wtv.pl > Gwiazdy > Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka zdradził, że Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Juniora
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka zdradził, że Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Juniora

Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić syna Krzysztofa Krawczyka?
East News/Tricolors

Jak twierdzi opiekun syna Krzysztofa Krawczyka Krzysztof Cwynar, Ewa Krawczyk chciała ubezwłasnowolnić Juniora, by nie mógł on zgłaszać roszczeń co do spadku po zmarłym piosenkarzu.

Na jaw wychodzą coraz bardziej przerażające doniesienia o dramacie syna Krzysztofa Krawczyka.

Syn Krzysztofa Krawczyka miał być ubezwłasnowolniony?

W rozmowie z serwisem WP Gwiazdy opiekun i przyjaciel syna Krzysztofa Krawczyka zdradził, że jego macocha planowała ubezwłasnowolnienie 47-latka, by ten nie mógł otrzymać nic ze spadku po zmarłym artyście.

Krzysztof Cwynar, który od lat pełni opiekę nad chorym na padaczkę mężczyzną wyznał, że jeszcze za życia twórcy "Parostatku", Ewa Krawczyk miała podejmować kroki w celu "odsunięcia" syna swojego męża od ewentualnych spraw dotyczących rodziny.

- Krzysztof miał tego świadomość, ale działał pod urokiem żony. On był w nią zapatrzony - stwierdził rozmówca serwisu WP Gwiazdy - Ale przez to jego syn został skrzywdzony. Mały zawsze miał przerąbane, bo to było dziecko Haliny Żytkowiak - dodał.

W wyniku zaburzeń psychicznych, syn Krzysztofa Krawczyka miał również trafić do szpitala psychiatrycznego. Wówczas Ewa Krawczyk miała pogardliwie nazywać jego pobyt w placówce "wakacjami".

Dramat Krzysztofa Krawczyka Juniora

Przez lata syn Krzysztofa Krawczyka mieszkał w jednym z dwóch pokojów 40-metrowego mieszkania swojego stryja w Łodzi. Jak poinformowano w reportażu "Uwagi!" TVN, w domu panowały wyjątkowo trudne warunki.

W mieszkaniu dochodzić miało do częstych libacji alkoholowych, które były dla młodego Krawczyka tak dokuczliwe, że musiał wychodzić z domu, by załatwić swoje podstawowe potrzeby fizjologiczne.

Syn Krzysztofa Krawczyka miał również paść ofiarą przemocy domowej ze strony swoich lokatorów. 47-letni mężczyzna jest posiadaczem Niebieskiej Karty.

Po śmierci ojca, okazało się, że artysta nie przepisał na niego nic w swoim testamencie. Całość majątku przeszła w ręce ostatniej żony muzyka Ewy Krawczyk. Ta, na nagraniu, które przedostało się do mediów, przekonywała Krzysztofa Krawczyka Juniora, że odda mu "coś ze spadku", jeśli zrezygnuje on z czynności prawnych w celu wyegzekwowania swoich należności.

- Z tego, co wiem, to Krzysztof junior nie będzie podważał testamentu, bo trwałoby to za długo - powiedział Krzysztof Cwynar - Nam chodzi o mieszkanie komunalne dla niego, dodatki do jego niskiej renty oraz ewentualny zachowek, czyli część wartości majątku po zmarłym ojcu.

Ewa Krawczyk zdążyła już zaprzeczyć słowom opiekuna syna Krzysztofa Krawczyka.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pudelek.pl

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5ymwKMFVMB8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write</p>