wtv.pl > Nie Żyje

Nie Żyje

nie żyje

Nie żyje związany z TVP Marek Tokarski
27.02.2023 14:30 Nie żyje Marek Tokarski. Wieloletni operator kamery w TVP

TVP przekazała smutne wiadomości. Nie żyje Marek Tokarski. Przez wiele lat pracował jako operator kamery w TVP Sport. Zmarł w wieku 64 lat.W piątek zmarł Marek Tokarski, który od lat zawodowo związany był z TVP Sport. Operator w chwili śmierci miał 64 lata.- Marek Tokarski był człowiekiem wielkiej pasji do zawodu, który wykonywał. [...] Z wytrwałością i zaangażowaniem obrazował emocje, które przyciągały przed telewizory miliony widzów - przekazała redakcja żegnająca kolegę.

Nie żyje naczelny kapelan policji ks. Jan Kot
15.06.2022 02:02 Nie żyje naczelny kapelan Policji, ks. Jan Kot

Polska Policja w żałobie. Stronie internetowej Komendy Głównej Policji zmieniono kolory na czarno-białe. Ks. Jan Kot był jedynym takim człowiekiem w szeregach policji. W czwartek nad ranem w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie zmarł ks. Jan Kot. Cała formacja żegna swojego kapelana.

We wtorek zmarł Jan Janga-Tomaszewski
20.03.2022 01:15 Odszedł Jan Janga-Tomaszewski. Artur Barciś żegna przyjaciela gorzkimi słowami: "Przez 30 lat błagałem go, żeby nie palił"

Bitwa o jego życie trwała do końca. We wtorek odszedł Jan Janga-Tomaszewski. Jego kreacje aktorskie i dubbingowe znali niemal wszyscy Polacy. Żegnają go największe nazwiska w branży.We wtorek przekazano smutne informacje o śmierci wybitnego Jana Jangi-Tomaszewskiego. Przez lata współtworzył najpopularniejsze filmy, seriale, sztuki i bajki.Jana Jangę-Tomaszewskiego żegnają dosłownie wszyscy. Wszyscy też starali się, aby został na świecie nieco dłużej.W sieci pojawił się poruszający post Artura Barcisia. Żegnając swojego przyjaciela, poprosił, by jego choroba była przestrogą dla innych.

Pojawiły się nieoficjalne wiadomości na temat powodu śmierci Jerzego Janeczka
19.03.2022 09:18 SE: Jerzy Janeczek zmarł po użądleniu przez pszczołę. "Próbował się ratować"

Nieoficjalne informacje na temat powodu śmierci Jerzego Janeczka są zaskakujące. Ceniony aktor zginął przez przypadek? - Próbował się ratować - powiedział w rozmowie z Super Expressem przyjaciel rodziny wcielającego się w Witię Pawlaka z "Samych swoich" artystę.Wczoraj informowaliśmy o śmierci Jerzego Janeczka. Aktor zasłynął głównie dzięki kreacji młodego syna Pawlaka w "Samych Swoich".Po przekazaniu przez Związek Artystów Scen Polskich wiadomości o odejściu Jerzego Janeczka fani oraz koleżanki i koledzy z branży nie kryli swojego smutku.W sprawie pojawiły się nowe informacje. Super Express rozmawiał z przyjacielem rodziny zmarłego artysty. Ten zdradził, jak wyglądały ostatnie chwile życia aktora teatralnego i filmowego.

Nie żyje Przemysław Gawin
19.03.2022 09:17 Nie żyje Przemysław Gawin. Miesiąc temu 24-latek objął fotel prezesa Bytovii Bytów

W wieku zaledwie 24 lat zmarł Przemysław Gawin. Od dłuższego czasu zmagał się z przewlekłą chorobą. Słowa, jakie padają pod adresem młodego działacza, są wyjątkowo poruszające.Nie żyje młody działacz sportowy Przemysław Gawin. Trudno pogodzić się ze stratą osoby, która miała przed sobą całe życie.W czwartek MKS Bytovia Bytów poinformowało o śmierci Przemysława Gawina. Wiele osób nie może uwierzyć w to, że zgasł na zawsze jego zapał i miłość do sportu.

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza
19.03.2022 09:17 W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz. Odeszła prawdziwa legenda. Jego muzykę zna niemal każdy Polak. Legendarny twóca miał 93 lata.W sobotę 31 lipca poinformowano, że nie żyje Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz. Informacje o odejściu polskiej muzyki jazzowej i filmowej przekazał PAP Paweł Brodowski, redaktor naczelny "Jazz Forum".Jego muzykę zna niemal każdy Polak. Wydawać by się mogło, że twórczość muzyków jazzowych nie jest popularna, lecz Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz stworzył melodię do "Stawki większej niż życie", czy "Janosika".

Ewa Zasada
19.03.2022 09:16 Nie żyje jedna z najbardziej znanych kobiet w polskiej motoryzacji. Polska żegna Ewę Zasadę

Nie żyje Ewa Zasada, bardzo ważna postać polskich rajdów samochodowych. Występowała głównie u boku swojego męża, którego była pilotką. Czasem sama też siadała za kierownicą. Z mężem, Sobiesławem, sięgali często po laur mistrzostw Polski, odnosili także sukcesy w niektórych rundach mistrzostw Europy.

Nie żyje mama Małgorzaty Gosiewskiej
19.03.2022 09:16 Elżbieta Witek składa kondolencje Małgorzacie Gosiewskiej. Nie żyje mama wicemarszałek Sejmu

- Szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu, a także z serca płynące słowa otuchy w tym wyjątkowo trudnym momencie - przeczytać można w poniedziałkowym nekrologu podpisanym przez Elżbietę Witek w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Wyrazy współczucia kierowane są do Małgorzaty Gosiewskiej, wicemarszałek Sejmu.Marszałek Sejmu Elżbieta Witek składa kondolencje Małgorzacie Gosiewskiej, która pełni funkcję wicemarszałka Sejmu.

Nie żyje polska śpiewaczka operowa Teresa Żylis-Gara
19.03.2022 09:15 Nie żyje Teresa Żylis-Gania. Uznana śpiewaczka operowa miała 91 lat

– Wspomnienie Jej głosu zostanie z nami na zawsze… – napisali w pożegnaniu Teresy Żylis-Gary przedstawiciele Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Do pożegnania najsłynniejszej polskiej sopranistki dołączył również Piotr Gliński. – Legenda sceny operowej – podkreślił minister.Zmarła Teresa Żylis-Gara. W przeszłości artystka dzieliła scenę choćby z Luciano Pavarottim czy Herbertem von Karajanem.– Żegnaj, Maestra… Jej niezrównany sopran liryczny o urzekającej barwie oraz dramatycznych możliwościach zachwycał zarówno słuchaczy sal koncertowych, jak i publiczność teatrów operowych całego świata – napisała w pożegnalnym wpisie Opera Narodowa.Żylis-Gara występowała między innymi w Nowym Jorku, Paryżu, Monachium, Londynie czy Mediolanie.

Nie żyje Mikis Theodorakis
19.03.2022 09:14 Nie żyje Mikis Theodorakis. Autor muzyki do filmu "Grek Zorba" miał 96 lat

Nie żyje znany i ceniony Mikis Theodorakis. Grek miał 96 lat. Był autorem muzyki do filmu "Grek Zorba" z 1964 roku. "Beethoven potrzebował czterech nut, Theodorakis tylko dwóch"Kompozytor był jednym z symboli Grecji na całym świecie. Urodził się w 1925 roku na greckiej wyspie o nazwie Chios.

Nie żyje młody sportowiec, 19-latek zginął w wypadku
19.03.2022 09:14 Nie żyje 19-letni sportowiec. Kierujący samochodem 18-latek nie miał jeszcze uprawnień

Pomorze: w wypadku samochodowym zginął 19-letni sportowiec. - Nasz kolega i wielu z nas przyjaciel Kuba w wieku 19 lat opuścił nasze szeregi. Trzymaj się wojowniku - napisał w pożegnalnym poście klub młodego sportowca. 19-latek zginął na miejscu, jego auto wbiło się w drzewo.Nie żyje 19-letni zawodnik MMA. W niedzielę około godziny 16:25 auto, którym jechał uderzyło w drzewo. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Cewice na drodze wojewódzkiej 212.- Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący fordem 18-latek z powiatu bytowskiego najprawdopodobniej podczas wyprzedzania nie zauważył, że już jest wyprzedzany przez inny pojazd i gwałtownie skręcił w prawo - przekazała lęborska policja.

Nie żyje prof. Andrzej Bukowski
19.03.2022 09:14 W wieku 85 lat zmarł prof. Andrzej Bukowski. "Zakończył się pewien etap historii..."

- Odszedł człowiek o bogatym i barwnym życiorysie. Pozostawił swój wkład w życie naukowe - przekazała Politechnika Warszawska. Nie żyje prof. Andrzej Bukowski.- Z głębokim żalem informujemy społeczność akademicką Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, że w dniu 6 września 2021 roku w wieku 85 lat zmarł prof. dr inż. Andrzej Bukowski, wieloletni pracownik Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii - napisała płocka filia Politechniki Warszawskiej na swojej stronie internetowej.

nie żyje bart sosnowski
19.03.2022 09:14 Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Bart Sosnowski nie żyje. Bluesman miał zaledwie 38 lat. "Nie można pojąć, objąć swoim umysłem kiedy odchodzi tak młody człowiek" – piszą przyjaciele zmarłego.Informację o śmierci muzyka przekazało Radio Baobab, z którym Sosnowski współpracował na co dzień. "Odszedł nagle" – czytamy na Facebooku.

Nie żyje Józef Zbigniew Polak
19.03.2022 09:13 Nie żyje powstaniec Józef Zbigniew Polak. Ceniony architekt miał 98 lat

W wieku 98 lat zmarł Józef Zbigniew Polak. Uczestniczył w Powstaniu Warszawskim i był cenionym architektem. Żegnają go nie tylko warszawiacy.- Ze smutkiem zawiadamiamy, że w swoim domu w Warszawie, opatrzony sakramentami, zmarł dziś Józef Zbigniew Polak, architekt, Powstaniec Warszawski, oficer Armii Krajowej i Wojska Polskiego, artysta, ukochany Mąż i Ojciec, wspaniały Przyjaciel - napisano na oficjalnym fanpage'u Józefa Zbigniewa Polaka.

Nie żyje płk Henryk Filipski ps. Jeremi
19.03.2022 09:12 Nie żyje płk Henryk Filipski. Walczył w Powstaniu Warszawskim

Zmarł płk Henryk Filipski. Miał 101 lat, uczestniczył w Powstaniu Warszawskim. - Nie mówimy do widzenia, lecz do zobaczenia - napisał w ostatnim pożegnaniu Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.Pod pseudonimem Jeremi płk Henryk Filipski walczył o Warszawę oraz niepodległość całej Polski. W sobotę rano 101-letni weteran zmarł.- Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Dzisiaj rano na wieczną wartę odszedł Henryk Filipski ps. "Jeremi" - napisał w mediach społecznościowych Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.- Składamy głębokie wyrazy współczucia rodzinie. Nie mówimy do widzenia, lecz do zobaczenia - czytamy w poruszającym poście.

Łódzkie: ciało 21-letniej kobiety znalezione w stawie po weselu
19.03.2022 09:12 Łódzkie: ciało 21-latki wyłowione ze stawu. Wcześniej bawiła się na weselu nieopodal

Tragedia podczas wesela w woj. łódzkim. Nie żyje 21-letnia kobieta. Jej ciało znaleziono w stawie nieopodal sali, gdzie odbywała się impreza. - Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci - przekazuje mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.21-letnia mieszkanka Łodzi życie straciła w nocy z 25 na 26 września. - Jej ciało nad ranem zostało znalezione w pobliskim stawie - poinformowała pracująca nad sprawą policja.Do zdarzenia doszło w Żelechlinku (woj. łódzkie). W miejscowości znajdują się sale bankietowe i młoda kobieta była uczestniczką jednego z odbywających się w sobotę wesel.

Nie żyje były minister zdrowia Wiktor Masłowski
19.03.2022 09:12 Nie żyje były minister zdrowia Wiktor Masłowski

Nie żyje były minister zdrowia Wiktor Masłowski. Wiadomości na temat śmierci polityka podał resort zdrowia. - Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Wiktora Masłowskiego. W imieniu #MZ składamy szczere wyrazy współczucia - przekazało we wtorek Ministerstwo Zdrowia.

Nie żyje dziennikarz Piotr Bartkowski
19.03.2022 09:12 Nie żyje Piotr Bartkowski. Dziennikarz zmarł w wieku 66 lat

- Twoja dobroć, mądrość, uczciwość oraz niemierzalna inteligencja i błyskotliwość zostaną na zawsze w naszych sercach i głowach - napisała rodzina Piotra Bartkowskiego w pożegnalnym wpisie. Dziennikarz, poeta i pisarz zmarł w wieku 66 lat.We wtorek zmarł Piotr Bartkowski. - Dzisiaj rano odszedł od nas ukochany mąż, tata, dziadek i teść - czytamy w osobistym pożegnaniu bliskich dziennikarza.

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:12 Nie żyje Henryk Majcherek. Znany aktor miał 86 lat

Zmarł Henryk Majcherek. Smutną wiadomość przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Ceniony aktor teatralny i filmowy miał 86 lat.

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:10 Nie żyje Grażyna Kohut. Zmarłą matkę wspomina europoseł Łukasz Kohut

Zmarła Grażyna Kohut - rybnicka radna, a prywatnie także matka europosła Łukasza Kohut. Smutną wiadomość przekazał syn w mediach społecznościowych. Miała 62 lata.

Pixabay/Artem_Apukhtin
19.03.2022 09:10 Zmarł Jerzy Targalski. Prezydent Andrzej Duda zamieścił wzruszający wpis

Nie żyje historyk i publicysta Jerzy Targalski. Na tę smutną wiadomość zareagował prezydent Andrzej Duda, który opublikował na Twitterze wzruszający wpis.

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:09 Nie żyje Marcin Niedziela. Starosta oświęcimski miał 56 lat

Nie żyje Marcin Niedziela, starosta oświęcimski. Smutną wiadomość przekazał oddział prasowy władz powiatu. Działacz miał 56 lat.

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:09 Nie żyje Alfred Miodowicz. Miał 92 lata

Nie żyje Alfred Miodowicz, pierwszy przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych (OPZZ). Znany działacz odszedł w wieku 92 lat. To on był rywalem Lecha Wałęsy w słynnej debacie prezydenckiej w 1988 r.

Pxhere CC0
19.03.2022 09:09 Szostaki. Nie żyje 28 latek, stężenie alkoholu we krwi zaskoczyło medyków

Szostaki (woj. podlaskie). 28-latek trafił na oddział intensywnej terapii po libacji alkoholowej. Mężczyzna miał we krwi 6,6 promila alkoholu. Nie udało się go uratować.

Pixabay/Arcaion
19.03.2022 09:07 Nie żyje Anna Szulc. O śmierci poinformował mąż dziennikarki

Nie żyje dziennikarka Anna Szulc. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować. Smutną wiadomość przekazał w mediach społecznościowych jej mąż.

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:07 Nie żyje bp Marian Duś. Duchowny miał 83 lata

Nie żyje biskup Marian Duś. Duchowny odszedł w wieku 83 lat. Jego dewizą były słowa "W krzyżu zbawienie".

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:06 Nie żyje Jacek Bednarczyk. Krakowski fotograf miał 59 lat

Nie żyje Jacek Bednarczyk, który przez lata fotografował życie Krakowa i Małopolski. Fotoreporter zmarł wieczorem 1 września w wieku 59 lat. Przez 30 lat był związany z Polską Agencją Prasową. Uwieczniał wydarzenia kulturalne, a także znane osobistości m.in. Wisławę Szymborską i Czesława Miłosza.

Nie żyje Ryszard Adamowicz, ojciec zamordowanego Pawła Adamowicza
19.03.2022 09:05 Nie żyje Ryszard Adamowicz. Ojciec Pawła Adamowicza miał 93 lata

Nie żyje Ryszard Adamowicz, ojciec zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Dziękuję Ci Tato za życie, za wszystko, przepraszam za to, co było niewłaściwe - napisał jego syn Piotr Adamowicz. Ryszard Adamowicz miał 93 lata.Ryszard Adamowicz zmarł zanim zabójca jego syna został osądzony. Drugi syn żegna ukochanego ojca.Do kondolencji przyłączają się również gdańszczanie. - Pan Ryszard klasa i skromność - napisała jedna z internautek po pożegnalnym wpisem syna mężczyzny.

  • 1
  • 2