wtv.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka

Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk/Screen

Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi na koncercie z największymi hitami swego ojca

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Syn Krzysztofa Krawczyka zapowiedział jeden z pierwszych koncertów. Już w przyszłym miesiącu każdy będzie mógł przekonać się o zdolnościach artystycznych syna wielkiego twórcy. Warto podkreślić, że choć Igor Krawczyk żyje na granicy bezdomności, wstęp na koncert jest bezpłatny.

  • Tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka opinia publiczna mogła zapoznać się z wcześniej przygotowanym materiałem "Uwagi! TVN" o synu zmarłego i jego byłej żony - Haliny Żytkowiak. 47-latek żyje w mieszkaniu po dziadkach, które musi dzielić z przemocowymi, nadużywającym alkoholu lokatorami

  • Mężczyzna zmaga się z padaczką pourazową. Niepełnosprawność w stopniu znacznym uniemożliwia podjęcie się pracy. Mieszkaniec Łodzi żyje z renty, która wynosi blisko 1000 złotych. Na co dzień żyje na ulicy przez wzgląd na lęk przed współlokatorami

  • Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala zarzucają TVN-owi kłamstwa i manipulacje. Tymczasem syn gwiazdora już 19 czerwca zagra koncert w jednym z łódzkich domów kultury. Internauci zachwycają się nad jego talentem wokalnym

Od września syn Krzysztofa Krawczyka prowadzi swoją własną stronę. Za pośrednictwem Facebooka wskazuje, że muzyka jest jego miłością. "Zaśpiewam na każdej imprezie. Mam bogaty repertuar, oparty na przeróżnych rodzajach muzyk. Śpiewam piosenki mojego ojca, Elvisa Presleya i innych wykonawców, a także disco polo" - czytamy na fanpage'u Igora.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Syn Krzysztofa Krawczyka zagra przeboje ojca. Koncert już 19 czerwca

Warto podkreślić, że jeszcze po emisji materiału "Uwagi! TVN" syn Krzysztofa Krawczyka opublikował nagranie, na którym śpiewa przeboje swojego ojca. Materiał zdobył kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń, reakcji i setki komentarzy.

Obecnie na Facebooku możemy dostrzec wydarzenie, które odbędzie się już 19 czerwca o godzinie 16:00. W Domu Kultury "502" odbędzie się plenerowy koncert piosenek z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i Elvisa Presley'a. Igor Krawczyk będzie chciał podzielić się swoją "pięciolinią wspomnień".

"Syn Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak, mimo inwalidztwa spowodowanego tragicznym wypadkiem drogowym, realizuje swoją pasję życiową jaka jest śpiew. A ma po temu ogromne predyspozycje" - czytamy na stronie wydarzenia.

Nasz nowy dom

Polsat zapowiada nowy program. Co z "Nasz nowy dom"?

CZYTAJ DALEJ

Koncert odbędzie się przy ul. Andrzeja Sacharowa 18 w Łodzi. Wbrew krytykom Igor Krawczyk nie pobiera pieniędzy za wstęp. Przedsięwzięcie poprowadzi animator kultury Andrzej Śledziński. Zaplanowano także promocję łódzkich twórców, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Widzewa.

Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie dopiero powstało, bowiem jeszcze nie spotkało się z głośnym odbiorem ze strony internautów. 19 czerwca media mogą puścić w świat zaskakujące ujęcia z koncertu.

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu zasad sanitarno-epidemicznych.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [WTV]

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >