wtv.pl
Uwaga! TVN wyemitowała pierwszą część reportażu z Krzysztofem Juniorem

screen Uwaga! TVN, uwaga.tvn.pl

Syn Krawczyka przerwał milczenie. Opowiedział o tragicznych sytuacjach, które przeżywa w domu

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Wczoraj w programie „Uwaga! TVN” wyemitowaną pierwszą część reportażu z Krzysztofem Juniorem w roli głównej. Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się na szczere wyznania, które mogą sporo namieszać w trwającym konflikcie medialnym po śmierci artysty.

Od czasu śmierci Krzysztofa Krawczyka, w mediach nieustannie pojawiają się kolejne doniesienia o konflikcie między Krzysztofem Juniorem a rodziną jego ojca. Niestety reportaż „Uwaga! TVN” może jedynie dolać oliwy do ognia.

W pierwszej części reportażu wyemitowanej wczoraj Krzysztof Junior otwiera się na temat swojej obecnej sytuacji. Nie jest ona nie tylko bliska ideału, ale jak wskazuje syn Krzysztofa Krawczyka tam, gdzie mieszka jest zwyczajnie niebezpiecznie.

Szczere wyznanie Krzysztofa Juniora. Sytuacja w mieszkaniu nie jest łatwa

Niespodziewane odejście Krzysztofa Krawczyka ponownie wyciągnęło na światło dzienne sytuację jego syna, Krzysztofa Juniora. 48-letni mężczyzna nie wiedzie życia podobnego do swojego ojca.

Krzysztof Junior zajmuje pokój w mieszkaniu swojego wujka Andrzeja. Mieszkanie po dziadkach zajmują więc cztery osoby oraz pies. Niestety współlokatorzy nie sprawiają, że syn Krzysztofa Krawczyka czuje się dobrze w swoich czterech ścianach.

konferencja nik

Prezentacja raportu NIK dotyczącego wyborów kopertowych

CZYTAJ DALEJ

W reportażu pojawił się również Krzysztof Cywnar. Wskazał on, że Krzysztof Junior „dni spędza tak, że ciągle wędruje, chodzi po ulicach, bo w domu jest pijaństwo”. Dodał jednocześnie, że bywają sytuacje, gdy syn zmarłego w kwietniu muzyka nie może skorzystać z łazienki, gdyż również tam odbywa się impreza.

W takim samym tonie wypowiedział się sam Krzysztof Junior. Wyznał, że często nawet umycie się, wzięcie prysznica w domu jest niemożliwe. — Ja na przykład do jakiejś znajomej idę — powiedział w pierwszej części reportażu „Uwagi! TVN”.

Krzysztof Cywnar: „to jeden z najstraszniejszych rodzinnych horrorów, o jakich słyszałem”

Widzowie TVN zagłębili się w to, jak wygląda obecnie życie syna Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Junior zajmuje mały pokój, który zastawiony jest wieloma rzeczami.

Z reportażu dowiedzieć można się, iż otrzymuje on od wuja Andrzeja oraz jego żony przekaz mówiący, że niedługo nie będzie mógł już dalej z nimi mieszkać. Jeszcze jakiś czas temu opiekun 48-letniego mężczyzny z łódzkiego „Studia integracji” wyrażał radość w związku z realną nadzieją, że Krzysztof Junior otrzyma mieszkanie komunalne.

Krzysztof Cywnar nie ukrywał, że sytuacja Krzysztofa Juniora jest trudna i zwyczajnie dzieje mu się krzywda. Obecnie utrzymuje się on jedynie z renty inwalidzkiej, gdyż ma orzeczenie o tym, iż jest całkowicie niezdolny do pracy. Miesięcznie gospodaruje zaledwie 1000 złotych.

Syn nie mógł utrzymywać kontaktu z Krzysztofem Krawczykiem?

Chociaż druga część reportażu ma szanse wywołać małe trzęsienie ziemi w związku, iż poruszany będzie tam temat żony Krzysztofa Krawczyka, Ewy, to już teraz wiele mówi się o tym, że Krzysztof Junior przedstawił informacje mocno uderzające w wizerunek zarówno swojego ojca, jak i jego życiowej partnerki.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Uwaga! TVN / Radio Zet

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >