wtv.pl
Fotografie syna Krzysztofa Krawczyka

facebook.com/igor.krawczyk.1420

Syn Krawczyka opublikował swoje zdjęcia z posiniaczoną twarzą. "Dlaczego?"

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Na Facebooku syna Krzysztofa Krawczyka pojawiły się fotografie, na których widzimy pobitą twarz mężczyzny. Na skórze wyraźnie widać otarcia i siniaki. Krzysztof Cwynar, który podjął opiekę nad mężczyzną przyznał w reportażu "Uwagi!" TVN, że w mieszkaniu, w którym żyje Krzysztof Krawczyk Junior bardzo często dochodziło do pijaństwa.

Stryj, z którym mieszkać miał syn Krzysztofa Krawczyka, zmarł w miesiąc po swoim bracie.

Przerażające fotografie syna Krzysztofa Krawczyka

Katarzyna Filipiak, bliska znajoma syna Krzysztofa Krawczyka, która towarzyszyła mu podczas sobotnich występów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, podczas których mężczyzna wykonywał utwory autorstwa swojego ojca, zamieściła na Facebooku niepokojące fotografie.

Widzimy na nich Krzysztofa Krawczyka Juniora. Jego twarz jest posiniaczona oraz obtarta. Można więc śmiało wysnuć wnioski, że przed wykonaniem tych fotografii mężczyzna musiał zostać pobity.

Tomasz Wiater nie żyje

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE

CZYTAJ DALEJ

Fotografie opatrzone zostały cytatem ze słów kompozytora Krzysztofa Cwynara, prywatnie przyjaciela młodego Krawczyka, które wypowiedział podczas reportażu "Uwagi!" TVN, poświęconego złym warunkom życia syna twórcy "Parostatku".

- To jest jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem - powiedział wówczas Cwynar - Każdy skrzywdzony człowiek musi w końcu trafić na kogoś, kto widzi tę krzywdę. Ja ją zobaczyłem - dodał.

Syn Krawczyka pyta - dlaczego?

Te wyjątkowo smutne fotografie udostępnił również na swoim profilu w mediach społecznościowych sam Krzysztof Krawczyk Junior. Zdjęcia opatrzył krótkim, ale niezwykle wiele mówiącym podpisem.

why dlaczego - napisał.W reportażu "Uwagi!" przedstawiono z jak trudnymi warunkami życiowymi zmaga się syn Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze do niedawna zajmować miał pokój w 2-pokojowym 40-metrowym lokalu w Łodzi, w którym mieszkała rodzina jego stryja Andrzeja Krawczyka.

Brat cenionego piosenkarza zmarł 7 maja. Podczas życia nie stronił jednak podobno od alkoholu. Ze słów Krzysztofa Cwynara wynika, że w mieszkaniu odbywać się miały libacje, utrudniające normalne funkcjonowanie niepełnosprawnemu synowi Krzysztofa Krawczyka.

- Dni spędza tak, że ciągle wędruje, chodzi po ulicach, bo w domu jest pijaństwo - tłumaczył Cwynar w "Uwadze!" - Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga.

Mimo że Krzysztof Krawczyk Junior był jedynym dzieckiem dawnego lidera Trubadurów, ojciec nie przepisał mu nic w spadku. Cały majątek przekazany miał zostać w ręce ostatniej żony piosenkarza, Ewy Krawczyk.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Radiozet.pl

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >