wtv.pl
Nowe informacje na temat zachowania Ewy Krawczyk względem syna Krzysztofa Krawczyka

ARTUR KRASZEWSKI/East News

Ewa Krawczyk nagrana, podczas składania propozycji synowi Krawczyka

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W ostatnim czasie wiele mówi się o konflikcie Krzysztofa Krawczyka Juniora z rodziną, w tym z żoną zmarłego w kwietniu artysty Ewy Krawczyk. Reportaż „Uwaga! TVN” ujawnił, że sytuacja życiowa syna legendy polskiej sceny muzycznej jest trudna. Na jaw wyszły kolejne informacje rzucające cień na słowa żony Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że została ona nagrana w trakcie składania propozycji swojemu pasierbowi.

Od czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka, jego żona Ewa Krawczyk nie znika z pierwszych stron gazet oraz nagłówków. Wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie zmieni.

W związku z reportażem programu „Uwaga! TVN” Ewa Krawczyk musi zmierzyć się ze sporym kryzysem wizerunkowym. Wdowa po muzyku nie została w nim bowiem pokazana w korzystnym świetle.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk obawiali się reportażu „Uwagi! TVN”?

Wszystko wskazuje na to, że Ewa Krawczyk przez pewien czas będzie musiała tłumaczyć się ze swojej relacji z synem zmarłego męża. Wbrew wcześniejszym zapewnieniom, ich kontakt nie tylko nie należy do najlepszych, ale praktycznie w ogóle go nie ma.

Nagrany jeszcze przed śmiercią reportaż telewizji TVN rzucił nowe światło na wewnętrzne relacje rodzinne. Już wcześniej informowaliśmy, że Krzysztof Krawczyk Junior boryka się z przemocą oraz brakiem środków na życie z racji problemów z pracą z powodu orzeczenia o niepełnosprawności (więcej informacji przeczytasz >TUTAJ<).

policja

Przed weekendem policja zapowiada kontrole przestrzegania obostrzeń

CZYTAJ DALEJ

Teraz na jaw wyszła kolejna informacja pokazująca zakulisową rozgrywkę w znanej rodzinie. Ewa Krawczyk odwiedziła Krzysztofa Krawczyka Juniora, ale nie wiedziała, że jest nagrywana.

Syn zmarłego muzyka podzielił się z reporterem „Uwagi! TVN” zapisem ich rozmowy. Okazuje się, że ani Ewa Krawczyk, ani sam Krzysztof Krawczyk nie byli zadowoleni, że powstaje materiał na temat syna muzyka.

Wdowa miała odwiedzić Krzysztofa Krawczyka Juniora i złożyć mu propozycję. Została nagrana i wszyscy dowiedzieli się, że próbowała przekonać swojego pasierba do tego, by zrezygnował on z pomocy prawnej i dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.

Spore kontrowersje wokół zachowania Ewy Krawczyk względem Krzysztofa Krawczyka Juniora

„Dzień Dobry TVN” przekazuje informacje pochodzące od Tomasza Patory, autora reportażu na temat sytuacji Krzysztofa Juniora. Według przekazywanych informacji Ewa Krawczyk miała nakazywać pasierbowi, by zrezygnował z pomocy adwokatów.

Dodatkowo wskazała mu, że może mu pokazać jak to zrobić, jeśli sam nie wie, jak spełnić to żądanie. Zaoferować miała korzyści płynące z podjęcia przez Krzysztofa Krawczyka Juniora takiej decyzji.

Okazuje się, że w zamian syn Krzysztofa Krawczyka mógłby liczyć na otrzymanie czegoś ze spadku swojego ojca. Co jest o tyle kuszące, że jakiś czas temu został on pozbawiony wszystkich praw w związku ze zmianą testamentu, gdzie wszystko, łącznie z prawami autorskimi, zostało przepisane na Ewę Krawczyk.

Z przekazu „Dzień Dobry TVN” dowiedzieć można się jeszcze, że Ewa Krawczyk przekazać miała pasierbowi, by ten „dał sobie spokój z tą prasą”, gdyż ona ma już tego dosyć.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: TeleShow Wirtualna Polska / Dzień Dobry TVN / Uwaga! TVN

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >