wtv.pl > Gwiazdy > Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi na koncercie z największymi hitami swego ojca
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:48

Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi na koncercie z największymi hitami swego ojca

Syn Krzysztofa Krawczyka
Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk/Screen

Syn Krzysztofa Krawczyka zapowiedział jeden z pierwszych koncertów. Już w przyszłym miesiącu każdy będzie mógł przekonać się o zdolnościach artystycznych syna wielkiego twórcy. Warto podkreślić, że choć Igor Krawczyk żyje na granicy bezdomności, wstęp na koncert jest bezpłatny.

  • Tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka opinia publiczna mogła zapoznać się z wcześniej przygotowanym materiałem "Uwagi! TVN" o synu zmarłego i jego byłej żony - Haliny Żytkowiak. 47-latek żyje w mieszkaniu po dziadkach, które musi dzielić z przemocowymi, nadużywającym alkoholu lokatorami

  • Mężczyzna zmaga się z padaczką pourazową. Niepełnosprawność w stopniu znacznym uniemożliwia podjęcie się pracy. Mieszkaniec Łodzi żyje z renty, która wynosi blisko 1000 złotych. Na co dzień żyje na ulicy przez wzgląd na lęk przed współlokatorami

  • Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala zarzucają TVN-owi kłamstwa i manipulacje. Tymczasem syn gwiazdora już 19 czerwca zagra koncert w jednym z łódzkich domów kultury. Internauci zachwycają się nad jego talentem wokalnym

Od września syn Krzysztofa Krawczyka prowadzi swoją własną stronę. Za pośrednictwem Facebooka wskazuje, że muzyka jest jego miłością. "Zaśpiewam na każdej imprezie. Mam bogaty repertuar, oparty na przeróżnych rodzajach muzyk. Śpiewam piosenki mojego ojca, Elvisa Presleya i innych wykonawców, a także disco polo" - czytamy na fanpage'u Igora.

>

Syn Krzysztofa Krawczyka zagra przeboje ojca. Koncert już 19 czerwca

Warto podkreślić, że jeszcze po emisji materiału "Uwagi! TVN" syn Krzysztofa Krawczyka opublikował nagranie, na którym śpiewa przeboje swojego ojca. Materiał zdobył kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń, reakcji i setki komentarzy.

Obecnie na Facebooku możemy dostrzec wydarzenie, które odbędzie się już 19 czerwca o godzinie 16:00. W Domu Kultury "502" odbędzie się plenerowy koncert piosenek z repertuaru Krzysztofa Krawczyka i Elvisa Presley'a. Igor Krawczyk będzie chciał podzielić się swoją "pięciolinią wspomnień".

"Syn Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak, mimo inwalidztwa spowodowanego tragicznym wypadkiem drogowym, realizuje swoją pasję życiową jaka jest śpiew. A ma po temu ogromne predyspozycje" - czytamy na stronie wydarzenia.

Koncert odbędzie się przy ul. Andrzeja Sacharowa 18 w Łodzi. Wbrew krytykom Igor Krawczyk nie pobiera pieniędzy za wstęp. Przedsięwzięcie poprowadzi animator kultury Andrzej Śledziński. Zaplanowano także promocję łódzkich twórców, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Widzewa.

Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie dopiero powstało, bowiem jeszcze nie spotkało się z głośnym odbiorem ze strony internautów. 19 czerwca media mogą puścić w świat zaskakujące ujęcia z koncertu.

Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu zasad sanitarno-epidemicznych. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [WTV]