wtv.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak wypowiedziała się na temat sytuacji Ewy Krawczyk. "To jest bardzo trudne i niezgrabne"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:48

Edyta Górniak wypowiedziała się na temat sytuacji Ewy Krawczyk. "To jest bardzo trudne i niezgrabne"

Edyta Górniak staje w obronie Ewy Krawczyk
TRICOLORS/East News

W ostatnim czasie Edyta Górniak gości w sporej liczbie nagłówków. Takiego obrotu spraw jednak chyba nikt nie mógł przewidzieć. Ewa Krawczyk znalazła niespodziewanego sojusznika w toczonej z pasierbem bitwie o spadek po mężu. Diwa postanowiła wypowiedzieć się w temacie dziedziczenia oraz sytuacji wdowy po muzyku.

Nie ulega wątpliwości, że Edyta Górniak z cenionej piosenkarki stała się naczelną koronasceptyczką oraz specjalistką niemal od wszystkiego. Teraz gwiazda postanowiła włączyć się w medialny konflikt syna Krzysztofa Krawczyka oraz jego macochy Ewy Krawczyk.

Niespodziewana deklaracja stawiająca Edytę Górniak po stronie wdowy po Krzysztofie Krawczyku padła w czasie wywiadu dla „Faktu”. Okazuje się, że była reprezentantka Polski na Eurowizji zna się nie tylko m.in. na aspekcie duchowości, ale również na należnościach spadkowych.

Ewa Krawczyk broniona przez Edytę Górniak

Trudno było nie słyszeć o sprawie dotyczącej rodziny Krawczyków i wydaje się, że nie ominęła również ona uszu Edyty Górniak. Poczuła się ona w obowiązku publicznego skomentowania konfliktu rodzinnego.

Na łamach „Faktu” nie ukrywała, że stoi po stronie wdowy po Krzysztofie Krawczyku. — To jest bardzo trudne i niezgrabne, że w takim momencie, kiedy pani Ewa nagle zostaje bez ukochanego męża, musi się zmagać z dodatkowymi rzeczami — oceniła Edyta Górniak.

To jednak nie wszystko. Edyta Górniak postanowiła skomentować działania Krzysztofa Igora Krawczyka dążące do tego, by otrzymał on część majątku po swoim ojcu.

Przypomnimy, że 47-letni mężczyzna cierpi na ataki padaczki, które są efektem wypadku. W latach 80. syn Krzysztofa Krawczyka razem z ojcem miał wypadek samochodowy.

Do dziś boryka się z tego powodu z niepełnosprawnościami. Z perspektywy Edyty Górniak sprawa wygląda jednak nieco inaczej. Nie jest to opinia korzystna dla syna Krzysztofa Krawczyka.

W opinii Edyty Górniak syn muzyka nie ma prawa do spadku?

W „Fakcie” dowiedzieć można, że Edyta Górniak sprzeciwia się stereotepowemu podejściu do kwestii rodzinnych.Mamy takie [...] podejście, że jeśli ktoś jest związany rodzinnością w znaczeniu nie duchowym, tylko biologicznym, to jemu się wszystko należy, wszystko mu wolno — orzekła Edyta Górniak.

Wokalistka prężnie działająca obecnie w sieci pokusiła się o dość mocne oceny w kwestii należności synowi Krzysztofa Krawczyka spadku. Przyznała, że o sprawie wie jedynie z fragmentów materiałów „Uwaga! TVN”, jednak nie przeszkodziło to w jasnej ocenie zawiłej sprawy konfliktu rodzinnego.

Podwaliną powątpiewania w kwestie spadkowe był fakt, iż relacje Krzysztofa Krawczyka i jego syna nie były dobre. Edyta Górniak stwierdziła, że skoro Krzysztof Igor Krawczyk „nie był obecny w jego życiu (Krzysztofa Krawczyka — przyp. red.), a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego?”, zapytała w „Fakcie” diwa.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Fakt / Pudelek