wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Menadżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich chwilach jego życia

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Nikt nie spodziewał się, że poniedziałek wielkanocny przyniesie ze sobą informację o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Było to tym większe zaskoczenie, iż jeszcze przed kilkoma dniami artysta dziękował za wsparcie i przekazał wiadomości o swoim lepszym stanie

  • Menadżer Krzysztofa Krawczyka skomentował jego śmierć

  • Współpracownik oraz wieloletni przyjaciel gwiazdora wskazał, że tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk zaczął tracić przytomność

  • Sytuacja stała się tak poważna, że w pewnym momencie w ogóle nie był on świadomy

  • Andrzej Kosmala dodaje jednocześnie, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę artysta czuł się dobrze i był zadowolony, iż święta spędzać może w domu z żoną

Tegoroczna Wielkanoc sporej części Polaków będzie kojarzyć się jedynie z faktem, iż w poniedziałek zmarł Krzysztof Krawczyk. W ostatnim czasie borykał się on z problemami zdrowotnymi.

Legenda polskiej muzyki, którą bez wątpienia jest Krzysztof Krawczyk, jeszcze kilka dni wcześniej zamieścił na Facebooku post, gdzie dziękował za wsparcie. Wielkanoc spędzał w towarzystwie żony w domu.

Andrzej Kosmala postanowił podzielić się z opinią publiczną tym, jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Menadżer był również wieloletnim przyjacielem muzyka, a wspólnie przepracowane lata sprawiły, że obaj znali się zapewne niczym rodzina.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich momentach życia gwiazdora

Z relacji menadżera Krzysztofa Krawczyka wynika, iż nic nie zapowiadało, iż w święta trzeba będzie pożegnać się z muzykiem. Andrzej Kosmala przekazał, że w sobotę, czyli w dzień, w którym artysta wyszedł ze szpitala, jak i w niedzielęczuł się on dobrze.

Niespodziewana zmiana samopoczucia miała miejsce wczoraj, w lany poniedziałek 5 kwietnia. To właśnie wtedy Krzysztof Krawczyk miał zacząć tracić przytomność. „Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy” - opowiedział Kosmala. Natychmiast podjęto odpowiednie kroki.

Andrzej Kosmala dodaje w rozmowie z mediami, iż żona Krzysztofa Krawczyka niezwłocznie wezwała pogotowie. Trafił on do szpitala Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Po wcześniejszej dobrej formie muzyka oraz nadziei na to, że najgorszy moment stanu zdrowia już za nim, nie było śladu. Lekarze nie byli w stanie uratować jego życia.

Co było powodem śmierci Krzysztofa Krawczyka?

Temat przyczyny zgonu legendy polskiej muzyki pojawił się w mediach społecznościowych natychmiast. Wiele osób zastanawiało się, na co zmarł Krzysztof Krawczyk. Wiadome było, iż niedawno walczył z koronawirusem, co z resztą było powodem jego ostatniej hospitalizacji.

Pojawiły się głosy mówiące, że to właśnie wirus SARS-CoV-2, przeciwko któremu szczepionkę przyjął gwiazdor, był powodem jego zgonu. Żona Krzysztofa Krawczyka zabrała na ten temat głos i zaprzeczyła jakoby była to prawda.

Andrzej Kosmala potwierdził to stanowisko swoją wypowiedzią. Wskazał on, iż zmarły wczoraj artysta „od pewnego czasu miał problemy z sercem, a dokładnie migotanie przedsionków. Miał również problemy z płucami i oddychaniem”. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualna Polska / Super Express / Facebook.com

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Artur Barciś odszedł z Kościoła. "Już dawno się pożegnałem"

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >