wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVN uczciło pamięć Krzysztofa Krawczyka w czołówce serialu "Na Wspólnej"

7 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Najpopularniejszy serial telewizji TVN uhonorował pamięć Krzysztofa Krawczyka. Twórcy "Na Wspólnej" postanowili pożegnać wokalistę, który wykonywał znany z czołówki popularnej produkcji utwór. Na gest nadawcy o

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia. Wiadomość o śmierci legendy polskiej muzyki rozrywkowej, zmarłego w wieku 74 lat, obiegła polskie media w trakcie Wielkanocnego Poniedziałku.

Pod koniec marca wokalista poinformował o konieczności poddania się hospitalizacji w związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem. Na początku kwietnia poinformowano, że stan artysty uległ poprawie.

Niestety, choroby współistniejące, z którymi od dawna zmagał się Krzysztof Krawczyk, w tym choćby migotanie przedsionków czy arytmia serca, doprowadziły do śmierci wykonawcy takich hitów jak "Parostatek", "Bo jesteś ty" czy "Trudno tak".

Serial TVN żegna Krzysztofa Krawczyka

Część widzów wspomina również udział piosenkarza w utworze towarzyszącym czołówce popularnego serialu telewizji TVN "Na Wspólnej". Piosenka, której głosu użyczył Krzysztof Krawczyk, została skomponowana przez Krzesimira Dębskiego i Andrzeja Ignatowskiego.

Twórcy produkcji postanowili upamiętnić zmarłego 5 kwietnia artystę. Już kolejnego dnia zwyczajowej premierze odcinka towarzyszyło specjalne wspomnienie legendy polskiej muzyki.

Materiał, którym rozpoczęto wtorkowe wydanie "Na Wspólnej", opublikowano również na profilu serialu TVN w mediach społecznościowych.

Gest twórców serialu nie umknął uwadze fanów. Część widzów zwracała uwagę, że wzruszyła się, oglądając nowy odcinek.

Nie sądziłam, że będę tak płakać kiedykolwiek przy tej piosence, pisała pani Magdalena. "Na Wspólnej" nigdy już nie będzie takie samo, dodała inna z użytkowniczek Instagrama.

Najpopularniejszy serial telewizji TVN jest emitowany na antenie prywatnego nadawcy od 27 stycznia 2003 roku. W środę 7 kwietnia wyemitowany zostanie 3200. odcinek produkcji.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Instagram

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >