wtv.pl
Na Twitterze Krystyny Pawłowicz pojawiły się przytyki do widzów TVN

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Krystyna Pawłowicz: Kto ogląda TVN, jest głupi

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

TVN oraz widzowie prywatnego nadawcy ponownie znaleźli się w niełasce Krystyny Pawłowicz. Chociaż trudno mówić o tym, by kiedyś z tego kręgu się wydostali. Tym razem jednak sędzia Trybunału Konstytucyjnego zdecydowała w wyjątkowo mocny sposó

  • Na Twitterze Krystyny Pawłowicz pojawiła się krytyczna uwaga pod adresem widzów TVN

  • Sędzia Trybunału Konstytucyjnego wskazała, że widzowie prywatnego nadawcy są „głupi’ i nie potrzeba badań do przekazania takiej diagnozy

  • Jednocześnie zapewniła, iż widzowie TVP należą do grupy osób „mądrych”

Aktywność Krystyny Pawłowicz na Twitterze jest już niczym kolejne odcinki opery mydlanej. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie pozwala dać o sobie zapomnieć i dzieli się ze światem kolejnymi tezami.

Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła skomentować poziom inteligencji widzów TVN. Chociaż wybrana metoda badawcza wydaje się wyjątkowo wątpliwa pod względem wiarygodności stawianych tez, sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie wydaje się mieć z tym problemu.

Widzowie TVN obrażeni przez Krystynę Pawłowicz na Twitterze

O tym, że Krystyna Pawłowicz nie pała do TVN ciepłymi emocjami nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety na podobnie oziębłe kontakty z byłą posłanką Prawa i Sprawiedliwości liczyć mogą wszyscy, którzy decydują się na włączenie kanałów prywatnego nadawcy.

Nie ulega wątpliwości, iż dyskusja z merytorycznymi i światopoglądowymi przeciwnikami nie jest mocną stroną Krystyny Pawłowicz. Wydawać by się mogło, że sędzia TK, która powinna stanowić wzór opanowania i wyważenia zbyt często daje ponieść się swoim emocjom oraz antypatią.

W niedzielę sporo zamieszania wywołała jedna z jej odpowiedzi na Twitterze. Krystyna Pawłowicz odpowiedziała na post użytkownika, z którym dość często rozmawia i pozdrawia nawet jego pupila (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<). Eric udostępnił screen z jednej z grup na Facebooku, gdzie użytkownik dzielił się wiadomościami przekazanymi w programach TVN.

- Kto ogląda TVN to wiadomo bez badań,że jest głupi ... (pisownia oryginalna - przyp. red.) - orzekła sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz. Po wzbudzeniu tym stwierdzeniem sporego zainteresowania, postanowiła je udostępnić i się do niego odnieść.

Jest jeszcze szansa dla widzów TVN?

Na szczęście w odniesieniu do swoich własnych słów Krystyna Pawłowicz postanowiła dać nadzieję wszystkim, którzy zbłądzili i wybierając na pilocie numer kanału należącego do stacji TVN, przekreślili swoje szanse na dołączenie do Mensy.

- No dobrze. Ci,co nie dają się szczuć przez tvn,mimo,że to oglądają,nie są głupi (pisownia oryginalna - przyp. red.) - przekazała na Twitterze była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Warto zaznaczyć, że jeszcze wcześniej odpowiedziała na komentarz jednego z internautów, który zapytał jaki przymiotnik opisuje zatem widzów TVP. Odpowiedź okazała się prosta i treściwa.

Krystyna Pawłowicz docenia widzów TVP

Komentarz dotyczący widzów TVN raczej nie powinien paść z ust niezależnej sędzi Trybunału Konstytucyjnego, jednak Krystyna Pawłowicz nie po raz pierwszy zaskakiwała językiem oraz tezami prezentowanym w mediach społecznościowych (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<).

krystyna-pawlowicz-tvn-tvp-madry-glupi-twitter-1615840721.jpg

Krystyna Pawłowicz

Źródło: screen Twitter.com/KrystPawlowicz

W opinii byłej posłanki partii rządzącej, a obecnie niezawisłej sędzi TK, widzowie TVP należą do skrajnie różnej kategorii niż widzowie TVN. Krystyna Pawłowicz wskazała, iż widzów wybierających kanały publicznego nadawcy określić można mianem „mądrych”.

Źródło: Twitter.com/KrystPawlowicz

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią m&oacute;wioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Abp Grzegorz Ryś przeprasza urażonych wiernych

Polska

"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się zgorszeni". Abp Grzegorz Ryś przeprasza wiernych

Czytaj więcej >
Instagram/fundacjaocalenie

Polska

Kolejne tragiczne wydarzenia na granicy. Fundacja Ocalenie ujawniła działania Straży Granicznej

Czytaj więcej >
EAST NEWS

Polska

Ostrzeszów. Policja znalazła zwłoki 86-letniego grzybiarza

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Polska

Pułtusk. Z rzeki wyłowiono zwłoki 6-letniej dziewczynki i jej 39-letniej matki

Czytaj więcej >
Google Maps

Polska

Lublin. 26-letnia matka, która udusiła swoje dzieci jest już w areszcie

Czytaj więcej >
KPP Kolno

Polska

Kolno. 17-latek włamał się do lokalu gastronomicznego. Grozi mu 10 lat więzienia

Czytaj więcej >