wtv.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka

"Uwaga! TVN"/150521/Screen z programu

Pierwsza żona Krawczyka o jego synu: Trzeba pomóc temu dziecku

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Syn Krzysztofa Krawczyka wymaga pilnej pomocy? Pierwsza żona zmarłego gwiazdora udzieliła komentarza dla jednego z tabloidów. Grażyna Krawczyk, bo o niej mowa, nie kryła poruszenia i zaniepokojenia sytuacją mężczyzny. Co więcej, kobieta zdradziła kulisy rozmowy ze swoją byłą teściową - Lucyną.

Dziennikarze "Uwaga! TVN" przygotowali materiał o synu Krzysztofa Krawczyka. Mieszkaniec Łodzi dzieli lokum w kamienicy ze swoim stryjem i jego dorosłym synem. Z relacji stacji wynika, że 47-latek znajduje się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje na granicy bezdomności. Większość dnia spędza na dworze, by uniknąć stresu związanego z przemocowymi lokatorami. Mężczyzna w wieku 14 lat doznał poważnego wypadku samochodowego. W wyniku zdarzenia Igor cierpi na padaczkę pourazową.

Syn Krzysztofa Krawczyka wymaga pilnej pomocy? Grażyna Krawczyk przerwała milczenie

Warto podkreślić, że choroba uniemożliwia mężczyźnie podjęcie pracy. Co więcej, Krzysztof Igor Krawczyk utrzymuje się renty o wysokości 1000 złotych, co pozwala na zaspokojenie jedynie podstawowych potrzeb.

Grażyna Krawczyk udzieliła komentarza dla redakcji Pomponika. Kobieta nie mogła dojść do siebie po obejrzeniu materiału "Uwaga! TVN". - Trzeba pomóc temu dziecku - zaczęła, po czym dodała - Ja wierzę, że rodzina nie zostawi go bez niczego.

Była żona Krzysztofa Krawczyka wyznała, że nawet po rozwodzie utrzymywała ciepłe relacje ze swoją teściową, Lucyną. - Moja była teściowa mówiła mi, że to mieszkanie dla Krzysia - deklarowała dla Pomponika, mówiąc o lokum, które należało właśnie do matki wokalisty.

Co ciekawe, rozmówczyni tabloidu niejednokrotnie opiekowała się małym synem Krzysztofa Krawczyka, gdy odwiedzała ją była teściowa. - On bawił się u mnie w pokoju zabawkami - wspomniała, przytaczając treść dawnej rozmowy z Lucyną Krawczyk.

- Mówiła mi nawet tak: "Krzysztof bardzo kłóci się z Haliną. Nie jest szczęśliwy i żałuje rozwodu z tobą [...] Wiem, że będziesz dobrą matką dla jego dziecka - tłumaczyła dla dziennikarzy Pomponika.

Tuż po emisji materiału "Uwagi! TVN" menedżer Krzysztofa Krawczyk oskarżył stację telewizyjną o kłamstwo. Ewa Krawczyk odmówiła udzielenia komentarza dla "Super Expressu", przekonując, iż sam Krzysztof Krawczyk byłby załamany po obejrzeniu reportażu.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Pomponik/Uwaga! TVN]

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber w ogniu krytyki. Pokazała się wśród uchodźców i szybko zniknęła

Czytaj więcej >
Maja i Grzegorz Hyży.

Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"

Czytaj więcej >
Przyczyną śmierci Bronisława Cieślaka był nowotwór.

Powód śmierci serialowego porucznika Borewicza doprowadza do łez. Nie każdy wiedział, co się stało

Czytaj więcej >
Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ciężkiej sytuacji z dzieciństwa

Czytaj więcej >