wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Ewa Krawczyk właśnie podała, że Krzysztof nie zmarł na koronawirusa

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

W rozmowie z Telewizją Polską Ewa Krawczyk poinformowała, że Krzysztof Krawczyk nie zmarł z powodu koronawirusa. Jeszcze dwa dni przed śmiercią wokalista został wypisany ze szpitala. Jakie są prawdziwe przyczyny śmierci człowieka, który podbił serc

Od godziny 17 media w całym kraju informują o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Od dwóch tygodni prasa była skupiona na stanie zdrowia wokalisty, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W specjalnym komunikacie obiecywał walkę do samego końca.

Jak się okazuje, "ostatnia walka" była zwycięska dla autora "Parostatków". Ewa Krawczyk w rozmowie z TVP Info zaprzeczyła, jakoby jej mąż zmarł z powodu zakażenia. 

Ewa Krawczyk podała, że jej mąż nie przegrał walki z koronawirusem

W trakcie specjalnego wydania serwisu informacyjnego TVP Info dziennikarzom udało się nawiązać kontakt z Ewą Krawczyk. Początkowo wielu podejrzewało, iż przyczyną śmierci był właśnie koronawirus, jednak dwa dni temu wokalista został wypisany ze szpitala. 74-latek cieszył się coraz lepszym zdrowiem. Następnie spekulowano o możliwych powikłaniach, będących znanymi, ciężkimi dolegliwościami, które można wykazać dopiero po przechorowaniu zakażenia.

W rozmowie z TVP Info Krawczyk wyznała, że przyczyną śmierci był szereg chorób współistniejących, z którymi walczyła twarz Trubadurów. - Przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka były choroby współistniejące. Artysta zasłabł i dziś trafił do łódzkiej placówki - komentowała prezenterka Telewizji Polskiej podczas serwisu informacyjnego. Niestety, pomimo uzyskania profesjonalnej opieki medycznej, nie udało się uratować życia muzyka. 

Szpital przyjął męża Ewy Krawczyk w Wielkanoc. Walka o jego życie trwała przez cały dzień. Na ten moment pogrążona w żałobie rodzina nie jest w stanie zajmować się planowaniem uroczystości pogrzebowej. Jeszcze przed śmiercią 74-latek opublikował poruszający wpis. Tuż po wyjściu ze szpitala, po przechorowaniu koronawirusa, powiedział, jak się czuje. "Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi" - mogliśmy przeczytać.

Śmierć Krawczyka pogrążyła w żałobie nie tylko rodzinę i bliskich, ale też cały kraj. Od kilku godzin media społecznościowe są wypełnione po brzegi słowami bólu, rozpaczy i współczucia. Wspomnieniami o muzyku podzielili się dziennikarze i politycy z najróżniejszych ugrupowań. Kondolencje składali członkowie Konfederacji, Koalicji Obywatelskiej, Wiosny, SLD, a także PSL-u. Zmarły udzielił ostatniego wywiadu dla "Super Expressu". 

Rozmawiając z tabloidem, muzyk podziękował Bogu za możliwość dalszego czerpania radości z życia. Materiał ukazał się w Wielki Piątek, a więc trzy dni przed niespodziewaną śmiercią - Wracam do zdrowia. Nie martwcie się o mnie, z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Bóg działa rękoma ludzi. Dziękuję Bogu, że żyję - deklarował.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Mateusz Morawiecki pożegnał Krzysztofa Krawczyka. "Kochany przez wszystkich Polaków"

  • Andrzej Duda złożył kondolencje po śmierci Krzysztofa Krawczyka

  • Masturbował się nad nieprzytomną dziewczyną w "Warsaw Shore". "To przestępstwo seksualne" - twierdzi prawnik

źródło: [TVP Info]

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >