wtv.pl
Andrzej Krawczyk nie żyje

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Nie żyje brat Krzysztofa Krawczyka. Odszedł w południe

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

W wieku 70 lat zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Krawczyk. Mężczyzna miał 70 lat. Na oficjalnym Facebooku piosenkarza pojawiło się oficjalne oświadczenie rodziny. O jego ciężkim stanie zdrowia informowała wcześniej Ewa Krawczyk.

Andrzej Krawczyk zmarł miesiąc po swoim bracie.

Andrzej Krawczyk dołączył do brata

Niezwykle smutne wieści pojawiły się na oficjalnej stronie Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Poinformowano o śmierci jego brata, Andrzeja, który odejść miał dziś w południe.

To kolejna wielka tragedia w rodzinie Krawczyków. Zaledwie miesiąc temu, 5 kwietnia, zmarł wybitny, kochany przez miliony słuchaczy w Polsce i za granicą wokalista, Krzysztof Krawczyk. Piosenkarz odszedł niedługo po tym, jak wyszedł ze szpitala, gdzie trafił zakażony koronawirusem.

Ministerstwo Zdrowia

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia i UODO ws. zaświadczeń o przyjęciu szczepienia

CZYTAJ DALEJ

O chorobie jego brata Andrzeja Krawczyka opinia publiczna dowiedziała się za sprawą konfliktu Mariana Lichtmana z Ewą Krawczyk i Andrzejem Kosmalą. Wówczas małżonka zmarłego piosenkarza wystosowała na Facebooku oficjalny list do perkusisty Trubadurów, w którym prosiła go o uszanowanie żałoby i powiadomiła o trudnej sytuacji rodzinnej.

(...) w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios - pisała Ewa Krawczyk na Facebooku - Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!

Bracia Krawczykowie

Niestety, stan Andrzeja Krawczyka okazał się zbyt ciężki, by udało się go uratować. Dziś w południe dołączył do swojego brata Krzysztofa. Na Facebooku muzyka pojawiła się informacja od najbliższych zmarłego.

Dzisiaj zmarł Brat Krzysztofa Krawczyka Śp.Andrzej Krawczyk Artysta-malarz Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju. Rodzina - napisano w mediach społecznościowych.


Andrzej Krawczyk, w przeciwieństwie do swojego brata Krzysztofa, urodził się w Poznaniu. Na świat przyszedł w 1950 r., co oznacza, że był 4 lata młodszy od późniejszego twórcy hitu "Parostatek". Był jedynym rodzeństwem artysty.

Swoim wspomnieniem oraz pięknymi fotografiami Andrzeja Krawczyka podzielił się również manager Andrzej Kosmala.

Człowiek dusza. Jego talenty poszły w stronę malarstwa - napisał przyjaciel rodziny Krawczyków - Był znakomitym kopistą.Na zamówienie malował kopie mistrzów epoki renesansu i szkoły holenderskiej - dodał.Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Facebook.com, Jastrzabpost.pl

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Artur Barciś odszedł z Kościoła. "Już dawno się pożegnałem"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >