wtv.pl > Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Mateusz Morawiecki
19.03.2022 08:42 Mateusz Morawiecki pożegnał Krzysztofa Krawczyka. "Kochany przez wszystkich Polaków"

Od kilku godzin politycy i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych żegnają Krzysztofa Krawczyka. Do grona dołączył Mateusz Morawiecki, który odwołał się do jednego z najsłynniejszych utworów artysty. Wykorzystując słowa z "Chciałbym być" poruszył internautów. Jego wpis zgromadził półtora tysiąca reakcji i komentarzy. Niestety nie wszyscy użytkownicy Twittera potrafili się zachować. Pod komunikatem zawrzało od teorii spiskowych. „Chciałem pięknie żyć, garściami życie brać” - tak też w naszych oczach żył wielki artysta Krzysztof Krawczyk. Jego śmierć wywołała smutek wielu z nas. Chyba nie ma osoby w Polsce, która nie zna Jego twórczości. Dziękujemy za nią. Spoczywaj w pokoju. pic.twitter.com/pxoz07VTYz— Mateusz Morawiecki (@MorawieckiM) April 5, 2021

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.
19.03.2022 08:41 Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

W poniedziałek w wieku 74 lat zmarł kultowy polski piosenkarz Krzysztof Krawczyk. Artystę żegnały czołowe postaci polskiego życia publicznego, w tym - politycy. Popularność Krawczykowi przyniosły przeboje takie jak "Chciałem być", "Parostatek" czy "Mój przyjacielu".- Jego śmierć wywołała smutek wielu z nas. Chyba nie ma osoby w Polsce, która nie zna Jego twórczości. Dziękujemy za nią. Spoczywaj w pokoju - napisał na Twitterze prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Wpis pożegnalny zamieścił w mediach społecznościowych także prezydent Andrzej Duda, który stwierdził, że "młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął".Osąd prezydenta spotkał się jednak z protestem polityków opozycji. - Organizatorzy Juwenaliów bili się o obecność Krzysztofa Krawczyka. Studenci szaleli na punkcie tych piosenek. Jego odbiorca był międzypokoleniowy. Jak bardzo trzeba być odklejonym, pisząc takie głupoty? - pisał Michał Szczerba z KO. Podobnego zdania był Krzysztof Śmiszek z Lewicy.Także młodzież komentująca wpis prezydenta dawała do zrozumienia, że Andrzej Duda pomylił się w swojej ocenie. - Znam utwory Krawczyka lepiej, niż Pan Konstytucję - napisała jedna z internautek.

wtv
19.03.2022 08:20 Nie żyje Krzysztof Krawczyk. Miał 74 lata

Krzysztof Krawczyk ostatnie dwa tygodnie spędził w szpitalu, walcząc z koronawirusem. Jego menadżer, Andrzej Kosmala wydał niezwykle krótki komunikat w mediach społecznościowych. Informacje o śmierci artysty zostały podane przed chwilą. "Zmarł KRZYSZTOF KRAWCZYK R.I.P" - czytamy we wpisie, który wywołał ponad tysiąc reakcji. ZmarłKRZYSZTOFKRAWCZYKR.I.P.Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 5 kwietnia 2021

wtv
19.03.2022 08:20 Krzysztof Krawczyk został pożegnany w wyjątkowy sposób. Kilka znaczących wpisów

Menedżer Krzysztofa Krawczyka wydał oficjalny komunikat o śmierci artysty. Wiadomości zostały także potwierdzone przez żonę zmarłego - Ewę KrawczykZmarły dwa dni temu opuścił szpital po ciężkiej walce z koronawirusem. Wciąż nie wiemy, co było przyczyną śmierci. Może chodzić o powikłania w wyniku zakażenia, choć nie jest to informacja potwierdzona przez rodzinęMuzyka żegnają dziennikarze "Onetu", "Newsweeka", TVN-u, "Gazety Wyborczej", TVP, a także politycy Platformy Obywatelskiej, Lewicy, Zjednoczonej Prawicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego, czy też KonfederacjiWizerunek Krzysztofa Krawczyka zaczął kreować się już w latach 60. To właśnie wtedy kompozytor stawiał pierwsze kroki w zespole Trubadurzy. W 1973 rozstał się z grupą muzyczną, by rozpocząć pełną sukcesów karierę solową. 74-latek nagrywał piosenki z najróżniejszych gatunków. Chodzi zarówno o pop, muzykę cygańską, blues, jazz, soul, jak i dance, folk, funky, czy też reggae oraz pieśni religijne.

wtv
19.03.2022 08:20 Ewa Krawczyk właśnie podała, że Krzysztof nie zmarł na koronawirusa

Od godziny 17 media w całym kraju informują o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Od dwóch tygodni prasa była skupiona na stanie zdrowia wokalisty, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W specjalnym komunikacie obiecywał walkę do samego końca.Jak się okazuje, "ostatnia walka" była zwycięska dla autora "Parostatków". Ewa Krawczyk w rozmowie z TVP Info zaprzeczyła, jakoby jej mąż zmarł z powodu zakażenia.

wtv
19.03.2022 08:20 Andrzej Duda złożył kondolencje po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Od kilku godzin politycy i przedstawicieli wszystkich ugrupowań politycznych żegnają Krzysztofa Krawczyka. Do grona dołączyli przedstawiciele Polski. Zarówno Mateusz Morawiecki, jak i Andrzej Duda pożegnali i wspomnieli szanowanego artystę. Głowa państwa zdążyła wywołać skandal w mediach społecznościowych. Wszystko przez wzgląd na, delikatnie mówiąc, niekulturalne odniesienie do przedstawicieli młodego pokolenia. Odszedł Krzysztof Krawczyk.Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) April 5, 2021

wtv
19.03.2022 08:20 Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krawczyka i szczepienia

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, gdy wszyscy zdążyli wspomnieć artystę, zawrzało od teorii spiskowych. Viola Kołakowska jako jedna z pierwszych zaczęła mówić, że przyczyną zgonu wokalisty były niepożądane odczyny poszczepienneAktorka teatralna zaliczyła wpadkę. Zaczęła informować o przyczynach zgonu, zanim podała je żona zmarłego - Ewa Krawczyk. Mowa o szeregu chorób współistniejących, z którymi walczył 74-latekSpekulacje, niestety, nie ustają nawet po zdementowaniu pogłosek oraz teorii spiskowych.Za pośrednictwem Instagrama Viola Kołakowska wskazała, że śmierć Krzysztofa Krawczyka jest niezwykle przykrą wiadomością. - Bardzo sobie go ceniłam jako artystę. Bardzo lubiłam jego głos - zaczęła. Na tym jednak się nie skończyło. Aktorka szybko zboczyła tematu i zaczęła szerzyć swoje poglądy na temat szczepień. - Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi, że Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem - dodawała.

wtv
19.03.2022 08:20 Menadżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich chwilach jego życia

Menadżer Krzysztofa Krawczyka skomentował jego śmierćWspółpracownik oraz wieloletni przyjaciel gwiazdora wskazał, że tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk zaczął tracić przytomnośćSytuacja stała się tak poważna, że w pewnym momencie w ogóle nie był on świadomyAndrzej Kosmala dodaje jednocześnie, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę artysta czuł się dobrze i był zadowolony, iż święta spędzać może w domu z żonąTegoroczna Wielkanoc sporej części Polaków będzie kojarzyć się jedynie z faktem, iż w poniedziałek zmarł Krzysztof Krawczyk. W ostatnim czasie borykał się on z problemami zdrowotnymi.Legenda polskiej muzyki, którą bez wątpienia jest Krzysztof Krawczyk, jeszcze kilka dni wcześniej zamieścił na Facebooku post, gdzie dziękował za wsparcie. Wielkanoc spędzał w towarzystwie żony w domu.Andrzej Kosmala postanowił podzielić się z opinią publiczną tym, jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Menadżer był również wieloletnim przyjacielem muzyka, a wspólnie przepracowane lata sprawiły, że obaj znali się zapewne niczym rodzina.

wtv
19.03.2022 08:20 Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Przyczyną jego śmierci były powikłania po koronawirusie.Ze swoją żoną, Ewą, byli zgodnym małżeństwem - raz doszło jedynie do rozwodu, którego bardzo żałowali.Krawczyk zawsze wypowiadał się pieszczotliwie o swojej ukochanej. Do niej skierował również swoje ostatnie słowa. Ich forma mogła zaskoczyć, ale i wzruszyć.

wtv
19.03.2022 08:20 TVN uczciło pamięć Krzysztofa Krawczyka w czołówce serialu "Na Wspólnej"

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia. Wiadomość o śmierci legendy polskiej muzyki rozrywkowej, zmarłego w wieku 74 lat, obiegła polskie media w trakcie Wielkanocnego Poniedziałku.Pod koniec marca wokalista poinformował o konieczności poddania się hospitalizacji w związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem. Na początku kwietnia poinformowano, że stan artysty uległ poprawie.Niestety, choroby współistniejące, z którymi od dawna zmagał się Krzysztof Krawczyk, w tym choćby migotanie przedsionków czy arytmia serca, doprowadziły do śmierci wykonawcy takich hitów jak "Parostatek", "Bo jesteś ty" czy "Trudno tak".

wtv
19.03.2022 08:20 Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka opublikował ich wspólne, nieznane wcześniej zdjęcia. "Pamiętam ciebie z tamtych lat!"

Krzysztof Krawczyk i Andrzej Kosmala współpracowali od lat 70. aż do śmierci artysty.

wtv
19.03.2022 08:20 Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka poprowadzi ksiądz znany z Radio Maryja

W poniedziałek w wieku 74-lat zmarł legendarny piosenkarz Krzysztof Krawczyk znany z utworów takich jak "Chciałem być", "Parostatek" czy "Mój przyjacielu". W mediach społecznościowych muzyka pożegnali czołowi polscy politycy, tacy jak premier Mateusz Morawiecki czy prezydent Andrzej Duda.Wpis prezydenta, w którym stwierdził on, że "młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął", wywołał jednak kontrowersje. Zarówno politycy opozycji, jak i komentująca wpis prezydenta młodzież, zwracali uwagę na fakt, że Krzysztof Krawczyk cieszy się popularnością także wśród młodszych pokoleń. - Znam utwory Krawczyka lepiej, niż Pan Konstytucję - czytamy w jednym z komentarzy pod wpisem Andrzeja Dudy.Przyjaciel i menedżer artysty Andrzej Kosmala w rozmowie z Super Expressem wyjawił, jaka była ostatnia wola piosenkarza. Krzysztof Krawczyk życzył sobie, aby pochowano go wraz z mikrofonem i czarnymi okularami, w których występował. Prosił także, aby na pogrzebie zagrała orkiestra dęta. Kosmala zapewnił, że oba te życzenia zostaną spełnione. Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w sobotę, 10 kwietnia. Msza święta odprawiona zostanie w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi, a ciało artysty spocznie na cmentarzu w Grotnikach.Ze względu na obostrzenia epidemiczne fani artysty będą jednak mieli ograniczone możliwości uczestnictwa w pogrzebie. W kościele obowiązuje limit wiernych - 1 osoba na 20 metrów kwadratowych - z kolei na cmentarzu uczestnicy uroczystości pogrzebowych muszą utrzymywać między sobą 1,5-metrowy dystans oraz zasłaniać usta i nos maseczką.

wtv
19.03.2022 08:20 Dziś odbyła się msza pogrzebowa w intencji Krzysztofa Krawczyka

10 kwietnia odbyły się uroczystości pogrzebowe jednego z najsłynniejszych artystów polskiego muzyki rozrywkowej. Krzysztof Krawczyk odszedł w trakcie Wielkanocnego Poniedziałku, 5 kwietnia. Zmarł, przeżywszy 74 lata.Msza święta w intencji zmarłego wokalisty rozpoczęła się o godzinie 12 w Archikatedrze Łódzkiej. Przy trumnie Krawczyka znalazła się warta honorowa.W normalnych warunkach legendę polskiej muzyki pożegnałoby z pewnością tysiące fanów. Ze względu na trwającą trzecią falę epidemii liczba uczestników uroczystości była jednak mocno ograniczona.

wtv
19.03.2022 08:20 Poruszające słowa księdza prowadzącego mszę pogrzebową Krzysztofa Krawczyka

Informacja o tym, że nie żyje Krzysztof Krawczyk, była zupełnym zaskoczeniem. Nikt nie był przygotowany na to, iż po zapewnieniach, że gwiazdor czuje się lepiej i opuścić może szpital, podana zostanie wiadomość o jego śmierci.Wraz ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka polska scena muzyczna straciła artystę, który łączył pokolenia. Ostatnie lata upłynęły mu bowiem na zwiedzaniu kolejnych studenckich miast i uświetnianiu swoimi występami juwenaliów.10 kwietnia, odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Zaszczyt wygłoszenia na nim kazania przypadł biskupowi Antoniemu Długoszowi.

wtv
19.03.2022 08:20 Dziennikarze podzielili się poruszającym widokiem grobu Krzysztofa Krawczyka

W poniedziałek zmarł Krzysztof Krawczyk. Legendarny piosenkarz - znany z przebojów takich jak "Parostatek", "Chciałem być" czy "Mój przyjacielu" - miał 74 lata. Artystę pożegnali politycy tacy jak premier Mateusz Morawiecki czy prezydent Andrzej Duda.Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się w sobotę. Wcześniej menedżer i wieloletni przyjaciel artysty Andrzej Kosmala zdradził, że ostatnią wolą artysty było, aby został pochowany wraz ze swoim mikrofonem i czarnymi okularami, w których występował. Życzył sobie także, aby na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta.Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się w Łodzi, gdzie znany z Radia Maryja i Telewizji Trwam przyjaciel zmarłego biskup Antoni Długosz odprawił mszę świętą w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki.- Dzisiaj płaczę razem z Ewą, która zdała egzamin z miłości do męża. [...] to dla niej śpiewał: "Bo jesteś ty, zaczynasz ze mną dzień, bo jesteś wciąż, gdy zaczyna się noc. Ja wszystko mam, cóż więcej mógłbym chcieć, bo jesteś Ty i zawsze tu bądź" - mówił w trakcie mszy pogrzebowej biskup Antoni Długosz.Następnie uroczystości pogrzebowe przeniosły się na cmentarz w położonej nieopodal Łodzi wsi Grotniki, gdzie - jak podaje portal o2.pl - artysta przez wiele lat mieszkał. Fani artysty mieli jednak ograniczone możliwości uczestnictwa w pogrzebie ze względu na obowiązujące obostrzenia.

krzysztof krawczyk
19.03.2022 08:19 Żona Krzysztofa Krawczyka zdradziła, jakie były ostatnie słowa muzyka. Poruszające wspomnienie zapada w pamięć

Małżonka Krzysztofa Krawczyka wspomniała śmierć swojego męża. W programie "Alarm!" opublikowano pierwszy wywiad kobiety od czasu kwietniowych wydarzeń. Ewa Krawczyk wyjawiła m.in., jakie były ostatnie słowa artysty.Choć Krzysztof Krawczyk, jedna z niekwestionowanych legend polskiej muzyki rozrywkowej, odszedł przed blisko miesiącem, wątek śmierci artysty nadal powraca w związku z konfliktem między żoną wokalisty a Marianem Lichtmanem i Krzysztofem Cwynarem, którzy zwracają uwagę na problemy finansowe syna piosenkarza. Media raz po raz donoszą o konflikcie wewnątrz rodziny Krawczyków. W pierwszym wywiadzie od śmierci męża Ewa Krawczyk zapewniła jednak, że jak najlepiej życzy młodemu mężczyźnie, który obecnie walczy o mieszkanie komunalne.Przekazała, że przed kilkoma dniami spotkała syna zmarłego przy grobie artysty. – Rozmawialiśmy życzliwie – zapewniła. – Mam nadzieję, że ta rozmowa przerodzi się w coś dobrego. Tego chciałby mój mąż.

Krzysztof Krawczyk mural
19.03.2022 08:19 Nieprzeciętny mural z Krzysztofem Krawczykiem. Artysta umieścił zastanawiający napis, o co chodzi?

Krzysztof Krawczyk został utrwalony przez znanego gdańskiego artystę zajmującego się street artem. We Wrzeszczu pojawił się mural przedstawiający piosenkarza. W internecie nie brak zachwytów. Komentatorzy twierdzą, ż Krawczyk został idealnie odwzorowany.Krzysztof Krawczyk został upamiętniony przez znanego artystę street artu TuseW Gdańsku pojawił się mural przedstawiający piosenkarzaInternauci rozpływają się w zachwytach nad realizmem pracy TuseTuse oddał hołd Krzysztofowi Krawczykowi w typowy dla siebie sposób.

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 08:19 Ryszard Rynkowski zamówił mszę świętą w intencji Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł niespodziewanie 5 kwietnia 2021 roku. Wcześniej udało mu się wygrać walkę z koronawirusem, zmarł jednak następnego dnia po wypisie ze szpitala10 kwietnia w łódzkiej archikatedrze odbył się jego pogrzeb, na którym zjawiła się część osób, z którymi się przyjaźnił, ale również państwowi oficjeleRyszard Rynkowski postanowił zamówić drugą mszę w intencji swojego zmarłego przyjaciela, by więcej osób mogło uczcić pamięć artystyMsza ma odbyć się dopiero w maju. Może do tego czasu niektóre obostrzenia zostaną poluzowane?

Marian Lichtman
19.03.2022 08:18 Marian Lichtman miał zostać wyproszony z pogrzebu Krzysztofa Krawczyka

5 kwietnia informowaliśmy o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł tuż po przechorowaniu koronawirusa. Jak się okazuje, przyczyną zgonu były choroby współistniejącePogrzeb twórcy odbył się 10 kwietnia w archikatedrze łódzkiej. Na uroczystościach państwowych stawili się przedstawiciele Rady Ministrów. W ceremonii udział wziął także dawny przyjaciel Krawczyka - Marian LichtmanŻona Krawczyka wyprosiła Lichtmana z uroczystości. Kosmala potwierdził doniesienie i wskazał, dlaczego członek Trubadurów usłyszał od wdowy "zjeżdżaj"Tuż po śmierci Krzysztofa Krawczyka w mediach społecznościowych zawrzało. Masowe zainteresowanie twórcą z biegiem czasu zaczęło obracać się przeciwko Ewie Krawczyk i bliskim zmarłego. Pierwszym przejawem było nachalne fotografowanie płaczącej wdowy, która, pomimo zgiełku, próbowała pożegnać swojego męża. Dziś prasa rozpisuje się nad zarzutami Mariana Lichtmana pod adresem kobiety. Muzyk poinformował, że o stracie przyjaciela dowiedział się nie od jego żony, a z telewizji."Nie byłem przez nią poinformowany o śmierci Krzysztofa. Jest mi bardzo przykro z tego powodu" - komentował w rozmowie z Plejadą. "Nie chodzi o to, że wybaczam, ale rozumiem to" - dodawał dla tabloidu, podsycając emocje w debacie publicznej. Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj,...Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Środa, 14 kwietnia 2021

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 08:18 Jest konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Wstępny pomysł żony muzyka porusza

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. 10 kwietnia odbył się jego pogrzeb.

Wpis Ewy Krawczyk dotyczy zachowania Mariana Lichtmana.
19.03.2022 08:18 Ewa Krawczyk skomentowała aferę zw. z Marianem Lichtmanem. "Już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy"

Zmarły na początku kwietnia legendarny piosenkarz Krzysztof Krawczyk został pochowany 10 kwietnia. Mszę pogrzebową poprowadził jego przyjaciel, ksiądz znany z Telewizji Trwam i Radia Maryja, biskup Antoni Długosz.W trakcie kazania wygłoszonego w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi biskup Długosz zwrócił uwagę na trudną sytuację, w jakiej po śmierci artysty znalazła się jego żona Ewa.- Dzisiaj płaczę razem z Ewą, która zdała egzamin z miłości do męża - stwierdził duchowny, przywołując słowa skierowane do Ewa Krawczyk słowa piosenki "Bo jesteś ty".Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach - rodzinnej wsi nieopodal Łodzi. Zgodnie z jego ostatnią wolą do trumny włożono jego mikrofon oraz czarne okulary, a pogrzebowi towarzyszyła orkiestra dęta.Pogrzeb legendarnego piosenkarza nie obył się jednak bez przykrych incydentów. Żona artysty Ewa Krawczyk miała w ostrych słowach wyprosić z uroczystości Mariana Lichtmana, który kiedyś wraz z Krawczykiem występował w zespole Trubadurzy.- Zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża - miała powiedzieć Marianowi Lichtmanowi Ewa Krawczyk, którą wziął potem w obronę menadżer artysty Andrzej Kosmala, tłumacząc jej postawę niestosownym zachowaniem współtwórcy Trubadurów.Kosmala dał również do zrozumienia, że na pogrzebie Lichtman starał się znaleźć w zasięgu fleszów i zabiegał o uwagę mediów. Były menadżer Krawczyk zasugerował zarazem, że Lichtman przekazuje mediom fałszywe informacje na temat Krawczyka i jego rodziny.

Marian Lichtman do żony Krawczyka
19.03.2022 08:18 Kolejny etap afery na całą Polskę. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka odpowiada na zarzuty żony muzyka

Marian Lichtman odniósł się do treści oświadczenia Ewy Krawczyk, jakie pojawiło się na Facebooku Krzysztofa KrawczykaByły członek Trubadurów wyraził nadzieję, że syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczy należną mu część spadkuKomentatorzy na Facebooku Mariana Lichtmana zachęcają go, by osobiście dopilnował podziału majątkuCzy komentarz Mariana Lichtmana jest w stanie zakończyć całą aferę? A może to dopiero jej początek?

Brat Krzysztofa Krawczyka w złym stanie zdrowia
19.03.2022 08:18 Brat Krzysztofa Krawczyka walczy o życie, jest w ciężkim stanie

Ewa Krawczyk poinformowała o stanie zdrowia brata swojego męża, AndrzejaMężczyzna ma być w wyjątkowo ciężkim stanie zdrowotnym - nie poinformowano go nawet o śmierci piosenkarzaBrat Krzysztofa Krawczyka jest od niego młodszy o 4 lata.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed oszustami chcącymi zarobić na śmierci artysty
19.03.2022 08:18 Już pojawiają się fałszywe zbiórki na pomnik Krzysztofa Krawczyka. Menadżer Krzysztofa Krawczyka przestrzega: "To oszustwo!"

Andrzej Kosmala zwrócił się do fanów Krzysztofa Krawczyka z ostrzeżeniemW sieci pojawiać mają się zbiórki na nagrobek artysty, jednak żadna z nich nie jest w żaden sposób autoryzowana przez osoby mające do tego prawoMenadżer zaznacza, iż jury konkursowe mające wyłonić projekt nagrobku nie zostało jeszcze wyłonione, a oficjalny numer konta podany zostanie dopiero później5 kwietnia 2021 r. zmarł Krzysztof Krawczyk. Chociaż początkowo nic nie zapowiadało burzy, to już kilka dni później pojawiły się pierwsze niesnaski między żoną artysty, Ewą Krawczyk, a byłym trubadurem Marianem Lichtmanem.Pomijając już kwestie związane z kłótniami w show-biznesie między kolegami, współpracownikami oraz rodziną Krzysztofa Krawczyka, okazuje się, że jest więcej osób chcących skorzystać na śmierci artysty. W tym przypadku nie chodzi jednak o wizytę dawnych celebrytów na pierwszych okładach gazet.Menadżer Krzysztofa Krawczyka i jego wieloletni przyjaciel postanowił zabrać głos w kwestii potencjalnych oszustów, którzy prężenie działają w sieci. Andrzej Kosmala zwrócił się do fanów, udostępniając jedną ze zrzutek, które pojawiły się w serwisie umożliwiającym zbieranie pieniędzy.

Marian Lichtman sugeruje, że to osoby postronne poróżniły go z wdową po Krzysztofie Krawczyku.
19.03.2022 08:18 Marian Lichtman próbuje się wybronić. Mówi, że to nie on knuje intrygi, a "ludzie z boku"

Śmierć legendarnego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka nie tylko pozostawiła pustkę w sercach starszych i młodszych fanów artysty, ale także rozjątrzyła dawne spory i animozje pomiędzy jego rodziną oraz bliższymi i dalszymi znajomymi.Podczas pogrzebu artysty miało dojść do przykrej sceny pomiędzy Ewą Krawczyk, wdową po piosenkarzu, a jego dawnym przyjacielem, Marianem Lichtmanem, który u boku Krawczyka grał przed laty w zespole Trubadurzy.

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa
19.03.2022 08:18 Jak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka wokół którego rosną kontrowersje?

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył po swoim znanym ojcu talent wokalnyW internecie natknąć się można na nagrania z jego występówNiedługo przed śmiercią ojca, nagrał z nim płytę, która już wkrótce może zostać wydanaKrzysztof Krawczyk Junior nagrał ze swoim ojcem wspólną płytę, która ma się wkrótce ukazać.

Żona Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:17 Wdowa po Krzysztofie Krawczyku mówi, jak radzi sobie ze stratą

Żona Krzysztofa Krawczyka wyznała, że nie radzi sobie po śmierci swojego mężaWdowa zwierzyła się, że kilka razy dziennie odwiedza grób piosenkarza, modli się za niego również w kościeleTwierdzi, że ma problemy ze snem i śpi na "jego połowie łóżka"Śmierć Krzysztofa Krawczyka przyniosła jego żonie wyjątkowy ból.

Marian Lichtman ponownie komentuje sprawy związane z Krzysztofem Krawczykiem
19.03.2022 08:17 Lichtman: Gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krawczyka

Marian Lichtman udzielił kolejnego wywiadu, gdzie porusza temat Krzysztofa KrawczykaW rozmowie wskazuje, iż gdyby nie Trubadurzy to Krzysztof Krawczyk nie miałby szansy na tak spektakularną karieręPodkreślił jednocześnie, iż menadżer zmarłego artysty nie przepadał za okresem działalności TrubadurówŻona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk, już wcześniej apelowała do Mariana Lichtmana, by ten nie poruszał osobistych i prywatnych kwestii związanych z życiem artysty. Nic nie wskazuje jednak na to, by ten uszanował wolę wdowy.Po raz kolejny Marian Lichtman publicznie zabrał głos w kwestii związanej bezpośrednio z Krzysztofem Krawczykiem. Nie zabrakło również zaskakującej tezy na temat jego wieloletniego przyjaciela i menadżera Andrzeja Kosmali.