na linii TVN-Andrzej Kosmala. Sprawę skomplikowała rodzina Andrzeja Krawczyka - brata zmarłego artysty. Bracia umarli w odstępie kilku dni od siebie. Andrzej był tak ciężko chory, że do samego końca nie wiedział o śmierci Krzysztofa. 70-latka pochowano w grobie matki, co stanowiło spełnienie jego ostatniej woli.

Kolejne wiadomości na temat działań Ewy Krawczyk ujrzały światło dzienne
19.03.2022 08:50 „Uwaga! TVN” pokazała kolejny materiał o rodzinie Krawczyków. Nowe taśmy

Po raz kolejny na światło dzienne wyszły fakty, które nie są korzystne dla Ewy Krawczyk. Wdowa po zmarłym na początku kwietnia artyście nie może dojść do porozumienia ze swoim pasierbem. Krzysztof Krawczyk junior żyje w zupełnie innych warunkach niż jego ojciec. Po śmierci wokalisty umorzona została sprawa o alimenty, jednak jedyne biologiczne dziecko postanowiło walczyć o zachowek. Okazuje się, że jest nagranie, które dokumentuje słowa wypowiedziane przez wdowę.Nie ulega wątpliwości, że od momentu śmierci Krzysztofa Krawczyka opinia publiczna wiele dowiedziała się na temat jego trzeciej żony Ewy Krawczyk, jak i jedynego syna artysty.Konflikt rodzinny ujawnił, że Krzysztof Krawczyk junior ma wiele zarzutów względem Ewy Krawczyk. Oliwy do ognia dolał materiał „Uwagi! TVN”. Reportaż powstał jeszcze w styczniu tego roku.W sprawie nieustannie pojawiają się nowe wątki. Kolejne osoby zabierają głos i nic nie wskazuje na to, by sprawa miała zakończyć się szybko. Teraz wiele mówi się o nagraniu rozmowy Ewy Krawczyk z synem Krzysztofa Krawczyka.

Szczere słowa syna Krawczyka na temat niedawnego koncertu na cześć jego ojca
19.03.2022 08:50 Syn Krawczyka nie pojawił się na koncercie, bo go nie zaproszono? Odpowiedział

Od początku kwietnia syn Krawczyka i wdowa po muzyku toczą spór. Z pierwszy stron gazet i portali nie znikają kolejne doniesienia na temat niesnasek w rodzinnym gronie. Ostatnio wiele mówi się o koncercie, który miał uhonorować dziedzictwo Krzysztofa Krawczyka. Prowadzący wydarzenie Tomasz Kammel postanowił za pośrednictwem kamery zwrócić się do syna Krawczyka. Krzysztof Krawczyk junior w jasnych słowach odniósł się do swojej absencji na widowni. Nic nie wskazuje na to, by syn Krawczyka po śmierci ojca uporządkował rodzinne sprawy. Konflikt wewnątrz kręgu bliskich Krzysztofa Krawczyka z każdym dniem wydaje się coraz bardziej poważny.Przed tym, jak niesnaski rodzinne stały się sprawą medialną, syn Krawczyka w świadomości wielu fanów twórczości artysty zwyczajnie nie istniał. Krzysztof Krawczyk niezbyt często o nim mówił.Możliwe, że było to spowodowane faktem, iż Krzysztof Krawczyk Junior w wyniku wypadku, do którego doprowadził jego ojciec, borykał się z niepełnosprawnością. Nie mógł podjąć normalnej pracy i utrzymywał się głównie z renty inwalidzkiej (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

Edyta Górniak opowiada o relacji z Krawczykiem
19.03.2022 08:49 Edyta Górniak znowu odnosi się do Ewy Krawczyk. Podziwia jej oddanie: "Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze"

Edyta Górniak w rozmowie z "Na żywo" wspominała relację, jaka łączyła go z Krzysztofem Krawczykiem. Piosenkarka wspomniała również o żonie piosenkarza i o tym, jak pozytywny wpływ miała mieć ona na twórcę "Parostatku". Czyżby Edyta Górniak dołączyła do tzw. teamu #MuremZaEwunią? Edyta Górniak o Krawczyku JuniorzeSprawą dotyczącą rodziny Krzysztofa Krawczyka oraz tego, kto przejmie po nim majątek wynikający ze spadku, od wielu dni żyje cała Polska. Nic dziwnego zatem, że do dyskusji włączać zaczęli się również celebryci, którzy mieli okazję poznać artystę i jego żonę osobiście. Mowa tu o Edycie Górniak, która w rozmowie z "Faktem" zastanawiała się nad tym, że Krzysztof Igor Krawczyk Junior w istocie ma podstawy ku temu, by ubiegać się o zachowek z tytułu śmierci swojego ojca. - Rozumiem z tych fragmentów, że syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i na odwrót, Krzysiu ze swoim synem - zastanawiała się piosenkarka - Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego? - pytała. W wywiadzie dla "Na żywo" wspominała również relację artystyczną, jaka łączyła ją z Krzysztofem Krawczykiem. Przyznała, że miała też okazję obserwować jego związek ze swoją małżonką Ewą. Górniak podziwiała związek Krawczyków Piosenkarka w rozmowie z gazetą wspominała wspólne występy ze zmarłym w kwietniu artystą. Przyznała, że podziwiała w nim pewność siebie na scenie i brak zdenerwowania przed wyjściem do publiczności. - Podczas prób i przygotowań do naszego wystąpienia, zaskoczona byłam tym, jak panuje nad stresem - opowiadała wokalistka - Jakby radość bycia z publicznością w żadnym stopniu go nie paraliżowała. Ogromny wpływ na takie podejście do występów miała mieć, jej zdaniem, żona piosenkarza. Edyta Górniak stwierdziła, że podziwiała jej silne wsparcie wobec męża i trwanie przy nim na każdym kroku.- W jakiś magiczny sposób wpływała na jego komfort artystyczny - tłumaczyła piosenkarka - Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze - dodawała. - Jest moim aniołem stróżem, przyjacielem, powiernikiem i współpracownikiem - mówił niegdyś o swojej żonie w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Krawczyk - Pamięta o rzeczach, które mnie wypadają z głowy i dba o mnie jak o małe dziecko. Bez żony byłbym nikim. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Przemysław Czarnek wziął się za zmiany w kanonie lektur. Teksty Jana Pawła II nawet na przedsiębiorczościUjawniono, ile zarabia Rafał Trzaskowski. W sieci pojawiło się jego oświadczenie majątkoweKontrowersyjny materiał w "Wiadomościach" TVP. Zatwierdzenie ratyfikacji Funduszu Odbudowy nazwali "kompromitacją opozycji"Źródło: Pudelek.pl, Rmf.fm, Fakt.pl

Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył spadek
19.03.2022 08:49 Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymał już spadek. Dostał pieniądze po matce

Jak wynika ze słów syna Krzysztofa Krawczyka, znajduje się on w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej. Ubiegający się o zachowek po swoim ojcu syn Krzysztofa Krawczyka miał już otrzymać spadek po drugim z rodziców. Chodzi o zmarłą w 2011 r. piosenkarkę Halinę Żytkowiak, która była matką jedynego dziecka twórcy "Parostatku".

Edyta Górniak staje w obronie Ewy Krawczyk
19.03.2022 08:48 Edyta Górniak wypowiedziała się na temat sytuacji Ewy Krawczyk. "To jest bardzo trudne i niezgrabne"

W ostatnim czasie Edyta Górniak gości w sporej liczbie nagłówków. Takiego obrotu spraw jednak chyba nikt nie mógł przewidzieć. Ewa Krawczyk znalazła niespodziewanego sojusznika w toczonej z pasierbem bitwie o spadek po mężu. Diwa postanowiła wypowiedzieć się w temacie dziedziczenia oraz sytuacji wdowy po muzyku.Nie ulega wątpliwości, że Edyta Górniak z cenionej piosenkarki stała się naczelną koronasceptyczką oraz specjalistką niemal od wszystkiego. Teraz gwiazda postanowiła włączyć się w medialny konflikt syna Krzysztofa Krawczyka oraz jego macochy Ewy Krawczyk.Niespodziewana deklaracja stawiająca Edytę Górniak po stronie wdowy po Krzysztofie Krawczyku padła w czasie wywiadu dla „Faktu”. Okazuje się, że była reprezentantka Polski na Eurowizji zna się nie tylko m.in. na aspekcie duchowości, ale również na należnościach spadkowych.

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 08:48 Bp Antoni Długosz skomentował sytuację w rodzinie Krawczyków

Konflikt pomiędzy Krzysztofem Igorem Krawczykiem a Ewą Krawczyk wciąż trwa. Mężczyzna znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a żona zmarłego artysty nie chce dzielić się spadkiem. W sprawę wmieszał się również biskup Antoni Długosz.Sprawa nie jest prosta - Krzysztof junior nie otrzymał nic ze spadku po ojcu, a to przez wypadek z jego udziałem jest dziś na rencie inwalidzkiej.

Jasne stanowisko prawniczki na temat tego, ile należy się synowi Krzysztofa Krawczyka po jego śmierci
19.03.2022 08:48 Prawniczka syna Krzysztofa Krawczyka ujawnia, jaka część spadku mu się należy. Ma szansę nawet na 1/3

Spór na linii syna Krzysztofa Krawczyka i wdowa po zmarłym muzyku trafił przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Ewa Krawczyk spotka się ze swoim pasierbem, gdy ten będzie starał się o część spadku należną mu po śmierci ojca. Jest to o tyle ważne, iż sytuacja syna byłego Trubadura jest ciężka. Prawniczka reprezentująca Krzysztofa Krawczyka Juniora ujawniła, o jakiej części majątku mowa.Od momentu śmierci artysty z pierwszych stron gazet nie schodzi historia syna Krzysztofa Krawczyka. Nic nie wskazuje, by szybko miała ona odejść w zapomnienie.Wdowa po muzyku spotka się z synem Krzysztofa Krawczyka w sądzie. Chodzi o pieniądze ze spadku, o które postanowił walczyć 47-letni mężczyzna.

syn krawczyka
19.03.2022 08:48 Syn Krzysztofa Krawczyka pojawił się w sądzie. Walczy o zachowek

Syn Krzysztofa Krawczyka wciąż walczy o pieniądze z zachowku po swoim tacie. Igor Krawczyk wraz z Ewą Krawczyk spotkali się w sądzie. Jak relacjonują dziennikarze "Faktu", 47-latek wskazał, że "chce, żeby prawda wyszła na jaw".Posiedzenie sądu miało miejsce dziś, w środę, w Sądzie Rejonowym w Zgierzu. Przyczyną rozprawy było przyznanie Krawczykowi zachowku po ojcu. Warto podkreślić, że muzyk w przygotowanym testamencie zapisał cały spadek i prawa do utworów Ewie Krawczyk. - Chcę tylko, żeby prawda wyszła na jaw - wskazał syn wielkiego artysty, zwracając uwagę na cel, w jakim stawia się w sądzie. - Teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. - deklarował w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Syn Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:48 Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi na koncercie z największymi hitami swego ojca

Syn Krzysztofa Krawczyka zapowiedział jeden z pierwszych koncertów. Już w przyszłym miesiącu każdy będzie mógł przekonać się o zdolnościach artystycznych syna wielkiego twórcy. Warto podkreślić, że choć Igor Krawczyk żyje na granicy bezdomności, wstęp na koncert jest bezpłatny.Tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka opinia publiczna mogła zapoznać się z wcześniej przygotowanym materiałem "Uwagi! TVN" o synu zmarłego i jego byłej żony - Haliny Żytkowiak. 47-latek żyje w mieszkaniu po dziadkach, które musi dzielić z przemocowymi, nadużywającym alkoholu lokatoramiMężczyzna zmaga się z padaczką pourazową. Niepełnosprawność w stopniu znacznym uniemożliwia podjęcie się pracy. Mieszkaniec Łodzi żyje z renty, która wynosi blisko 1000 złotych. Na co dzień żyje na ulicy przez wzgląd na lęk przed współlokatoramiEwa Krawczyk i Andrzej Kosmala zarzucają TVN-owi kłamstwa i manipulacje. Tymczasem syn gwiazdora już 19 czerwca zagra koncert w jednym z łódzkich domów kultury. Internauci zachwycają się nad jego talentem wokalnymOd września syn Krzysztofa Krawczyka prowadzi swoją własną stronę. Za pośrednictwem Facebooka wskazuje, że muzyka jest jego miłością. "Zaśpiewam na każdej imprezie. Mam bogaty repertuar, oparty na przeróżnych rodzajach muzyk. Śpiewam piosenki mojego ojca, Elvisa Presleya i innych wykonawców, a także disco polo" - czytamy na fanpage'u Igora. >

Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić syna Krzysztofa Krawczyka?
19.03.2022 08:47 Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka zdradził, że Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Juniora

Jak twierdzi opiekun syna Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Cwynar, Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Juniora, by nie mógł on zgłaszać roszczeń co do spadku po zmarłym piosenkarzu. Na jaw wychodzą coraz bardziej przerażające doniesienia o dramacie syna Krzysztofa Krawczyka. Syn Krzysztofa Krawczyka miał być ubezwłasnowolniony? W rozmowie z serwisem WP Gwiazdy opiekun i przyjaciel syna Krzysztofa Krawczyka zdradził, że jego macocha planowała ubezwłasnowolnienie 47-latka, by ten nie mógł otrzymać nic ze spadku po zmarłym artyście. Krzysztof Cwynar, który od lat pełni opiekę nad chorym na padaczkę mężczyzną wyznał, że jeszcze za życia twórcy "Parostatku", Ewa Krawczyk miała podejmować kroki w celu "odsunięcia" syna swojego męża od ewentualnych spraw dotyczących rodziny. - Krzysztof miał tego świadomość, ale działał pod urokiem żony. On był w nią zapatrzony - stwierdził rozmówca serwisu WP Gwiazdy - Ale przez to jego syn został skrzywdzony. Mały zawsze miał przerąbane, bo to było dziecko Haliny Żytkowiak - dodał. W wyniku zaburzeń psychicznych, syn Krzysztofa Krawczyka miał również trafić do szpitala psychiatrycznego. Wówczas Ewa Krawczyk miała pogardliwie nazywać jego pobyt w placówce "wakacjami".

Fotografie syna Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:47 Syn Krawczyka opublikował swoje zdjęcia z posiniaczoną twarzą. "Dlaczego?"

Na Facebooku syna Krzysztofa Krawczyka pojawiły się fotografie, na których widzimy pobitą twarz mężczyzny. Na skórze wyraźnie widać otarcia i siniaki. Krzysztof Cwynar, który podjął opiekę nad mężczyzną przyznał w reportażu "Uwagi!" TVN, że w mieszkaniu, w którym żyje Krzysztof Krawczyk Junior bardzo często dochodziło do pijaństwa. Stryj, z którym mieszkać miał syn Krzysztofa Krawczyka, zmarł w miesiąc po swoim bracie.

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewał w Łodzi
19.03.2022 08:47 Syn Krzysztofa Krawczyka wyszedł na ulicę. Zaśpiewał utwory swojego ojca

Krzysztof Krawczyk Junior pojawił się na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, gdzie wykonywał dla przechodniów utwory autorstwa swojego ojca. Zaskoczeni łodzianie zatrzymywali się, by posłuchać syna znanego artysty. Krzysztof Krawczyk Junior oddał hołd swojemu ojcu, wykonując jego piosenki na łódzkiej ulicy. Krzysztof Krawczyk Junior w centrum zainteresowania Dość powiedzieć, że o Krzysztofie Krawczyku Juniorze zrobiło się po śmierci jego ojca głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko za sprawą konfliktu, jaki wystąpił między byłym członkiem Trubadurów Marianem Lichtmanem, a ostatnią żoną Krzysztofa Krawczyka i jego managerem. Lichtman zarzucał Andrzejowi Kosmali, że ten nie dopuścił, by syn Krzysztofa Krawczyka stanął podczas pogrzebu blisko trumny swojego ojca. Obawiał się również, że 47-latek może zostać wykluczony z roszczeń spadkowych. Wkrótce okazało się, że jego przypuszczenia się sprawdziły. Wg. doniesień z reportażu "Uwagi!" TVN wynika, że cały majątek po znanym piosenkarzu przejdzie w ręce Ewy Krawczyk. Dodatkowo okazało się, że Krzysztof Krawczyk Junior mimo swojej niepełnosprawności mieszka w trudnych warunkach w pokoju mieszkania dalszej rodziny ojca. O Krzysztofie Krawczyku Juniorze bardzo dużo mówi się dziś w mediach, nic zatem dziwnego, że łodzianie szybko rozpoznali go w ulicznym śpiewaku, którego dostrzegli na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

syn krzysztofa krawczyka
19.03.2022 08:47 Kulisy reportażu o synu Krawczyka. Reporter zdradza szczegóły

W rozmowie z reporterami "Uwagi!" TVN cierpiący na nieuleczalną padaczkę pourazową Krzysztof Krawczyk Junior opowiedział o relacjach z ojcem i pokazał, w jakich warunkach żyje za 1000 zł renty. Tragiczną sytuację 47-latka skomentował reporter programu. "W zderzeniu z deklarowaną pobożnością, miłością rodzinną artysty to był największy szok".W styczniu, na kilka miesięcy przed śmiercią Krzysztofa Krawczyka, reporterzy "Uwagi!" rozpoczęli przygotowania materiału o Krzysztofie Juniorze, 47-letnim synu wokalisty, który od czasu wypadku, do którego doszło, gdy ten miał 14 lat, walczy z nieuleczalną padaczką pourazową.Mężczyzna opowiedział dziennikarzom o trudnych relacjach z ojcem, poruszył kwestię alimentów, które ze względu na niepełnosprawność syna powinien wypłacać piosenkarz, i pokazał, w jakich warunkach mieszka po śmierci dziadków, gdy do wyprowadzki zmusiło go pobicie przez stryja.

Nowe fakty o Krzysztofie Krawczyku
19.03.2022 08:47 Czy Krzysztof Krawczyk adoptował córkę szwagierki? Nowe fakty

Kolejni członkowie rodziny Ewy i Krzysztofa Krawczyków postanawiają zabrać swój głos w kwestiach dotyczących życia muzyka. Sylwia Urbańczyk, którą jeszcze do niedawna media przedstawiały jako adoptowaną córkę piosenkarza wydała oświadczenie, w którym zaprzecza doniesieniom brukowców. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wychodzi coraz więcej faktów z jego życia. Zamieszanie wokół rodziny Krzysztofa KrawczykaŚmierć twórcy "Parostatku" sprawiła, że na powierzchnię wypłynęło wiele faktów z życia artysty, które można by uznać za niewygodne. Chodzi przede wszystkim o relację Krzysztofa Krawczyka z jedynym synem, która jak się okazuje, nie należała do najlepszych. Reporterzy "Uwagi!" TVN przeprowadzili wywiad z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem, z którego dowiedzieliśmy się o trudnych warunkach życia, z jakimi zmaga się mężczyzna mający status osoby z niepełnosprawnością. Dodatkowo okazało się, że ojciec nie przepisał mu nic w spadku. Cały majątek pozostał do dyspozycji Ewy Krawczyk, ostatniej żony muzyka, która towarzyszyła mu do ostatnich chwil jego życia. Ewa Krawczyk miała odwiedzić Krawczyka Juniora i poprosić, aby zrezygnował z pełnomocników w zamian za część spadku. Nagraną rozmowę otrzymać miał reporter TVN.Media wielokrotnie informowały też o trzech adoptowanych córkach, nad którymi opiekę pełnili Krzysztof i Ewa Krawczykowie. Teraz głos w tej sprawie postanowiła zabrać jedna z zainteresowanych. Nie było żadnej adopcji? - Tatuś zawsze ma dla nas czas i pomoże w rozwiązaniu jakiegoś problemu - mówiła przed laty w rozmowie z portalem "Łódź Nasze Miasto" Sylwia, jedna z rzekomo adoptowanych córek artysty - Zabiera nas do kina i wtedy dzwoni do swojego syna i proponuje, żeby poszedł z nami, ale Krzysztof Junior najczęściej jest zajęty i rzadko z nami gdziekolwiek bywa - dodawała. Mowa o Sylwii Urbańczyk, jednej z trzech córek Barbary Wojtal będącej siostrą żony Krzysztofa Krawczyka, Ewy. W mediach wielokrotnie pisało się o tym, że zarówno Sylwia jak i jej siostry Beata i Katarzyna, zostały adoptowane przez małżeństwo Krawczyków. Okazuje się jednak, że informacje te były nieprawdziwe. Głos w sprawie postanowiła zabrać sama Sylwia Urbańczyk, która w dawnym wywiadzie nazywać miała artystę "tatusiem". W swoich mediach społecznościowych wystosowała krótkie oświadczenie. Jako najstarsza córka Barbary Wojtal oświadczam, że ani ja ani żadna z moich sióstr nie jesteśmy, ani NIE BYŁYŚMY ADOPTOWANE przez Krzysztofa Krawczyka i Ewę Krawczyk - napisała kobieta. Pod postem, który został oznaczony jako publiczny wylała się istna fala hejtu. "Wojnę" toczą ze sobą członkowie mini-ruchu poparcia dla ostatniej żony Krawczyka zrzeszeni pod hasztagiem #MuremZaEwunią oraz internauci, których przejął reportaż "Uwagi!" o trudnych warunkach życia syna piosenkarza. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Sprawa Tadeusza Rydzyka. Członek KRRiT wysłał list do prezydentaDołączy do Zjednoczonej Prawicy? Jedna z głównych twarzy polskiej polityki ma zmienić frontRafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Czekamy na wyniki testów"Źródło: Wp.pl, Facebook.com

Syn Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:47 Pierwsza żona Krawczyka o jego synu: Trzeba pomóc temu dziecku

Syn Krzysztofa Krawczyka wymaga pilnej pomocy? Pierwsza żona zmarłego gwiazdora udzieliła komentarza dla jednego z tabloidów. Grażyna Krawczyk, bo o niej mowa, nie kryła poruszenia i zaniepokojenia sytuacją mężczyzny. Co więcej, kobieta zdradziła kulisy rozmowy ze swoją byłą teściową - Lucyną. Dziennikarze "Uwaga! TVN" przygotowali materiał o synu Krzysztofa Krawczyka. Mieszkaniec Łodzi dzieli lokum w kamienicy ze swoim stryjem i jego dorosłym synem. Z relacji stacji wynika, że 47-latek znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.Syn Krzysztofa Krawczyka żyje na granicy bezdomności. Większość dnia spędza na dworze, by uniknąć stresu związanego z przemocowymi lokatorami. Mężczyzna w wieku 14 lat doznał poważnego wypadku samochodowego. W wyniku zdarzenia Igor cierpi na padaczkę pourazową.

Nowe informacje na temat zachowania Ewy Krawczyk względem syna Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:47 Ewa Krawczyk nagrana, podczas składania propozycji synowi Krawczyka

W ostatnim czasie wiele mówi się o konflikcie Krzysztofa Krawczyka Juniora z rodziną, w tym z żoną zmarłego w kwietniu artysty Ewy Krawczyk. Reportaż „Uwaga! TVN” ujawnił, że sytuacja życiowa syna legendy polskiej sceny muzycznej jest trudna. Na jaw wyszły kolejne informacje rzucające cień na słowa żony Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że została ona nagrana w trakcie składania propozycji swojemu pasierbowi.Od czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka, jego żona Ewa Krawczyk nie znika z pierwszych stron gazet oraz nagłówków. Wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie zmieni.W związku z reportażem programu „Uwaga! TVN” Ewa Krawczyk musi zmierzyć się ze sporym kryzysem wizerunkowym. Wdowa po muzyku nie została w nim bowiem pokazana w korzystnym świetle.

Żona Krzysztofa Krawczyka zabiera głos
19.03.2022 08:47 Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zabrała głos ws. reportażu o synu muzyka

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku skomentowała dwuczęściowy reportaż "Uwagi!" TVN na temat trudnej sytuacji syna muzyka. Jej zdaniem, piosenkarz załamałby się gdyby miał okazję obejrzeć materiał telewizji. Sprawę skomentował również były manager Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala. Żona Krzysztofa Krawczyka wstrząśniętaNie milkną echa kontrowersyjnego reportażu "Uwagi! TVN", w którym przedstawiono historię Krzysztofa Krawczyka Juniora, syna zmarłego w kwietniu piosenkarza. Ukazany materiał mrozi krew w żyłach. Okazuje się bowiem, że niepełnosprawny syn wokalisty w wieku 47 lat żyje w pokoju mieszkania, które zajmuje jego dalsza rodzina. W lokalu dochodzić miało często do głośnych zabaw i nadużywania alkoholu. - Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga - mówił w reportażu znajomy kompozytor Krzysztofa Krawczyka Juniora Krzysztof Cywnar. Pojawiły się również wieści na temat trudnej relacji młodego Krawczyka z żoną jego ojca, Ewą. Kobieta miała podobno negatywnie wpływać na utrzymywanie kontaktu mężczyzny ze swoim sławnym rodzicem. Ostatecznie głos w sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana, Ewa Krawczyk. W kilku słowach powiedziała dziennikarzom "Super Expressu", że Krzysztof Krawczyk byłby załamany treścią materiału, jaki pojawił się w telewizji TVN. "Zmanipulowany przez złych ludzi"Ewa Krawczyk stwierdziła, że nie chce odnosić się do treści reportażu "Uwagi!" TVN. Stwierdziła jedynie, że jej mąż nie byłby zadowolony z tego, co pokazano w telewizji. - Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż - powiedziała "Super Expressowi" - Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał - dodała. Dziennik poprosił również o komentarz byłego managera i wieloletniego przyjaciela Krzysztofa Krawczyka Andrzeja Kosmalę, który był blisko związany z jego rodziną i dobrze znał jego syna. - Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił - powiedział Kosmala - Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Wg. informacji przekazanych w reportażu "Uwagi!" TVN Krzysztof Krawczyk nie zapisał nic w spadku swojemu synowi. Cały majątek przeszedł na rzecz żony zmarłego, Ewy. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Policja przed domem Kaczyńskiego. PiS wydało oświadczenieOświadczenie CIR w sprawie wyborów korespondencyjnych. „Wszystkie decyzje były zgodne z prawem”Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdŹródło: Onet.pl, Uwaga! TVN

Uwaga! TVN wyemitowała pierwszą część reportażu z Krzysztofem Juniorem
19.03.2022 08:46 Syn Krawczyka przerwał milczenie. Opowiedział o tragicznych sytuacjach, które przeżywa w domu

Wczoraj w programie „Uwaga! TVN” wyemitowaną pierwszą część reportażu z Krzysztofem Juniorem w roli głównej. Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się na szczere wyznania, które mogą sporo namieszać w trwającym konflikcie medialnym po śmierci artysty.Od czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka, w mediach nieustannie pojawiają się kolejne doniesienia o konflikcie między Krzysztofem Juniorem a rodziną jego ojca. Niestety reportaż „Uwaga! TVN” może jedynie dolać oliwy do ognia.W pierwszej części reportażu wyemitowanej wczoraj Krzysztof Junior otwiera się na temat swojej obecnej sytuacji. Nie jest ona nie tylko bliska ideału, ale jak wskazuje syn Krzysztofa Krawczyka tam, gdzie mieszka jest zwyczajnie niebezpiecznie.

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN
19.03.2022 08:46 Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Uwaga! TVN namówiła na rozmowę Krzysztofa Krawczyka Juniora. Chociaż stacja wyemitowała na razie zapowiedź reportażu, to pewne jest, że syn zmarłego niedawno artysty przedstawi informacje nieświadczące na korzyść żony jego ojca, Ewy Krawczyk.Wszystko wskazuje na to, że reportaż z synem Krzysztofa Krawczyka w roli głównej może otworzyć kolejny rozdział w medialnym konflikcie, jaki rozpętał się po śmierci muzyka. Krzysztof Krawczyk Junior zgodził się na rozmowę z Uwaga! TVN. W sieci oraz w telewizji pojawiły się dopiero zapowiedzi reportażu z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Już jednak w tym krótkim materiale widać, że syn legendy polskiej muzyki podzieli się wiadomościami, które mogą zburzyć dotychczasowy wizerunek budowany przez Ewę Krawczyk.

Andrzej Krawczyk nie żyje
19.03.2022 08:44 Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Odszedł w południe

W wieku 70 lat zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk. Mężczyzna miał 70 lat. Na oficjalnym Facebooku piosenkarza pojawiło się oficjalne oświadczenie rodziny. O jego ciężkim stanie zdrowia informowała wcześniej Ewa Krawczyk.

Mateusz Morawiecki
19.03.2022 08:42 Mateusz Morawiecki pożegnał Krzysztofa Krawczyka. "Kochany przez wszystkich Polaków"

Od kilku godzin politycy i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych żegnają Krzysztofa Krawczyka. Do grona dołączył Mateusz Morawiecki, który odwołał się do jednego z najsłynniejszych utworów artysty. Wykorzystując słowa z "Chciałbym być" poruszył internautów. Jego wpis zgromadził półtora tysiąca reakcji i komentarzy. Niestety nie wszyscy użytkownicy Twittera potrafili się zachować. Pod komunikatem zawrzało od teorii spiskowych. „Chciałem pięknie żyć, garściami życie brać” - tak też w naszych oczach żył wielki artysta Krzysztof Krawczyk. Jego śmierć wywołała smutek wielu z nas. Chyba nie ma osoby w Polsce, która nie zna Jego twórczości. Dziękujemy za nią. Spoczywaj w pokoju. pic.twitter.com/pxoz07VTYz— Mateusz Morawiecki (@MorawieckiM) April 5, 2021

wtv
19.03.2022 08:20 Ewa Krawczyk właśnie podała, że Krzysztof nie zmarł na koronawirusa

