wtv.pl > Polska > Wstrząsające odkrycie policji. W mieszkaniu 58-latki znaleziono ludzki szkielet
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 08:56

Wstrząsające odkrycie policji. W mieszkaniu 58-latki znaleziono ludzki szkielet

Marek BAZAK/East News
Marek BAZAK/East News

Na niecodzienne odkrycie natrafili policjanci w Terespolu (woj. lubelskie). W mieszkaniu nieprzytomnej 58-latki znaleźli szkielet ludzki. Zwłoki zostały przekazane do badań, ale wszystko wskazuje na to, że należą jej do matki.

Nietypowe zgłoszenie i szybka interwencja. W mieszkaniu nieprzytomna 58-latka

W nocy z poniedziałku na wtorek lubelska policja otrzymała niepokojące zgłoszenie. Kobieta mieszkająca za granicą zatelefonowała do dyżurnego, aby poinformować, że nie ma kontaktu z matką. Córka przekazała, że kobieta zmaga się z problemami zdrowotnymi. 

RMF FM donosi, że policjanci bez wahania przystąpili do akcji. Wraz ze strażakami wkroczyli do zamkniętego mieszkania w gminie Terespol.

W środku znaleźli nieprzytomną 58-latkę. Kobieta została natychmiast przetransportowana do szpitala.

Ludzki szkielet w jednym z pokoi 

W trakcie interwencji policjanci natrafili na makabryczne odkrycie. W jednym z pokoi leżał szkielet ludzki. Kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej przekazała, że z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z kobietą mieszkała jej matka.

Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora. Na mocy jego decyzji zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań.

Policja podejrzewa, że szkielet należał do matki 58-latki. Jednak przedstawicielka KMP w Białej Podlaskiej zaznaczyła, że na na potwierdzenie tych doniesień trzeba poczekać do czasu przeprowadzenia wszelkich niezbędnych badań.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Powiązane