wtv.pl > Policja

Policja

Marek BAZAK/East News
19.03.2022 08:56 Kraków. Nietrzeźwy skakał po radiowozie. Zatrzymała go policja

Kraków. Nietrzeźwy mężczyzna postanowił wejść na dach radiowozu. Po chwili zaczął tańczyć i skakać, ale ostatecznie został zatrzymany. To nie pierwsza tego typu sytuacja.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
19.03.2022 08:56 Biegał z maczetą po placu zabaw. Powód zaskakuje

Kuriozalna sytuacja w Tarnobrzegu. 81-latek pojawił się na placu zabaw z maczetą. Mężczyzna groził dzieciom i jednej z matek. Interweniowała policja.

Marek BAZAK/East News
19.03.2022 08:56 Wstrząsające odkrycie policji. W mieszkaniu 58-latki znaleziono ludzki szkielet

Na niecodzienne odkrycie natrafili policjanci w Terespolu (woj. lubelskie). W mieszkaniu nieprzytomnej 58-latki znaleźli szkielet ludzki. Zwłoki zostały przekazane do badań, ale wszystko wskazuje na to, że należą jej do matki.

pieniądze - gdańsk
19.03.2022 08:56 Gdańsk. W wyniku małżeńskiej sprzeczki z balkonu wyrzucono 200 tys. zł

Na gdańskim Przymorzu pieniądze dosłownie spadały z nieba. Banknoty wyrzucono z balkonu po wywiązaniu się małżeńskiej sprzeczki. Żona mężczyzny wyrzuciła należące do niego 200 tys. zł.Do trudnego do uwierzenia zdarzenia doszło w miniony poniedziałek w dzielnicy Przymorze w Gdańsku. Przy ulicy Jagiellońskiej przechodnie dostrzegli spadające z balkonu pieniądze.Lecące z szóstego piętra banknoty nie sposób było zliczyć. O osobliwym zjawisku mieszkańcy poinformowali policję – przekazała Wirtualna Polska.

Albert Długoszewski, Rolnik Info
19.03.2022 08:56 Policja potraktowała gazem protestującego lidera Agrounii. Jest nagranie

We wtorek Agrounia zorganizowała protest w obronie “godności rolników”. Na manifestacji pojawili się również policjanci. Lider Agrounii - Michał Kołodziejak, dostał gazem prosto w twarz bez żadnego ostrzeżenia.

ARTUR BARBAROWSKI/East News
19.03.2022 08:56 Dziecko tonęło, a pijany ojciec siedzał w barze. Do akcji wkroczyli ratownicy WOPR

Na Śląsku doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Podczas gdy ojciec siedział w barze, jego czteroletni syn zaczął się topić. Z pomocą przyszli ratownicy WOPR. Nieodpowiedzialny rodzic musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania.

Czechy
19.03.2022 08:56 Czechy. Oddawali się miłości na ławce. Kobieta miała 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Czechy. Dwoje prażan oddawało się miłości na jednej z parkowych ławek w środku dnia. Kiedy zareagowała policja, stali się agresywni. Siłą wprowadzono ich do radiowozu, a ci wyzywali funkcjonariuszy i pluli na nich. Oboje byli pijani.

Mielno
19.03.2022 08:56 Mielno. Mężczyzna, która pijany uprawiał seks na plaży, ukarany przez policję

Nagranie z parą plażowiczów, którzy doszczętnie pijani uprawiali seks w miejscu publicznym w Mielnie, trafiło już na policję. Jak ustalono, mężczyznę ukarano mandatem karnym. Bohater filmu trafił też na izbę wytrzeźwień.O trudnym do uwierzenia nagraniu, które w ciągu zaledwie kilku godzin stało się absolutnym hitem sieci, informowaliśmy już wczoraj.Choć na plaży w Mielnie znajdowało się wówczas przynajmniej kilkadziesiąt osób – w tym dzieci – doszczętnie pijana para postanowiła oddać się miłosnym uciechom bez specjalnej krępacji.

Operator drona znalazł poszukiwaną kobietę uwięzioną na bagnach w Tychach
19.03.2022 08:56 Tychy: poszukiwania 63-latki zakończone sukcesem. Operator drona dostrzegł zanurzoną w wodzie po szyję kobietę

Gdyby nie czujność operatora drona, historia zaginionej 63-latki z Tych mogła skończyć się tragicznie. Kobieta w chwili znalezienia była już mocno wychłodzona. Szczegóły tej sprawy zaskakują, zdjęcia pokazujące moment znalezienia również.W zeszłą niedzielę rozpoczęły się poszukiwania kobiety mieszkającej w Tychach. Śląska policja otrzymała zgłoszenie, że 63-latka z zanikami pamięci wyszła z domu i do niego nie wróciła.Podejrzenia śledczych od razu skierowane zostały w konkretne miejsce. - W związku z podejrzeniem, że kobieta oddaliła się w kierunku lasu, a jego teren jest bardzo rozległy i pełen podmokłych, grząskich terenów, policjanci zwrócili się o pomoc w poszukiwaniach do jednostek Straży Pożarnej oraz Specjalistycznej Grupy Ratowniczej z psem poszukującym osób żywych - przekazała Policja Śląska.

Nożownik z Lubartowa odpowie za zabójstwo byłej żony
19.03.2022 08:56 Zarzut zabójstwa dla 37-latka z Lubartowa

Były mąż, który w szale zadał śmiertelne ciosy na ulicy w Lubartowie, usłyszał zarzut. 37-latek zatrzymany został przez policję. W czwartek usłyszał zarzuty. Wiadomo, jaka kara grozi mężczyźnie.W poniedziałek w Lubartowie w woj. lubelskim doszło do makabrycznego zdarzenia. Były mąż zaatakował kobietę idącą ulicą z nowym partnerem. Uderzenia nożem okazały śmiertelne.Policja z Lubartowa przekazała informacje na temat dalszych kroków podjętych przez śledczych. Funkcjonariusze ujawnili okoliczności ujęcia groźnego mężczyzny.

andrzej idzik
19.03.2022 08:55 Zaginął Andrzej Idzik. 64-latek wyszedł za szpitala, ma problemy z pamięcią

Rodzina prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Andrzeja Idzika z Miechowa. 64-latek po raz ostatni widziany był 13 lipca w Krakowie, gdy oddalił się w nieznanym kierunku ze szpitala na ul. Skarbowej. Mężczyzna ma problemy z pamięcią.W miniony wtorek w okolicy południa pan Andrzej czekał na przyjęcie na oddział neurologiczny w szpitalu im. Dietla przy ulicy Skarbowej w Krakowie.64-latka poszukuje Policja. Zaginiony jest bowiem niezdolny do samodzielnej egzystencji, ponieważ cierpi na zaniki pamięci.

3-letnie dziecko chodziło po Piszu bez opieki
19.03.2022 08:55 3-letni chłopiec boso przemierzał Pisz. Wykorzystał nieuwagę rodziców

Dyżurny policji w Piszu otrzymał zgłoszenie o 3-letnim dziecku próbującym przejść przez jedną z jezdni. Chłopiec potrafił jedynie powiedzieć, jak ma na imię i początkowo nie można było ustalić, dlaczego dziecko jest samo. Odpowiedź przyszła do funkcjonariuszy sama.Sytuacja, do której doszło w Piszu w woj. warmińsko-mazurskim, mogła zakończyć się tragicznie. 3-letnie dziecko samotnie przemierzało ulice miasta.Uwagę na dziecko bez opieki dorosłych zwrócili kierowcy oraz przechodnie. To właśnie oni zaalarmowali policję. Na przejściu dla pieszych przy ul. Czerniawskiego pojawili się funkcjonariusze.

Zmiany w przepisach drogowych
19.03.2022 08:55 Rząd wprowadza zmiany. Podwyższenie opłat mandatowych i zaostrzenie kar dla nietrzeźwych kierowców

Rada Ministrów przyjęła zmiany dotyczące przepisów ruchu drogowego. Znacznie wzrosną mandaty za przekroczenie prędkości, a grzywny sięgną nawet 30 tys. zł. Zaostrzone kary obejmą również nietrzeźwych kierowców. Czy nowe przepisy pomogą w eliminacji wykroczeń na polskich drogach?

policja sosnowiec - poszukiwania kobiety
19.03.2022 08:55 Tragiczny finał poszukiwań 68-latki. Ciało kobiety odnaleziono w rzece

W prowadzone od kilku dni poszukiwania 68-latki z Sosnowca zaangażowani byli śląscy policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. W piątek akcja służb zakończyła się w tragiczny sposób. Ciało kobiety odnaleziono w rzece.Akcja poszukiwawcza 68-latki prowadzona była od 6 lipca, gdy do Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu wpłynęło zgłoszenie zaginięcia kobiety, która przebywała ze znajomymi w okolicy Trójkąta Trzech Cesarzy.W miniony weekend, w sobotę 3 lipca, kobieta oddaliła się od grupy, która odpoczywała na terenach zielonych w Sosnowcu.Od tamtej pory zaginiona nie nawiązała kontaktu z przyjaciółmi.

nieudany żart
19.03.2022 08:55 Wielkopolskie: Kobieta napisała SMS, że popełni samobójstwo. Po przybyciu na miejsce służb, okazało się, że nie ma jej w domu

Policja z Sierakowa (woj. wielkopolskie) otrzymała zgłoszenie o planowanym samobójstwie 21-latki. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kobieta jedynie żartowała, ale po przeszukaniu mieszkania funkcjonariusze natrafili na ciekawe znalezisko... "Żart" zakończył się nieoczekiwanym finałem. SMS o próbie samobójczej Do sytuacji doszło pierwszego lipca w okolicach Sierakowa. Policja z Międzychodu została poinformowana o niepokojącej wiadomości SMS. Znajomy 21-letniej kobiety przekazał, że jego przyjaciółka napisała mu, że planuje samobójstwo. W tych okolicznościach, natychmiastowo zawiadomieni zostali funkcjonariusze z Sierakowa, którzy niezwłocznie wybrali się do miejsca zamieszkania potencjalnej desperatki. Nikt nie odpowiadał na pukanie i prośbę o otwarcie, służby zadecydowały więc o wejściu przez jedne z otwartych drzwi budynku i przeszukanie mieszkania. Okazało się, że 21-latki... nie ma w domu. Podczas działań mających na celu odnalezienie kobiety w mieszkaniu policjanci natrafili jednak na ciekawe znalezisko - 80 g marihuany i 12 g amfetaminy. Samobójczy żart Po jakimś czasie przed budynkiem domu 21-latki pojawiło się kilka osób, z samą zainteresowaną na czele. Kobieta tłumaczyła policji, że sms o samobójstwie był tylko żartem. Za swoje poczucie humoru została jednak przez policję ukarana. Jeszcze większe kłopoty będą mieli jednak jej brat oraz kolega, którzy przyznali się do posiadania narkotyków znalezionych przez policję. Obaj usłyszeli już zarzuty. Grozić im może kara pozbawienia wolności nawet do trzech lat. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Kraków: Policjanci uwolnili psa z nagrzanego samochodu. Wściekły właściciel twierdził, że wyszedł tylko na chwilę17-latka z Lęborka zginęła w wannie z powodu porażenia prądem. Przyczyną okazał się być telefon komórkowyPolicja zatrzymała 15-latka podejrzanego o napad na 100-letniego mężczyznę w Wiźnie. Ukrywał się w szafieŹródło: miedzychod.policja.gov.pl, wtv.plZdjęcie główne: nastya_gepp/pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne

Pies w Krakowie
19.03.2022 08:55 Kraków: Policjanci uwolnili psa z nagrzanego samochodu. Wściekły właściciel twierdził, że wyszedł tylko na chwilę

Co najmniej godzinę bez dostępu do wody czekał na swojego właściciela pies w nagrzanym samochodzie w centrum Krakowa. Policja zdecydowała się wybić szybę i uwolnić zwierzę. Kierowca, który powrócił do auta był wściekły na funkcjonariuszy. Mężczyzna twierdził, że nie było go zaledwie 15 minut. Pies w nagrzanym samochodzie Incydent miał miejsce we wtorek po godz. 15 przy ul. Kopernika w Krakowie. Przechodzień zauważył stojące w pełnym słońcu Audi, w którym znajdował się szczekający bulterier. Zwierzę nie miało dostępu do wody, a jedynym źródłem przewiewu były otwarte na 4 cm szyby. O sprawie zawiadomiona została policja, która po przybyciu na miejsce stwierdziła, że temperatura w cieniu wynosi aż 30 stopni. Tylna szyba samochodu została zasłonięta przez służby folią, uniemożliwiającą dalsze jej nagrzewanie. Funkcjonariusze ustalili dane właściciela pojazdu i wysłali patrol do jego mieszkania. Niestety, nie zastano go w domu ani w lokalach znajdujących się nieopodal miejsca, w którym zaparkował auto. Policja zawiadomiła Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które po przybyciu na ul. Kopernika pomogło w bezpiecznym uwolnieniu zwierzęcia z samochodu. Funkcjonariusze zostali zmuszeni do wybicia szyby. Wstrząśnięty właścicielPodczas akcji ratunkowej na miejscu zjawił się właściciel czworonoga, 51-letni mężczyzna. Był wstrząśnięty faktem wybicia szyby przez policję i wykłócał się z funkcjonariuszami używając wulgarnych słów. Twierdził, że nie było go w wozie zaledwie 15 minut, podczas gdy według informacji policji, były to prawie dwie godziny. Po tym, jak mężczyzna ignorował polecenia służb i zachowywał się wobec funkcjonariuszy w wulgarny sposób, zadecydowano o wszczęciu wobec niego postępowania dotyczącego "nieobyczajnego wybryku". 51-latkowi grozić może kara finansowa do pięciu tysięcy złotych. Za pozostawienie psa w rozgrzanym aucie odpowiadać będzie z tytułu znęcania się nad zwierzętami, co może poskutkować ograniczeniem wolności do lat 3. Bulterier trafił do krakowskiego schroniska. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Łobez. Policjant uratował dwumiesięczne dziecko, które nie oddychałoDramatyczne skutki suszy i braku wody na Podkarpaciu. Świnie zaczęły się zagryzaćMikołajki. Śmigłowiec spadł do jezioraŹródło: malopolska.policja.gov.pl, wtv.pl Zdjęcie: malopolska.policja.gov.pl/Małopolska Policja/KTOZ

siwkowice - policja
19.03.2022 08:54 Łobez. Policjant uratował dwumiesięczne dziecko, które nie oddychało

W miejscowości Siwkowice (woj. zachodniopomorskie) wybuchł pożar. W objętym płomieniami budynku znajdowało się dwumiesięczne dziecko. W chwili wyniesienia go z płonącego domu nie oddychało.Zgłoszenie o pożarze w miejscowości Siwkowice wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łobzie w poniedziałek 5 lipca w okolicach godziny 17:50.Na miejsce wysłano dzielnicowych z Reska, którzy jako pierwsi pojawili się we wsi położonej w powiecie łobeskim, w gminie Resko.

policja białystok
19.03.2022 08:54 92-latka wyrzuciła przez balkon 150 tys. zł. Oszuści zatrzymani

Policjanci z Białegostoku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli nakłonić staruszkę do wyrzucenia przez balkon oszczędności całego życia. 92-latka, która była przekonana, że bierze udział w policyjnej akcji, przekazała oszustom 150 tys. zł. Grozi im kilka lat więzienia.Pod koniec czerwca do starszej kobiety mieszkającej na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku zadzwonił mężczyzna, który podał się za policjanta. Oszust przekazał 93-latce informacje o rzekomym rozpracowywaniu grupy przestępczej.Złodzieje, o których opowiadał fałszywy policjant, mieli wymuszać od mieszkańców pieniądze. Następnie poprosił seniorkę o zebranie wszystkich oszczędności.

W woj. małopolskim na DK nr 7 doszło do groźnego wypadku
19.03.2022 08:54 Wypadek na DK nr 7 w Strzeżowie II. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

Małopolska: poważny wypadek na drodze krajowej nr 7. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką w miejscowości Strzeżów II. Kierowcy, przygotujcie się na utrudnienia.Poniedziałkowe przedpołudnie przyniosło ze sobą doniesienia o wypadku na drodze krajowej w woj. małopolskim. W wyniku wypadku DK nr 7 w Strzeżowie II została zupełnie zablokowana.

łazienka
19.03.2022 08:54 Dzielnicowy z Kraśnika znalazł 57-letniego mężczyznę z niepełnosprawnością na podłodze. Było o krok od tragedii

Gdyby nie czujność dzielnicowego z Kraśnika, mogło dojść do tragedii. 57-letni mężczyzna z niepełnosprawnością bezskutecznie wzywał pomocy. Policjant znalazł go na podłodze w ostatniej chwili.Historia z Kraśnika to dowód, że zawsze warto interesować się osobami w naszym otoczeniu. Dzielnicowy sierżant sztabowy Sebastian Janicki postanowił zajrzeć do jednego z mieszkańców swojego regionu.Okazało się, że intuicja nie zawiodła policjanta z Kraśnika. 57-letni mężczyzna z niepełnosprawnością pilnie potrzebował pomocy. Nikt nie słyszał jego wołań. Jedynie przypadek sprawił, że nie doszło do tragedii.

Lubin
19.03.2022 08:54 Mieszkanka Lubina uratowana dzięki czujności sąsiadki. Do akcji wkroczyć musiała policja

Lubin: policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonej lubinianki, która słyszała z bloku wołanie o pomoc. Nawołującą była 75-letnia kobieta, która przez kilkadziesiąt godzin leżała w wannie i nie mogła z niej wyjść. Na ratunek czekała cały dzień. Policjanci z trudem namierzyli mieszkanie starszej kobiety.

Starogard Gdański
19.03.2022 08:54 W Starogardzie Gdańskim odnaleziono martwe dziecko. Policja dotarła do jego matki

Policja ze Starogardu Gdańskiego otrzymała informację o zaginionej kobiecie w ciąży. Po kilku godzinach udało się ją odnaleźć - była zakrwawiona. Wskazała policjantom, gdzie ukryła swoje dziecko. Noworodek odnaleziony został martwy.

Incydent w Poznaniu
19.03.2022 08:54 Chory na schizofrenię postrzelony przez policję. Nowe informacje w sprawie

Poznańscy policjanci oddali strzały w kierunku mężczyzny, który miał grozić jednemu z nich, że "zabierze go ze sobą do Boga". Okazało się, że jest to 39-letni mężczyzna chorujący na schizofrenię. Policja twierdziła, że był pod wpływem narkotyków. Mediom udało się dotrzeć do informacji, z których wynikać ma, że to nieprawda. Agresywny mężczyzna ma za sobą kilka prób samobójczych. Strzały na poznańskim Antoninku Do zdarzenia doszło 3 czerwca. Policja otrzymała zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie poruszającym się środkiem ulicy na poznańskim Antoninku. Miał być uzbrojony w nóż. Policja zauważyła mężczyznę na ulicy Gorzysława. Nie miał przy sobie noża, ale nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy. W pewnym momencie, jak twierdzi jeden z mundurowych, którzy uczestniczyli w interwencji, mężczyzna zagrozić miał, że "zabierze jednego z nich ze sobą do Boga". Po tych słowach agresywnie ruszył w kierunku policjantów, którzy postanowili sięgnąć po broń, oddając pięć strzałów w nogi i brzuch mężczyzny. - Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, został on zabrany do szpitala i mamy informację, że zajmują się nim, ale nie ma informacji, żeby jego życiu zagrażało niebezpieczeństwo - powiedział krótko po zdarzeniu w rozmowie z WTV rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak. Strzelano do chorego na schizofrenię?Po identyfikacji postrzelonego okazało się, że jest to 39-letni mężczyzna, chorujący na schizofrenię. Przyczyną jego zakrawienia były rany, które zadał sam sobie przy pomocy noża. Jak donosi portal epoznan.pl, po zawiezieniu mężczyzny do szpitala policja sporządziła notatkę, z której wynikało, że wstępne ustalenia wskazują, że był on pod wpływem narkotyków. Z informacji, do jakich dotarła Wyborcza.pl, wynika jednak, że po przebadaniu 39-latka okazało się, że nie był on pod wpływem żadnych środków psychoaktywnych, poza niewielką dawką leku antydepresyjnego. Przeprowadzono mu tylko jedno badanie. Biuro prasowe wielkopolskiej policji nie chce komentować tej kwestii.- W tej sprawie jest prowadzone śledztwo prokuratorskie, nie ma jeszcze oficjalnych dokumentów - przekazał w rozmowie z WTV komisarz Maciej Święcichowski. Poznańska prokuratura wystąpiła o wyznaczenie innej, która miałaby zajmować się sprawą, ze względu na dobro śledztwa. Okolicznościami postrzelenia 39-latka zainteresował się też rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar, który zamierza zbadać, czy użycie broni palnej przez poznańskich policjantów było w tej sytuacji konieczne. Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.Artykuły polecane przez redakcję WTV:Wrocław: Pijany mężczyzna wsiadł za kierownicę śmieciarki i uprowadził pojazd. Tłumaczył, że nic nie pamiętaPiła. W pustej piwnicy odnaleziono zwłoki mężczyznyPacjent wypadł z karetki i tragicznie zginął. Lekarz i pielęgniarka oskarżeniźródło: wtv.pl, wyborcza.pl, epoznan.pl zdjęcie główne: Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Policja
19.03.2022 08:54 Od początku czerwca odnotowano 67 utonięć

Policja ujawniła porażające statystyki dotyczące utonięć. W samym czerwcu życie pod wodą straciło 67 osób. Służby wydały bardzo ważny apel.Samego 20 czerwca odnotowano utonięcie aż dziewięciu osób. Następnego dnia z wód wyłowiono ośmiu plażowiczów.Łącznie od 1 do 30 czerwca stwierdzono śmierć 67 mieszkańców kraju, którzy w nieodpowiedni sposób korzystali z publicznych zbiorników wodnych.

Policja zatrzymała jednego z podejrzanych o okaleczenie bezdomnego
19.03.2022 08:54 Policja w Starogardzie Gdańskim zatrzymała 21-latka. Z kolegą miał okaleczyć mężczyznę w kryzysie bezdomności.

Po dramatycznym poście w mediach społecznościowych jednej z fundacji pomagających bezdomnym policja zatrzymała 21-letniego mężczyznę. Jest on podejrzewany o pobicie i okaleczenie 31-letniego mężczyzny. Doszło do nacięcia uszu poszkodowanego, gdy ten był nieprzytomny po uderzeniu.Pod koniec ubiegłego tygodnia w mediach społecznościowych pojawił się post mówiący o brutalnej napaści na bezdomnego w Starogardzie Gdańskim. 31-letni mężczyzna nie tylko został pobity.Fundacja pomagająca osobom w kryzysie bezdomności przekazała, że po tym, jak poszkodowany mężczyzna odzyskał świadomość, zorientował się, że jego uszy są poranione.Szczegóły tej sprawy są bulwersujące. Po tym, jak policjanci natrafili na wpis w mediach społecznościowych, natychmiast podjęli działania.

wypadek tychy
19.03.2022 08:54 Pijany kierowca uderzył w fiata, który następnie dachował. Miał 2 promile alkoholu we krwi

Pijany kierowca toyoty uderzył prowadzonego przez kobietę fiata, który następnie dachował. Zatrzymany przez tyską drogówkę mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu odsiadka.Do zdarzenia doszło w Tychach na rondzie przy ulicy Mysłowickiej, w poniedziałek 28 czerwca w okolicy godziny 12:40.

daniel s.
19.03.2022 08:53 Odnaleziono ciało Daniela S., 40-letniego dentysty z Krakowa

Małopolska policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań Daniela S., krakowskiego stomatologa, uznawanego za zaginionego od 23 czerwca. Ciało 40-latka znaleziono w sobotę.Mężczyzna zaginął w minioną środę. Wiadomo, że 23 czerwca o godzinie 9 rano krakowski stomatolog jak co dzień stawił się w pracy.W południe 40-latek miał udać się na umówioną wizytę u lekarza na ul. Cystersów 12 w Krakowie. Nie dotarł jednak na miejsce.Od tamtego czasu pozostawał uznany za zaginionego. Krakowski dentysta nie nawiązał kontaktu z rodziną i przyjaciółmi. Nie pojawił się również w miejscu zamieszkania.

wypadek
19.03.2022 08:53 Jest druga ofiara tragedii na A1. Policja przekazała, że w szpitalu zmarła pasażerka

Na autostradzie A1 na wysokości Łodzi doszło do tragicznego wypadku. 61-letni kierowca mercedesa zginął na miejscu. Pasażerkę przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR. Jak dowiedział się portal wtv.pl, mimo starań lekarzy kobieta zmarła.Wypadek na autostradzie A1 na wysokości Łodzi miał miejsce w niedzielne popołudnie, 27 czerwca, około godziny 17:30.– Do zdarzenia doszło w miejscowości Romanów, na 322 kilometrze autostrady A1 w kierunku Gdańska – przekazała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.