wtv.pl

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Odszedł w południe

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

W wieku 70 lat zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk. Mężczyzna miał 70 lat. Na oficjalnym Facebooku piosenkarza pojawiło się oficjalne oświadczenie rodziny. O jego ciężkim stanie zdrowia informowała wcześniej Ewa Krawczyk.

Andrzej Krawczyk zmarł miesiąc po swoim bracie.

Andrzej Krawczyk dołączył do brata

Niezwykle smutne wieści pojawiły się na oficjalnej stronie Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Poinformowano o śmierci jego brata, Andrzeja, który odejść miał dziś w południe.

To kolejna wielka tragedia w rodzinie Krawczyków. Zaledwie miesiąc temu, 5 kwietnia, zmarł wybitny, kochany przez miliony słuchaczy w Polsce i za granicą wokalista, Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz odszedł niedługo po tym, jak wyszedł ze szpitala, gdzie trafił zakażony koronawirusem.

O chorobie jego brata Andrzeja Krawczyka opinia publiczna dowiedziała się za sprawą konfliktu Mariana Lichtmana z Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Wówczas małżonka zmarłego piosenkarza wystosowała na Facebooku oficjalny list do perkusisty Trubadurów, w którym prosiła go o uszanowanie żałoby i powiadomiła o trudnej sytuacji rodzinnej.

(...) w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios - pisała Ewa Krawczyk na Facebooku - Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!

Bracia Krawczykowie

Niestety, stan Andrzeja Krawczyka okazał się zbyt ciężki, by udało się go uratować. Dziś w południe dołączył do swojego brata Krzysztofa. Na Facebooku muzyka pojawiła się informacja od najbliższych zmarłego.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina - napisano w mediach społecznościowych.

Andrzej Krawczyk, w przeciwieństwie do swojego brata Krzysztofa, urodził się w Poznaniu. Na świat przyszedł w 1950 r., co oznacza, że był 4 lata młodszy od późniejszego twórcy hitu "Parostatek". Był jedynym rodzeństwem artysty.

Swoim wspomnieniem oraz pięknymi fotografiami Andrzeja Krawczyka podzielił się również manager Andrzej Kosmala.

Człowiek dusza. Jego talenty poszły w stronę malarstwa - napisał przyjaciel rodziny Krawczyków - Był znakomitym kopistą.Na zamówienie malował kopie mistrzów epoki renesansu i szkoły holenderskiej - dodał.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Powód śmierci serialowego porucznika Borewicza doprowadza do łez. Nie każdy wiedział, co się stało
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner podzieliła się trudnymi wspomnieniami związanymi z chorobą mamy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje rysownik Tomasz Wiater. Współpracował z Tygodnikiem NIE
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]