wtv.pl
Fotografie syna Krzysztofa Krawczyka

facebook.com/igor.krawczyk.1420

Syn Krawczyka opublikował swoje zdjęcia z posiniaczoną twarzą. "Dlaczego?"

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Na Facebooku syna Krzysztofa Krawczyka pojawiły się fotografie, na których widzimy pobitą twarz mężczyzny. Na skórze wyraźnie widać otarcia i siniaki. Krzysztof Cwynar, który podjął opiekę nad mężczyzną przyznał w reportażu "Uwagi!" TVN, że w mieszkaniu, w którym żyje Krzysztof Krawczyk Junior bardzo często dochodziło do pijaństwa.

Stryj, z którym mieszkać miał syn Krzysztofa Krawczyka, zmarł w miesiąc po swoim bracie.

Przerażające fotografie syna Krzysztofa Krawczyka

Katarzyna Filipiak, bliska znajoma syna Krzysztofa Krawczyka, która towarzyszyła mu podczas sobotnich występów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, podczas których mężczyzna wykonywał utwory autorstwa swojego ojca, zamieściła na Facebooku niepokojące fotografie.

Widzimy na nich Krzysztofa Krawczyka Juniora. Jego twarz jest posiniaczona oraz obtarta. Można więc śmiało wysnuć wnioski, że przed wykonaniem tych fotografii mężczyzna musiał zostać pobity.

Tomasz Wiater nie żyje

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE

CZYTAJ DALEJ

Fotografie opatrzone zostały cytatem ze słów kompozytora Krzysztofa Cwynara, prywatnie przyjaciela młodego Krawczyka, które wypowiedział podczas reportażu "Uwagi!" TVN, poświęconego złym warunkom życia syna twórcy "Parostatku".

- To jest jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem - powiedział wówczas Cwynar - Każdy skrzywdzony człowiek musi w końcu trafić na kogoś, kto widzi tę krzywdę. Ja ją zobaczyłem - dodał.

Syn Krawczyka pyta - dlaczego?

Te wyjątkowo smutne fotografie udostępnił również na swoim profilu w mediach społecznościowych sam Krzysztof Krawczyk Junior. Zdjęcia opatrzył krótkim, ale niezwykle wiele mówiącym podpisem.

why dlaczego - napisał.W reportażu "Uwagi!" przedstawiono z jak trudnymi warunkami życiowymi zmaga się syn Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze do niedawna zajmować miał pokój w 2-pokojowym 40-metrowym lokalu w Łodzi, w którym mieszkała rodzina jego stryja Andrzeja Krawczyka.

Brat cenionego piosenkarza zmarł 7 maja. Podczas życia nie stronił jednak podobno od alkoholu. Ze słów Krzysztofa Cwynara wynika, że w mieszkaniu odbywać się miały libacje, utrudniające normalne funkcjonowanie niepełnosprawnemu synowi Krzysztofa Krawczyka.

- Dni spędza tak, że ciągle wędruje, chodzi po ulicach, bo w domu jest pijaństwo - tłumaczył Cwynar w "Uwadze!" - Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga.

Mimo że Krzysztof Krawczyk Junior był jedynym dzieckiem dawnego lidera Trubadurów, ojciec nie przepisał mu nic w spadku. Cały majątek przekazany miał zostać w ręce ostatniej żony piosenkarza, Ewy Krawczyk.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Radiozet.pl

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >