wtv.pl
Kolejne wiadomości na temat działań Ewy Krawczyk ujrzały światło dzienne

TRICOLORS/East News

„Uwaga! TVN” pokazała kolejny materiał o rodzinie Krawczyków. Nowe taśmy

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Po raz kolejny na światło dzienne wyszły fakty, które nie są korzystne dla Ewy Krawczyk. Wdowa po zmarłym na początku kwietnia artyście nie może dojść do porozumienia ze swoim pasierbem. Krzysztof Krawczyk junior żyje w zupełnie innych warunkach niż jego ojciec. Po śmierci wokalisty umorzona została sprawa o alimenty, jednak jedyne biologiczne dziecko postanowiło walczyć o zachowek. Okazuje się, że jest nagranie, które dokumentuje słowa wypowiedziane przez wdowę.

Nie ulega wątpliwości, że od momentu śmierci Krzysztofa Krawczyka opinia publiczna wiele dowiedziała się na temat jego trzeciej żony Ewy Krawczyk, jak i jedynego syna artysty.

Konflikt rodzinny ujawnił, że Krzysztof Krawczyk junior ma wiele zarzutów względem Ewy Krawczyk. Oliwy do ognia dolał materiał „Uwagi! TVN”. Reportaż powstał jeszcze w styczniu tego roku.

W sprawie nieustannie pojawiają się nowe wątki. Kolejne osoby zabierają głos i nic nie wskazuje na to, by sprawa miała zakończyć się szybko. Teraz wiele mówi się o nagraniu rozmowy Ewy Krawczyk z synem Krzysztofa Krawczyka.

„Taśmy” Ewy Krawczyk

Za pośrednictwem mediów Ewa Krawczyk zapewnia, że z jej strony Krzysztof Krawczyk junior może liczyć na pełne wsparcie. Gotowa jest pomagać mu w trudnej sytuacji.

Szczere słowa syna Krawczyka na temat niedawnego koncertu na cześć jego ojca

Syn Krawczyka nie pojawił się na koncercie, bo go nie zaproszono? Odpowiedział

CZYTAJ DALEJ

Fakty ujawniane w tej sprawie powodują, że słowa wdowy po muzyku nie wszyscy uznają za szczere. Sytuacji tej na pewno nie poprawią taśmy, które zostały ujawnione opinii publicznej.

W momencie, gdy spór na dobre dostał się do mediów i jasne było, że Krzysztof Krawczyk junior będzie walczyć o swoją część spadku po ojcu w sądzie, Ewa Krawczyk zdecydowała się skontaktować z pasierbem.

Na nagraniu słychać, jak Ewa Krawczyk zapewniać ma syna Krzysztofa Krawczyka, że reprezentująca go prawniczka nie dba realnie o jego interes. Wskazała, że bardziej skorzysta w kwestii spadku po ojcu, gdy oficjalnie zrezygnuje z usług prawnika.

[...] powiedz, że ty nie życzysz sobie, żeby ona załatwiała twoje sprawy. Że ty chcesz się dogadać z Ewą, i bez niej. [...] ja ci dam wszystko, co będę mogła i co, uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji — słychać na nagraniu opublikowanym przez „Uwaga! TVN”.

Jednocześnie z ust Ewy Krawczyk padają słowa wprost mówiące o tym, że Krzysztof Igor Krawczyk „nie ma ciekawej sytuacji”. Zrezygnowanie przez niego z walki o zachowek w sądzie i dogadanie się z macochą miało zaowocować zmianą jego sytuacji mieszkaniowej.

Ewa Krawczyk chciała wynająć synowi Krzysztofa Krawczyka mieszkanie?

Dwuczęściowy reportaż „Uwagi! TVN” pokazał, że syn Krzysztofa Krawczyka wiedzie trudne życie. Starał się o mieszkanie komunalne, jednak dotychczas zajmował pokój w mieszkaniu swojego wuja (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

W mieszkaniu miały nieustannie trwać libacje alkoholowe, a Krzysztof Krawczyk junior miał mieć problem nawet ze skorzystaniem z łazienki. Na nagraniach ujawnionych przez „Uwagę! TVN” słychać, jak Ewa Krawczyk ma składać ofertę związaną z nieruchomością.

Wdowa po muzyku miała wskazać, że gdy syn Krzysztofa Krawczyka zrezygnuje z usług prawniczki, ta wynajmie mu mieszkanie. — [...] wyprowadzasz się i żyjesz jak człowiek. Twoja decyzja, Krzysiu. Czy chcesz się pier… z panią mecenas i dalej klepać biedę [...] — przekazać miała Ewa Krawczyk.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres redakcja@wtv.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Uwaga! TVN / Plotek

Podobne artykuły

Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler pokazała piękne zdjęcie z drugiej ciąży. Dziecko niestety zmarło

Czytaj więcej >