wtv.pl
Andrzej Krawczyk nie żyje

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Odszedł w południe

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

W wieku 70 lat zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk. Mężczyzna miał 70 lat. Na oficjalnym Facebooku piosenkarza pojawiło się oficjalne oświadczenie rodziny. O jego ciężkim stanie zdrowia informowała wcześniej Ewa Krawczyk.

Andrzej Krawczyk zmarł miesiąc po swoim bracie.

Andrzej Krawczyk dołączył do brata

Niezwykle smutne wieści pojawiły się na oficjalnej stronie Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Poinformowano o śmierci jego brata, Andrzeja, który odejść miał dziś w południe.

To kolejna wielka tragedia w rodzinie Krawczyków. Zaledwie miesiąc temu, 5 kwietnia, zmarł wybitny, kochany przez miliony słuchaczy w Polsce i za granicą wokalista, Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz odszedł niedługo po tym, jak wyszedł ze szpitala, gdzie trafił zakażony koronawirusem.

Ministerstwo Zdrowia

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia i UODO ws. zaświadczeń o przyjęciu szczepienia

CZYTAJ DALEJ

O chorobie jego brata Andrzeja Krawczyka opinia publiczna dowiedziała się za sprawą konfliktu Mariana Lichtmana z Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Wówczas małżonka zmarłego piosenkarza wystosowała na Facebooku oficjalny list do perkusisty Trubadurów, w którym prosiła go o uszanowanie żałoby i powiadomiła o trudnej sytuacji rodzinnej.

(...) w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios - pisała Ewa Krawczyk na Facebooku - Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!

Bracia Krawczykowie

Niestety, stan Andrzeja Krawczyka okazał się zbyt ciężki, by udało się go uratować. Dziś w południe dołączył do swojego brata Krzysztofa. Na Facebooku muzyka pojawiła się informacja od najbliższych zmarłego.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina - napisano w mediach społecznościowych.


Andrzej Krawczyk, w przeciwieństwie do swojego brata Krzysztofa, urodził się w Poznaniu. Na świat przyszedł w 1950 r., co oznacza, że był 4 lata młodszy od późniejszego twórcy hitu "Parostatek". Był jedynym rodzeństwem artysty.

Swoim wspomnieniem oraz pięknymi fotografiami Andrzeja Krawczyka podzielił się również manager Andrzej Kosmala.

Człowiek dusza. Jego talenty poszły w stronę malarstwa - napisał przyjaciel rodziny Krawczyków - Był znakomitym kopistą.Na zamówienie malował kopie mistrzów epoki renesansu i szkoły holenderskiej - dodał.Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Jastrzabpost.pl

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >