wtv.pl > Gwiazdy > Syn Krawczyka opublikował swoje zdjęcia z posiniaczoną twarzą. "Dlaczego?"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:47

Syn Krawczyka opublikował swoje zdjęcia z posiniaczoną twarzą. "Dlaczego?"

Fotografie syna Krzysztofa Krawczyka
facebook.com/igor.krawczyk.1420

Na Facebooku syna Krzysztofa Krawczyka pojawiły się fotografie, na których widzimy pobitą twarz mężczyzny. Na skórze wyraźnie widać otarcia i siniaki. Krzysztof Cwynar, który podjął opiekę nad mężczyzną przyznał w reportażu "Uwagi!" TVN, że w mieszkaniu, w którym żyje Krzysztof Krawczyk Junior bardzo często dochodziło do pijaństwa.

Stryj, z którym mieszkać miał syn Krzysztofa Krawczyka, zmarł w miesiąc po swoim bracie.

Przerażające fotografie syna Krzysztofa Krawczyka

Katarzyna Filipiak, bliska znajoma syna Krzysztofa Krawczyka, która towarzyszyła mu podczas sobotnich występów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, podczas których mężczyzna wykonywał utwory autorstwa swojego ojca, zamieściła na Facebooku niepokojące fotografie.

Widzimy na nich Krzysztofa Krawczyka Juniora. Jego twarz jest posiniaczona oraz obtarta. Można więc śmiało wysnuć wnioski, że przed wykonaniem tych fotografii mężczyzna musiał zostać pobity.

Fotografie opatrzone zostały cytatem ze słów kompozytora Krzysztofa Cwynara, prywatnie przyjaciela młodego Krawczyka, które wypowiedział podczas reportażu "Uwagi!" TVN, poświęconego złym warunkom życia syna twórcy "Parostatku".

- To jest jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem - powiedział wówczas Cwynar - Każdy skrzywdzony człowiek musi w końcu trafić na kogoś, kto widzi tę krzywdę. Ja ją zobaczyłem - dodał.

Syn Krawczyka pyta - dlaczego?

Te wyjątkowo smutne fotografie udostępnił również na swoim profilu w mediach społecznościowych sam Krzysztof Krawczyk Junior. Zdjęcia opatrzył krótkim, ale niezwykle wiele mówiącym podpisem.

why dlaczego - napisał.

W reportażu "Uwagi!" przedstawiono z jak trudnymi warunkami życiowymi zmaga się syn Krzysztofa Krawczyka. Jeszcze do niedawna zajmować miał pokój w 2-pokojowym 40-metrowym lokalu w Łodzi, w którym mieszkała rodzina jego stryja Andrzeja Krawczyka.

Brat cenionego piosenkarza zmarł 7 maja. Podczas życia nie stronił jednak podobno od alkoholu. Ze słów Krzysztofa Cwynara wynika, że w mieszkaniu odbywać się miały libacje, utrudniające normalne funkcjonowanie niepełnosprawnemu synowi Krzysztofa Krawczyka.

- Dni spędza tak, że ciągle wędruje, chodzi po ulicach, bo w domu jest pijaństwo - tłumaczył Cwynar w "Uwadze!" - Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga.

Mimo że Krzysztof Krawczyk Junior był jedynym dzieckiem dawnego lidera Trubadurów, ojciec nie przepisał mu nic w spadku. Cały majątek przekazany miał zostać w ręce ostatniej żony piosenkarza, Ewy Krawczyk.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Radiozet.pl