wtv.pl > Polska > Nie żyje Przemysław Gawin. Miesiąc temu 24-latek objął fotel prezesa Bytovii Bytów
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:17

Nie żyje Przemysław Gawin. Miesiąc temu 24-latek objął fotel prezesa Bytovii Bytów

Nie żyje Przemysław Gawin
Unsplash.com/Mercedes Bosquet

W wieku zaledwie 24 lat zmarł Przemysław Gawin. Od dłuższego czasu zmagał się z przewlekłą chorobą. Słowa, jakie padają pod adresem młodego działacza, są wyjątkowo poruszające.

Nie żyje młody działacz sportowy Przemysław Gawin. Trudno pogodzić się ze stratą osoby, która miała przed sobą całe życie.

W czwartek MKS Bytovia Bytów poinformowało o śmierci Przemysława Gawina. Wiele osób nie może uwierzyć w to, że zgasł na zawsze jego zapał i miłość do sportu.

Nie żyje Przemysław Gawin

Zaledwie przez miesiąc przyszło cieszyć się Przemysławowi Gawinowi stanowiskiem prezesa Bytovii Bytów. 24-latek związany był z lokalnym klubem od dawna.

Przekazano, że powodem śmierci Przemysława Gawina była walka przegrana z nowotworem. Od dłuższego czasu prezes klubu Bytovia Bytów starał się zejść z życiowego boiska jako wygrany. Niestety choroba okazała się silniejsza.

- Będzie nam Ciebie bardzo brakować, Przemku. Dziękujemy za wszystko - napisano w pożegnaniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Żegnają go przyjaciele, koledzy, znajomi i ludzie, którzy doceniali jego pasję do tego, co robi

Bytovia Bytów opublikowała dodatkowe pożegnanie na swojej stronie interentowej. W komunikacie przeczytać można, że śmierć Przemysława Gawina to przede wszystkim odejście wspaniałego człowieka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

- Odchodzi od nas wspaniały człowiek z wielkim, czarno-biało-czerwonych sercem. Odchodzi od nas przyjaciel, na którym można było zawsze polegać - dodaje klub, którego 24-letni Przemysław Gawin był prezesem.

Wcześniej działacz spełniał się w roli rzecznika Bytovii Bytów. Później objął stanowisko wiceprezesa. Miesiąc temu powierzono mu fotel prezesa.

Sport, to właśnie było jego życie

Poza całkowitym oddaniem Bytovii Bytów Przemysław Gawin to osoba, która kochała sport. Uważał, że to coś więcej niż tylko walka o wynik.

Spełniał się również na innych polach powiązanych ze swoją pasją. W przeszłości zmarły Przemysław Gawin pisał dla "Przeglądu Sportowego".

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: bytoviabytow.pl, wtv.pl, sportfakt.pl Zdjęcie główne: Unsplash.com/Mercedes Bosquet