wtv.pl > Nie Żyje

Nie Żyje

Pixabay/_Alicja_
19.03.2022 09:03 Nie żyje Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones

Nie żyje Charlie Watts, perkusista The Rolling Stones. Znany muzyk odszedł w wieku 80 lat. W mediach społecznościowych pojawiły się wzruszające wpisy artystów, w których wspominają Wattsa.

Nie żyje Jan Pęczek
19.03.2022 08:57 Nie żyje Jan Pęczek. Aktor miał 71 lat

Nie żyje Jan Pęczek. Ceniony aktor teatralny oraz telewizyjny odszedł po długiej walce z chorobą. Miał 71 lat.Odszedł Jan Pęczek. Aktor w ostatnim czasie znany głównie z roli w "Barwach Szczęścia". >TRICOLORS/East NewsO jego śmierci poinformował Maciej Englert. We wtorek zamieścił na stronie Teatru Współczesnego poruszające pożegnanie. Żegna w nim nie tylko aktora, który od blisko czterdziestu lat występował na tamtejszej scenie, ale przede wszystkim człowieka.

Nie żyje aktor Jerzy Janeczek znany m.in. z filmu "Sami Swoi"
19.03.2022 08:55 Nie żyje Jerzy Janeczek. Aktor znany z "Samych Swoich" zmarł w wieku 77 lat

Nie żyje Jerzy Janeczek. Jego rolę w "Samych Swoich" znają chyba wszyscy Polacy. Aktor zmarł w wieku 77 lat.Informację o śmierci kultowego aktora przekazał Związek Artystów Scen Polskich. Większość widzów kojarzy go z roli Witi Pawlaka w "Samych Swoich".12 lipca zmarł Jerzy Janeczek, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny. Największą popularność przyniosła rola Witii Pawlaka w trylogii Sylwestra Chęcińskiego „Sami swoi”, „Nie ma mocnych” i „Kochaj, albo rzuć”. Miał 77 lat.https://t.co/v2TkIOJxoJ pic.twitter.com/eJbsEswX2N— Polski Instytut Sztuki Filmowej (@filmsfrompoland) July 13, 2021

Dwie ofiary śmiertelne wypadku w woj. łódzkim
19.03.2022 08:50 Łódzkie: wypadek na drodze krajowej nr 92. Nie żyją dwie osoby

Do tragicznego wypadku doszło w województwie łódzkim. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowych nie żyją dwie osoby.Około godziny 11:30 w sobotę 5 czerwca w Bąkowie Górnym w województwie łódzkim doszło do wypadku. Na drodze krajowej nr 92 zderzyły się dwa pojazdy.Potwierdzono, że w wyniku tego zdarzenia zmarły dwie osoby. Znane są pierwsze ustalenia na temat wypadku.

  • 1
  • 2