wtv.pl > Gwiazdy > Gwiazdy "Hotel Paradise" wyłożyły się na pytaniach z podstawówki. Kompromitacja na wizji
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:16

Gwiazdy "Hotel Paradise" wyłożyły się na pytaniach z podstawówki. Kompromitacja na wizji

TVN
TVN/Hotel Paradise/Screen z programu

"Hotel Paradise" po raz trzeci daje młodym uczestnikom szansę na zaistnienie w wielkim świecie mediów społecznościowych. Tym razem kolejna edycja show wywołuje jeszcze większe emocje. Produkcja TVN-u postanowiła sprawdzić wiedzę osób, które właśnie otrzymały swoje 5 minut.

Wszystko wskazuje na to, że nawet pytania z zakresu szkoły podstawowej mogą przerastać niektórych wschodzących celebrytów. 

Gwiazdy TVN-u skompromitowały się na wizji. Totalna porażka podczas testu z wiedzy ogólnej

W specjalnym konkursie z wiedzy ogólnej udział wzięło 6 kobiet. Mężczyźni przyglądali się rywalizacji z osobnego pokoju. Przebieg niespodzianki nadzorowała sama prowadząca - Klaudia El-Dursi. Tuż przed startem przywitała nową uczestniczką programu TVN-u oraz poinformowała o nagrodzie, jaką było zabranie na specjalną randkę dowolnej osoby z "Hotelu Paradise". 

Tuż po przedstawieniu zasad mogliśmy dostrzec niezadowolenie na twarzach dziewczyn. Jedna z nich wprost przyznała się do ściągania w szkole przy każdej, nawet najmniejszej możliwości. 

Pierwsze pytanie dotyczyło stolicy Peru, jednak żadna z uczestniczek nie potrafiła wskazać na Limę. Kolejne wyzwanie polegało na podaniu, jak nazywa się afrykańska świnia. W tym wypadku niektóre zawodniczki prawidłowo wskazały na guźca. Inne mówiły o "morskiej świni".

- Kto napisał "Ogniem i Mieczem"? - mogliśmy usłyszeć od Klaudi El-Dursi. Pomylono Adama Mickiewicza i Henryka Sienkiewicza. Mówiono o Henryku Mickiewiczu oraz Adamie Sienkiewiczu. Co ciekawe, Sienkiewicz, według jednej z dziewczyn, pisał takie lektury jak "Quo Vadis" w czasach renesansu. 

Jedna z gwiazd TVN-u uznała, iż H2O jest trującym pierwiastkiem chemicznym. Kolejna zawodniczka za hymn narodowy uznała "Odę do radości". - Jaki przypał w ogóle - wypaliła nagle. W pytaniu o liczbę kontynentów padła odpowiedź "12". 

- Wczoraj mieliśmy troszkę dżumy. Dziewczyny miały takiego "quiza" do zrobienia z wiedzy ogólnej. Od razu poprawiły nam się humory, bo siedzieliśmy na górze, obserwując, co się działo. Niektóre dziewczyny poradziły sobie super - bronił się już po emisji wyzwania jeden z uczestników programu. 

"Hotel Paradise" jest programem rozrywkowym, w którym młode osoby muszą dobrać się w pary, by wspólnie przetrwać przez intrygi, spiski i wyzwania stawiane przez pozostałych uczestników i samych realizatorów projektu. Gwiazdy są zamknięte w hotelu, który z "raju" niejednokrotnie zamienia się w istne piekło. 

Co tydzień organizowane są eliminacje. Hotel musi opuścić kobieta lub mężczyzna bez pary. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [Hotel Paradise]

Tagi: TVN
Powiązane