wtv.pl > Polska > Córka Andrzeja Krawczyka skrytykowała Krzysztofa Juniora tuż po pogrzebie ojca
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 09:20

Córka Andrzeja Krawczyka skrytykowała Krzysztofa Juniora tuż po pogrzebie ojca

Krzysztof Krawczyk
Facebook/Magdalena Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka nie pojawił się na pogrzebie brata ojca. Podczas ceremonii mogliśmy jednak dostrzec Ewę Krawczyk, która wraz ze skromnym gronem najbliższych żegnała Andrzeja Krawczyka. Tuż po ceremonii córka zmarłego opublikowała zaskakujący post. Uderzyła w Igora Krawczyka. "Moi rodzice wychowywali Juniora przez dłuższy czas. Wstyd" - czytamy.

Spór w rodzinie Krzysztofa Krawczyka zdaje się ciągnąć w nieskończoność. Ewa Krawczyk pokłóciła się Marianem Lichtmanem, a Krzysztof Igor Krawczyk walczy w sądzie o zachowek po artyście. Po śmierci króla polskiej sceny muzycznej media zalały opinię publiczną doniesieniami o jego synu. Następnie doszło do konfliktu na linii TVN-Andrzej Kosmala.

Sprawę skomplikowała rodzina Andrzeja Krawczyka - brata zmarłego artysty. Bracia umarli w odstępie kilku dni od siebie. Andrzej był tak ciężko chory, że do samego końca nie wiedział o śmierci Krzysztofa. 70-latka pochowano w grobie matki, co stanowiło spełnienie jego ostatniej woli.

Burza po pogrzebie brata Krzysztofa Krawczyka

Tu pojawia się kolejna bohaterka sporu - Magdalena Krawczyk. Kobieta jest córką Andrzeja. Wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała poruszające zdjęcie z ceremonii. We wpisie odwołała się do Igora Krawczyka.

"Dzisiaj odbył sie pogrzeb naszego tatusia Ś.P. Andrzeja Krawczyka brata Krzysztofa. Dziękujemy cioci Ewie za zorganizowanie całego pogrzebu. Moi rodzice wychowywali Juniora przez dłuższy czas, dzisiaj go nie było. WSTYD!" - czytamy w poście.

Pod postem Magdaleny Krawczyk zawrzało. Internauci zaczęli ostro komentować sytuację, która miała miejsce podczas pogrzebu. "Zastanawiam się, jak Krzysztof junior mógł tak postąpić i nie pokazać się na pogrzebie wujka, który go wychował" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Pan Andrzej wraz z rodziną przez tyle lat wychowywał Juniora, a on tak się zachował i nie był na pogrzebie własnego wujka? W takim dniu? Po prostu nie dochodzi to do mnie, jak mógł tak postąpić" - deklaruje jedna z uczestniczek dyskusji.

"Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny i dużo siły" - czytamy. "Ciężko mi to skomentować. Zupełny brak kultury" - brzmi kolejny głos. Krzysztof Igor Krawczyk wciąż nie odniósł się do wpisu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Powiązane