wtv.pl > Gwiazdy > Ewa Krawczyk nagrana, podczas składania propozycji synowi Krawczyka
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:47

Ewa Krawczyk nagrana, podczas składania propozycji synowi Krawczyka

Nowe informacje na temat zachowania Ewy Krawczyk względem syna Krzysztofa Krawczyka
ARTUR KRASZEWSKI/East News

W ostatnim czasie wiele mówi się o konflikcie Krzysztofa Krawczyka Juniora z rodziną, w tym z żoną zmarłego w kwietniu artysty Ewy Krawczyk. Reportaż „Uwaga! TVN” ujawnił, że sytuacja życiowa syna legendy polskiej sceny muzycznej jest trudna. Na jaw wyszły kolejne informacje rzucające cień na słowa żony Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że została ona nagrana w trakcie składania propozycji swojemu pasierbowi.

Od czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka, jego żona Ewa Krawczyk nie znika z pierwszych stron gazet oraz nagłówków. Wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie zmieni.

W związku z reportażem programu „Uwaga! TVN” Ewa Krawczyk musi zmierzyć się ze sporym kryzysem wizerunkowym. Wdowa po muzyku nie została w nim bowiem pokazana w korzystnym świetle.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk obawiali się reportażu „Uwagi! TVN”?

Wszystko wskazuje na to, że Ewa Krawczyk przez pewien czas będzie musiała tłumaczyć się ze swojej relacji z synem zmarłego męża. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, ich kontakt nie tylko nie należy do najlepszych, ale praktycznie w ogóle go nie ma.

Nagrany jeszcze przed śmiercią reportaż telewizji TVN rzucił nowe światło na wewnętrzne relacje rodzinne. Już wcześniej informowaliśmy, że Krzysztof Krawczyk Junior boryka się z przemocą oraz brakiem środków na życie z racji problemów z pracą z powodu orzeczenia o niepełnosprawności (więcej informacji przeczytasz >TUTAJ<).

Teraz na jaw wyszła kolejna informacja pokazująca zakulisową rozgrywkę w znanej rodzinie. Ewa Krawczyk odwiedziła Krzysztofa Krawczyka Juniora, ale nie wiedziała, że jest nagrywana.

Syn zmarłego muzyka podzielił się z reporterem „Uwagi! TVN” zapisem ich rozmowy. Okazuje się, że ani Ewa Krawczyk, ani sam Krzysztof Krawczyk nie byli zadowoleni, że powstaje materiał na temat syna muzyka.

Wdowa miała odwiedzić Krzysztofa Krawczyka Juniora i złożyć mu propozycję. Została nagrana i wszyscy dowiedzieli się, że próbowała przekonać swojego pasierba do tego, by zrezygnował on z pomocy prawnej i dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.

Spore kontrowersje wokół zachowania Ewy Krawczyk względem Krzysztofa Krawczyka Juniora

„Dzień Dobry TVN” przekazuje informacje pochodzące od Tomasza Patory, autora reportażu na temat sytuacji Krzysztofa Juniora. Według przekazywanych informacji Ewa Krawczyk miała nakazywać pasierbowi, by zrezygnował z pomocy adwokatów.

Dodatkowo wskazała mu, że może mu pokazać jak to zrobić, jeśli sam nie wie, jak spełnić to żądanie. Zaoferować miała korzyści płynące z podjęcia przez Krzysztofa Krawczyka Juniora takiej decyzji.

Okazuje się, że w zamian syn Krzysztofa Krawczyka mógłby liczyć na otrzymanie czegoś ze spadku swojego ojca. Co jest o tyle kuszące, że jakiś czas temu został on pozbawiony wszystkich praw w związku ze zmianą testamentu, gdzie wszystko, łącznie z prawami autorskimi, zostało przepisane na Ewę Krawczyk.

Z przekazu „Dzień Dobry TVN” dowiedzieć można się jeszcze, że Ewa Krawczyk przekazać miała pasierbowi, by ten „dał sobie spokój z tą prasą”, gdyż ona ma już tego dosyć.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TeleShow Wirtualna Polska / Dzień Dobry TVN / Uwaga! TVN

Powiązane