wtv.pl > Gwiazdy > Syn Krzysztofa Krawczyka wyszedł na ulicę. Zaśpiewał utwory swojego ojca
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Syn Krzysztofa Krawczyka wyszedł na ulicę. Zaśpiewał utwory swojego ojca

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewał w Łodzi
facebook.com/katarzyna.filipiak.142

Krzysztof Krawczyk Junior pojawił się na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, gdzie wykonywał dla przechodniów utwory autorstwa swojego ojca. Zaskoczeni łodzianie zatrzymywali się, by posłuchać syna znanego artysty.

Krzysztof Krawczyk Junior oddał hołd swojemu ojcu, wykonując jego piosenki na łódzkiej ulicy.

Krzysztof Krawczyk Junior w centrum zainteresowania

Dość powiedzieć, że o Krzysztofie Krawczyku Juniorze zrobiło się po śmierci jego ojca głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko za sprawą konfliktu, jaki wystąpił między byłym członkiem Trubadurów Marianem Lichtmanem, a ostatnią żoną Krzysztofa Krawczyka i jego managerem.

Lichtman zarzucał Andrzejowi Kosmali, że ten nie dopuścił, by syn Krzysztofa Krawczyka stanął podczas pogrzebu blisko trumny swojego ojca. Obawiał się również, że 47-latek może zostać wykluczony z roszczeń spadkowych.

Wkrótce okazało się, że jego przypuszczenia się sprawdziły. Wg. doniesień z reportażu "Uwagi!" TVN wynika, że cały majątek po znanym piosenkarzu przejdzie w ręce Ewy Krawczyk. Dodatkowo okazało się, że Krzysztof Krawczyk Junior mimo swojej niepełnosprawności mieszka w trudnych warunkach w pokoju mieszkania dalszej rodziny ojca.

O Krzysztofie Krawczyku Juniorze bardzo dużo mówi się dziś w mediach, nic zatem dziwnego, że łodzianie szybko rozpoznali go w ulicznym śpiewaku, którego dostrzegli na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Krawczyk Junior wychodzi na ulicę

W internecie pojawiły się nagrania zarejestrowanego 15 maja występu Krzysztofa Krawczyka Juniora na najważniejszej ulicy w Łodzi. Młody mężczyzna wystąpił w roli "ulicznego grajka", jakich często spotyka się na Piotrkowskiej.

Ubrany w szarą koszulę z krótkim rękawem i kaszkiet, wykonywał utwory śpiewane niegdyś przez swojego ojca. Przechodnie, którzy tego dnia wybrali się na spacer, mogli usłyszeć takie przeboje jak chociażby "Jak minął dzień", czy kultowy "Parostatek".

Nieoczekiwany występ Krzysztofa Krawczyka Juniora wzbudził żywe zainteresowanie wśród łodzian. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że na Piotrkowską wybrało się wielu spacerowiczów, którzy nie mogli uwierzyć własnym oczom widząc syna wielbionego artysty.

Łodzianie zatrzymywali się, by uwiecznić występ 47-latka na nagraniu wideo lub zrobić pamiątkową fotografię. Krzysztof Krawczyk Junior nie zrażał się jednak tak dużym zainteresowaniem i z ochotą dzielił się swoim talentem wokalnym.

O tym, jak wyglądał występ przekonać można się na zamieszczonych poniżej nagraniach.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źrodło: Plotek.pl, Facebook.com

Powiązane