wtv.pl
Edyta Górniak opowiada o relacji z Krawczykiem

East News/Tricolors

Edyta Górniak znowu odnosi się do Ewy Krawczyk. Podziwia jej oddanie: "Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze"

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Edyta Górniak w rozmowie z "Na żywo" wspominała relację, jaka łączyła go z Krzysztofem Krawczykiem. Piosenkarka wspomniała również o żonie piosenkarza i o tym, jak pozytywny wpływ miała mieć ona na twórcę "Parostatku".

Czyżby Edyta Górniak dołączyła do tzw. teamu #MuremZaEwunią?

Edyta Górniak o Krawczyku Juniorze

Sprawą dotyczącą rodziny Krzysztofa Krawczyka oraz tego, kto przejmie po nim majątek wynikający ze spadku, od wielu dni żyje cała Polska. Nic dziwnego zatem, że do dyskusji włączać zaczęli się również celebryci, którzy mieli okazję poznać artystę i jego żonę osobiście.

Mowa tu o Edycie Górniak, która w rozmowie z "Faktem" zastanawiała się nad tym, że Krzysztof Igor Krawczyk Junior w istocie ma podstawy ku temu, by ubiegać się o zachowek z tytułu śmierci swojego ojca.

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest ciężko chory. "Pod fasadą kryje się chłopiec na skraju wytrzymałości"

CZYTAJ DALEJ

- Rozumiem z tych fragmentów, że syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i na odwrót, Krzysiu ze swoim synem - zastanawiała się piosenkarka - Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego? - pytała.

W wywiadzie dla "Na żywo" wspominała również relację artystyczną, jaka łączyła ją z Krzysztofem Krawczykiem. Przyznała, że miała też okazję obserwować jego związek ze swoją małżonką Ewą.

Górniak podziwiała związek Krawczyków

Piosenkarka w rozmowie z gazetą wspominała wspólne występy ze zmarłym w kwietniu artystą. Przyznała, że podziwiała w nim pewność siebie na scenie i brak zdenerwowania przed wyjściem do publiczności.

- Podczas prób i przygotowań do naszego wystąpienia, zaskoczona byłam tym, jak panuje nad stresem - opowiadała wokalistka - Jakby radość bycia z publicznością w żadnym stopniu go nie paraliżowała.

Ogromny wpływ na takie podejście do występów miała mieć, jej zdaniem, żona piosenkarza. Edyta Górniak stwierdziła, że podziwiała jej silne wsparcie wobec męża i trwanie przy nim na każdym kroku.

- W jakiś magiczny sposób wpływała na jego komfort artystyczny - tłumaczyła piosenkarka - Była na każdej próbie. Była przy nim zawsze - dodawała.

- Jest moim aniołem stróżem, przyjacielem, powiernikiem i współpracownikiem - mówił niegdyś o swojej żonie w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Krawczyk - Pamięta o rzeczach, które mnie wypadają z głowy i dba o mnie jak o małe dziecko. Bez żony byłbym nikim.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Pudelek.pl, Rmf.fm, Fakt.pl

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Artur Barciś odszedł z Kościoła. "Już dawno się pożegnałem"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >