wtv.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

(zdjęcie wykadrowane) Piotr Molecki/East News

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

12 Maja 2021

(Ostatnia zmiana: 21 Maja 2021)

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Uwaga! TVN namówiła na rozmowę Krzysztofa Krawczyka Juniora. Chociaż stacja wyemitowała na razie zapowiedź reportażu, to pewne jest, że syn zmarłego niedawno artysty przedstawi informacje nieświadczące na korzyść żony jego ojca, Ewy Krawczyk.

Wszystko wskazuje na to, że reportaż z synem Krzysztofa Krawczyka w roli głównej może otworzyć kolejny rozdział w medialnym konflikcie, jaki rozpętał się po śmierci muzyka. Krzysztof Krawczyk Junior zgodził się na rozmowę z Uwaga! TVN.

W sieci oraz w telewizji pojawiły się dopiero zapowiedzi reportażu z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Już jednak w tym krótkim materiale widać, że syn legendy polskiej muzyki podzieli się wiadomościami, które mogą zburzyć dotychczasowy wizerunek budowany przez Ewę Krawczyk.

Czy Krzysztof Krawczyk nie kontaktował się z synem?

Dopiero po śmierci Krzysztofa Krawczyka wiele jego fanów dowiedziało się o zawiłej sytuacji rodzinnej muzyka. Okazuje się, że zgon artysty był punktem zapalnym w tykającej bombie rodzinnych animozji.

Chociaż dopiero dziś będzie miała miejsce premiera reportażu Uwaga! TVN to już teraz wiele mówi się o słowach Krzysztofa Krawczyka Juniora. Okazuje się bowiem, że ma on żal nie tylko do swojego ojca, ale również do jego żony, Ewy Krawczyk.

małgorzata wassermann

Ekspertka przeanalizowała mowę ciała Małgorzaty Wassermann

CZYTAJ DALEJ

Na zapowiedzi materiału stacji TVN słyszymy, że syn Krzysztofa Krawczyka miał na pogrzebie ojca mieć uniemożliwiane podejście do jego trumny. — Jest mi smutno, delikatnie mówiąc — wskazał do kamery.

Dodatkowo padło stwierdzenie oskarżające zmarłego muzyka o brak kontaktu ze swoim jedynym synem. Krzysztof Krawczyk Junior poinformował, że ostatni raz widział swojego ojca na żywo półtora roku temu.

Gwiazdor miał zdaniem syna nie chcieć z nim rozmawiać. — On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać — powiedział Krzysztof Krawczyk Junior.

Padają również oskarżenia pod adresem Ewy Krawczyk

Po śmierci męża Ewa Krawczyk odpowiadała na kolejne wypowiedzi Mariana Lichtmana, byłego Trubadura. Zapewniała również, że syn Krzysztofa Krawczyka jest mile widziany.

W czasie programu „Alarm!” wskazała, że jej „serce jest otwarte dla Krzysia juniora”. Dodawała jednocześnie, że spotkała się z nim przy grobie muzyka. Atmosfera miała być życzliwa, a oni sami sobie porozmawiali.

Wyraziła nadzieję, że możliwe, że właśnie ta rozmowa nad grobem Krzysztofa Krawczyka będzie początkiem czegoś dobrego. — Teraz czekam na gest i telefon ze strony Krzysztofa juniora. Nie powinien słuchać złych doradców — orzekła Ewa Krawczyk w programie „Alarm!”.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zupełnie inne spojrzenie na tę sprawę ma syn Krzystzofa Krawczyka. W reportażu Uwaga! TVN padają oskarżenia względem Ewy Krawczyk mówiące o tym, że kobieta świadomie utrudniała kontakt syna z ojcem.

Krzysztof Krawczyk Junior nie żyje w luksusach. Stara się o mieszkanie komunalne

Po śmierci legendy polskiej sceny muzycznej, jak bumerang wróciła sprawa jego syna. Krzysztof Krawczyk Junior jest osobą z niepełnosprawnością. Cierpi na ataki padaczki. Jest to bezpośrednio związane z wypadkiem, w jakim wziął udział jeszcze w latach 80.

Za kierownicą auta, w którym siedział na miejscu pasażera syn Krzysztofa Krawczyka, był sam gwiazdor. Zasnął on za kierownicą i uderzył w drzewo. Obecnie mężczyzna walczy z trudnościami wywołanymi pandemią i startą pracy w papugarni w Zgierzu pod Łodzią.

47-letni Krzysztof Krawczyk Junior ma szanse na to, by niedługo otrzymać mieszkanie komunalne. Obecnie jego głównym źródłem utrzymania jest renta (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Uwaga! TVN / Pudelek

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią m&oacute;wioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >