wtv.pl > Polska > Elżbieta Witek składa kondolencje Małgorzacie Gosiewskiej. Nie żyje mama wicemarszałek Sejmu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:16

Elżbieta Witek składa kondolencje Małgorzacie Gosiewskiej. Nie żyje mama wicemarszałek Sejmu

Nie żyje mama Małgorzaty Gosiewskiej
Unsplash.com/CHIRAG K

- Szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu, a także z serca płynące słowa otuchy w tym wyjątkowo trudnym momencie - przeczytać można w poniedziałkowym nekrologu podpisanym przez Elżbietę Witek w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Wyrazy współczucia kierowane są do Małgorzaty Gosiewskiej, wicemarszałek Sejmu.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek składa kondolencje Małgorzacie Gosiewskiej, która pełni funkcję wicemarszałka Sejmu.

Nie żyje mama Małgorzaty Gosiewskiej

Mama Małgorzaty Gosiewskiej nie żyje. Elżbieta Witek wspiera sejmową koleżankę w tym trudnym czasie.

Nie jest wiadome, jaka była przyczyna śmierci mamy wicemarszałek Sejmu. Nie przekazano również informacji na temat daty pogrzebu mamy polityczki.

Pracownicy Sejmu składają kondolencje

Marszałek Sejmu nie jest jedyną koleżanką z pracy, która postanowiła okazać swoje wsparcie posłance Małgorzacie Gosiewskiej.

Tuż obok nekrologu wykupionego przez Elżbietę Witek, zobaczyć można drugi. Pod nim podpisała się szefowa Kancelarii Sejmu, reprezentująca również resztę swoich pracowników.

- Wyrazy głębokiego żalu, współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy w trudnych chwilach po śmierci mamy. Agnieszka Kaczmarska, Szef Kancelarii Sejmu wraz z pracownikami - można przeczytać w poniedziałkowym nekrologu w "DGP".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Profile publiczne posłanki milczą

Nekrolog podpisany przez Elżbietę Witek ujawnił, że Małgorzata Gosiewska boryka się ze stratą. Wcześniej pogrążona w żałobie córka nie podzieliła się publicznie tą wiadomością.

Jeszcze 18 sierpnia na profilu wicemarszałek pojawił się kojący film, gdzie polityczka nagrała szum fal Morza Bałtyckiego. Posłanka przebywała wtedy w Jastarni na Półwyspie Helskim.

Na ten moment Małgorzata Gosiewska nie odniosła się do nekrologów zamówionych przez Elżbietę Witek oraz Agnieszkę Kaczmarską.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Źródło: DGP, wtv.pl Zdjęcie główne: Unsplash.com/CHIRAG K

Powiązane