wtv.pl > TV > Magda Mołek po roku skomentowała swoje odejście z telewizji
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:16

Magda Mołek po roku skomentowała swoje odejście z telewizji

Magda Mołek
TRICOLORS/East News

Sezon letni nie był łaskawy zarówno dla programu śniadaniowego TVN-u, jak i programu Telewizji Polskiej. Odejście Kingi Rusin, kontrowersyjne zwolnienie Magdy Mołek, nieustające pogłoski o działaniach Edwarda Miszczaka na długo dawały się stacji we znaki.

TVP nie miało lepiej, bowiem wprost zostało oskarżone o "terroryzowanie" prezenterów. Po niemal roku, gdy medialna burza na dobre ustała, Magda Mołek postanowiła opowiedzieć, jak radzi sobie bez komercyjnej stacji. 

Magda Mołek: "Marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje"

Po odejściu z "Dzień dobry TVN" Magda Mołek zaczęła prowadzić własny kanał na platformie YouTube. Warto podkreślić, że redaktorka o utracie zatrudnienia miała dowiedzieć się właśnie z mediów społecznościowych. Dziś kanał "W moim stylu" bije rekordy popularności. 

27 kwietnia na "W moim stylu" ukazał się niecodzienny materiał. "Dziś to Wy jesteście gośćmi W moim stylu" - brzmi nagłówek. Prędko okazuje się, że Magda Mołek postanowiła podziękować widzom za regularne śledzenie poczynań.

- "W moim stylu" powstało, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje - zaczęła - Nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy "wiedzą lepiej". I choć się bałam, to zrobiłam to - deklarowała do kamery. 

Dziennikarka wskazała, że "swoje maleństwo" zbudowała dzięki wierze w sukces projektu, ciężkiej pracy oraz otwartości na zmiany. Po roku Magdę Mołek śledzi więcej osób, niż żyje w jej rodzinnej miejscowości - Legnicy. Mowa o aż 110 000 subskrybentach.

- Moje rozmowy ogląda średnio grubo ponad 100 000 osób. Komentujecie, wysyłacie propozycje gości, zwracacie i uwagę na różne rzeczy. Ten kanał jest nasz wspólny, bez was nie miałby tej mocy - zapewniała.

Kończąc, Magda Mołek apelowała do swoich widzów, by nie słuchali malkonentów oraz ekspertów w każdej dziedziny. Prezenterka zachęcała do walki o marzenia. - Słuchajcie swojej intuicji, swojego serca i proszę, chrońcie swoje skrzydła. Dziękuję za nasz pierwszy wspólny rok - przekonywała.

Była dziennikarka TVN-u dołączyła na platformę YouTube 29 kwietnia 2020 roku. Łącznie jej nagrania wyświetlono aż 7 350 113 razy. We "W moim stylu" występowała między innymi Julia Kuczyńska, Kayah, Małgorzata Rozenek-Majdan, Margaret, czy też Katarzyna Grochola.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [YouTube/Magda Mołek]