Od godziny 17 media w całym kraju informują o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Od dwóch tygodni prasa była skupiona na stanie zdrowia wokalisty, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W specjalnym komunikacie obiecywał walkę do samego końca.Jak się okazuje, "ostatnia walka" była zwycięska dla autora "Parostatków". Ewa Krawczyk w rozmowie z TVP Info zaprzeczyła, jakoby jej mąż zmarł z powodu zakażenia.

wtv
19.03.2022 08:20 Andrzej Duda złożył kondolencje po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Od kilku godzin politycy i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych żegnają Krzysztofa Krawczyka. Do grona dołączyli przedstawiciele Polski. Zarówno Mateusz Morawiecki, jak i Andrzej Duda pożegnali i wspomnieli szanowanego artystę. Głowa państwa zdążyła wywołać skandal w mediach społecznościowych. Wszystko przez wzgląd na, delikatnie mówiąc, niekulturalne odniesienie do przedstawicieli młodego pokolenia. Odszedł Krzysztof Krawczyk.Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) April 5, 2021

krzysztof krawczyk
19.03.2022 08:19 Żona Krzysztofa Krawczyka zdradziła, jakie były ostatnie słowa muzyka. Poruszające wspomnienie zapada w pamięć

Małżonka Krzysztofa Krawczyka wspomniała śmierć swojego męża. W programie "Alarm!" opublikowano pierwszy wywiad kobiety od czasu kwietniowych wydarzeń. Ewa Krawczyk wyjawiła m.in., jakie były ostatnie słowa artysty.Choć Krzysztof Krawczyk, jedna z niekwestionowanych legend polskiej muzyki rozrywkowej, odszedł przed blisko miesiącem, wątek śmierci artysty nadal powraca w związku z konfliktem między żoną wokalisty a Marianem Lichtmanem i Krzysztofem Cwynarem, którzy zwracają uwagę na problemy finansowe syna piosenkarza. Media raz po raz donoszą o konflikcie wewnątrz rodziny Krawczyków. W pierwszym wywiadzie od śmierci męża Ewa Krawczyk zapewniła jednak, że jak najlepiej życzy młodemu mężczyźnie, który obecnie walczy o mieszkanie komunalne.Przekazała, że przed kilkoma dniami spotkała syna zmarłego przy grobie artysty. – Rozmawialiśmy życzliwie – zapewniła. – Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż.

Marian Lichtman
19.03.2022 08:18 Marian Lichtman miał zostać wyproszony z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

5 kwietnia informowaliśmy o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł tuż po przechorowaniu koronawirusa. Jak się okazuje, przyczyną zgonu były choroby współistniejącePogrzeb twórcy odbył się 10 kwietnia w archikatedrze łódzkiej. Na uroczystościach państwowych stawili się przedstawiciele Rady Ministrów. W ceremonii udział wziął także dawny przyjaciel Krawczyka - Marian LichtmanŻona Krawczyka wyprosiła Lichtmana z uroczystości. Kosmala potwierdził doniesienie i wskazał, dlaczego członek Trubadurów usłyszał od wdowy "zjeżdżaj"Tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka w mediach społecznościowych zawrzało. Masowe zainteresowanie twórcą z biegiem czasu zaczęło obracać się przeciwko Ewie Krawczyk i bliskim zmarłego. Pierwszym przejawem było nachalne fotografowanie płaczącej wdowy, która, pomimo zgiełku, próbowała pożegnać swojego męża. Dziś prasa rozpisuje się nad zarzutami Mariana Lichtmana pod adresem kobiety. Muzyk poinformował, że o stracie przyjaciela dowiedział się nie od jego żony, a z telewizji."Nie byłem przez nią poinformowany o śmierci Krzysztofa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu" - komentował w rozmowie z Plejadą. "Nie chodzi o to, że wybaczam, ale rozumiem to" - dodawał dla tabloidu, podsycając emocje w debacie publicznej. Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj,...Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Środa, 14 kwietnia 2021

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 08:18 Jest konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Wstępny pomysł żony muzyka porusza

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. 10 kwietnia odbył się jego pogrzeb.

  • 1
  • 2