wtv.pl
Wpis Ewy Krawczyk dotyczy zachowania Mariana Lichtmana.

Piotr Molecki/East News

Ewa Krawczyk skomentowała aferę zw. z Marianem Lichtmanem. "Już mam dość twojego mieszania się w nasze sprawy"

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Na pogrzebie zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka doszło do przykrego incydentu z udziałem żony artysty oraz jego dawnego przyjaciela. Ewa Krawczyk miała wyprosić Mariana Lichtmana z uroczystości. Teraz żona Krzysztofa Krawczyka skomentowała całą s

Zmarły na początku kwietnia legendarny piosenkarz Krzysztof Krawczyk został pochowany 10 kwietnia. Mszę pogrzebową poprowadził jego przyjaciel, ksiądz znany z Telewizji Trwam i Radia Maryja, biskup Antoni Długosz.

W trakcie kazania wygłoszonego w Bazylice Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki w Łodzi biskup Długosz zwrócił uwagę na trudną sytuację, w jakiej po śmierci artysty znalazła się jego żona Ewa.

- Dzisiaj płaczę razem z Ewą, która zdała egzamin z miłości do męża - stwierdził duchowny, przywołując słowa skierowane do Ewa Krawczyk słowa piosenki "Bo jesteś ty".

Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach - rodzinnej wsi nieopodal Łodzi. Zgodnie z jego ostatnią wolą do trumny włożono jego mikrofon oraz czarne okulary, a pogrzebowi towarzyszyła orkiestra dęta.

Pogrzeb legendarnego piosenkarza nie obył się jednak bez przykrych incydentów. Żona artysty Ewa Krawczyk miała w ostrych słowach wyprosić z uroczystości Mariana Lichtmana, który kiedyś wraz z Krawczykiem występował w zespole Trubadurzy.

- Zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża - miała powiedzieć Marianowi Lichtmanowi Ewa Krawczyk, którą wziął potem w obronę menadżer artysty Andrzej Kosmala, tłumacząc jej postawę niestosownym zachowaniem współtwórcy Trubadurów.

Kosmala dał również do zrozumienia, że na pogrzebie Lichtman starał się znaleźć w zasięgu fleszów i zabiegał o uwagę mediów. Były menadżer Krawczyk zasugerował zarazem, że Lichtman przekazuje mediom fałszywe informacje na temat Krawczyka i jego rodziny.

Ewa Krawczyk o Marianie Lichtmanie

Na temat całej sytuacji wypowiedziała się w mediach społecznościowych, korzystając z oficjalnego profilu Krzysztofa Krawczyka na Facebooku, sama Ewa Krawczyk. Żona artysty nie szczędziła gorzkich słów Lichtmanowi.

- Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu - czytamy we wpisie.

- A Ciebie błagam, odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce, skoro się uważasz za przyjaciela, bo oni tak nie robią! - zwróciła się do Mariana Lichtmana Ewa Krawczyk.

Apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących:Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 17 kwietnia 2021

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Źródło: Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

undefined

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >