wtv.pl
DDTVN

TRICOLORS/East News

Czy Filip Chajzer odejdzie z DDTVN? Zabrał głos

15 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Czy skład DDTVN przejdzie radykalne zmiany? Od kilku dni media okrążają doniesienia o odejściu Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme. Para miałaby być zastąpiona przez Marzenę Rogalską i Beatę Sadowską. Wczoraj prezenter przerwał medialne spekulacje.

Marzena Rogalska odeszła z Telewizji Polskiej na kilka dni po wybuchu strajku w branży mediów. Wskazywała, że 10 luty był najtrudniejszym dniem w całej karierze zawodowej. Przekonywała, iż nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Jedna z internautek zapytała, gdzie teraz będzie mogła obserwować jej występy. Dziennikarka udzieliła znaczącej odpowiedzi. "Rozweselę serducho w jakiejś innej telewizji" - zapewniała. Media prędko rozpowszechniły doniesienia o przejściu Rogalskiej do DDTVN

Kolosalne zmiany w DDTVN? Chajzer przerwał milczenie

Doniesienia wzbudziły niemałe emocje. Filip Chajzer niejednokrotnie wzbudzał kontrowersję podczas emisji DDTVN. Jedną z głośniejszych wpadek było udawanie ataku paniki w dobie walki ze stygmatyzacją osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Dziennikarz jest jednak związany z medium od 2009 roku, gdy kreował materiały dla TVN Warszawa. W 2011 pełnił zaś funkcję reportera DDTVN. W 2019 roku Chajzer został pełnoprawnym prowadzącym porannego magazynu. 

Zrezygnowanie z czołowej twarzy medium mogłoby być nie lada ciosem zarówno dla stacji, jak i dla Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy od zeszłego roku mierzył się z doniesieniami o odejściu Magdy Mołek oraz Kingi Rusin. Przedstawiciele telewizji śniadaniowej nie komentowali informacji, co jedynie podsycało emocje. Fani w końcu postawili Chajzera pod ścianą.

Prezenter wczoraj udostępnił za pośrednictwem Instagrama post, w którym życzył swoim obserwującym wszystkiego dobrego. Jeden z internautów nie wytrzymał i napisał co myśli o ewentualnym transferze. 

"Panie Filipie, jeżeli pani Rogalska zastąpi pana w »DDTVN«, to przestaję to oglądać każdego dnia, a jeszcze ta pani Sadowska... co to w ogóle się dzieje. Nigdy nie będzie lepsza od pana. (...) TVN jedyna telewizja, którą jeszcze mogę oglądać, też się dla mnie kończy... Pozdrawiam. Oby to była nieprawda... Raczej prawda, głośno już o tym" - możemy przeczytać. 

Prowadzący DDTVN w końcu udzielił krótkiej informacji. "Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojnie" - odpowiedział. Wciąż nie wiemy jednak, czy stacja jest zamknięta na przyjęcie Marzeny Rogalskiej do grona redakcji programu śniadaniowego. 

DDTVN od cieszy się średnią oglądalnością na poziomie 430 tys. osób. Jak podają "Wirtualne Media" stanowi to spadek o 18 tysięcy widzów względem zeszłego roku. Poranny magazyn prowadzi aż 5 par. Mowa o Agnieszce Woźniak-Starak i Ewie Drzyzdze, Damianie Michałowskim i Paulinie Krupińskiej, Filipie Chajzerze i Małgorzacie Ohme, Dorocie Wellman i Michale Prokopie, a także Andrzeju Sołtysiku i Annie Kalczyńskiej. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Jacek Kurski odpowiedział na zarzuty pod adresem swojej żony, Joanny

  • TVN ugiął się pod krytyką, dotyczącą reemisji wywiadu Meghan i Harry`ego

  • Jarosław Kaczyński nie dostanie w tym roku 14. emerytury

Źródło: [Instagram/Filip Chajzer]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >