wtv.pl > Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Grób Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:17 Grób Krawczyka wciąż pokryty świeżymi kwiatami i zniczami po 2 tygodniach od pogrzebu

5 kwietnia Ewa Krawczyk potwierdziła przykre informacje o śmierci męża. Artysta zmarł w wieku 74 lat na skutek licznych chorób, które nasiliły się w wyniku przebytego koronawirusa. Jeszcze dwa dni po wyjściu ze szpitala cieszył się powracającym zdrowiemPogrzeb Krawczyka poprowadził Antoni Długosz, a sama uroczystość miała charakter państwowy. Mszę poprowadzono w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi, a ciało złożono na cmentarzu w GrotnikachPo dwóch tygodniach przy grobie wciąż gromadzą się fani. Przy tabliczce leżą ogromne ilości zniczy i świeżych kwiatów. - Wielu ludzi go kochało - deklarowali żałobnicy dla dziennikarza Wirtualnej Polski"Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi" - mogliśmy przeczytać w ostatnim wpisie autora "Parostatku", który nie mógł nacieszyć się wygraną "ostatnią walką". Obecnie nad grobem Krzysztofa Krawczyka toczy się konflikt. Marian Lichtman wraz z tabloidami stale nie dają spokoju Ewie Krawczyk. Wielu Polaków postanowiło odciąć się od medialnej zawieruchy, by po cichu uczcić swojego idola. Dziennikarze Wirtualnej Polski po dwóch tygodniach od pochówku postanowili udać się cmentarz w Grotowicach nieopodal Bazyliki Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi. Przedstawiono niesamowite ujęcia i rozmowy z obecnymi nad grobem osobami.

Marian Lichtman powraca
19.03.2022 08:17 Marian Lichtman odpowiada na łamach portalu plotkarskiego: "Ja się na nikim nie promuję"

Marian Lichtman odpowiedział na zarzuty Ewy KrawczykJak twierdzi perkusistra Trubadurów - nie promuje się na śmierci jej męża, a jego zachowanie na pogrzebie miało na celu jedynie zrobienie miejsca synowi muzykaMarian Lichtman zaprzecza, by miał się promować na śmierci swojego dawnego kolegi z zespołu.

Krzysztof Krawczyk
19.03.2022 08:17 Andrzej Kosmala ujawnił, że Krzysztof Krawczyk miał problemy ze zdrowiem od dawna

Czy to znaczy, że gwiazdor już od dłuższego czasu miał problemy? Ewa Krawczyk chroniła swojego męża.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka z dziwnym nagraniem
19.03.2022 08:17 Menadżer Krzysztofa Krawczyka opublikował nagranie. Dziwna treść: "Niedługo do was dołączę"

Menadżer Krzysztofa Krawczyka opublikował na Facebooku bardzo niepokojące nagranieAndrzej Kosmala stwierdził, że wkrótce dołączy do zmarłego Krzysztofa Krawczyka oraz swojego syna RobertaFani pocieszają mężczyznę, tłumacząc, że czeka go jeszcze wiele sukcesów w branży muzycznejDlaczego Andrzejowi Kosmali tak bardzo spieszy się do Krzysztofa Krawczyka? Fani są zrozpaczeni słowami menadżera.

Andrzej Kosmala o Krzysztofie Krawczyku
19.03.2022 08:16 Menedżer Krzysztofa Krawczyka o przygotowaniach do pogrzebu artysty: "Przez cały czas miałem wrażenie, jakby Krzysztof podpowiadał mi, co mam zrobić"

Manager Krzysztofa Krawczyka Andrzej Kosmala przyznał, że po śmierci artysty przeżywał bardzo trudne chwileW organizacji pogrzebu pomógł mu jednak sam zmarły, którego obecność wyczuwał na każdym krokuPanowie współpracowali ze sobą niemal od początku solowej kariery KrawczykaTo były wyjątkowo trudne chwile dla przyjaciela Krzysztofa Krawczyka.

Sieć obiegły informacje na temat syna Krzysztofa Krawczyka
19.03.2022 08:16 Trudna sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka po śmierci ojca

Mało kto ma świadomość, że Krzysztof Krawczyk Junior to jedyne biologiczne dziecko artysty zmarłego na początku kwietnia. 47-letni dziś mężczyzna nie miał jednak łatwego życia.Już wcześniej pisano, iż relacja Krzysztofa Krawczyka z jego synem jest trudna. Związane miało to być z faktem, iż muzyk zdecydował się zostawić matkę swojego dziecka, drugą żonę Halinę Żytkowiak. Syn byłego członka Trubadurów miał mieć ojcu to za złe i przez wiele lat ich relacja nie należała do najlepszych. Okazuje się jednak, że sama sytuacja życiowa syna popularnego muzyka jest trudna. Dla wielu może być to zaskoczeniem, ale Krzysztof Krawczyk Junior zdecydował się nawet na pozwanie swojego ojca o alimenty.